مزایای دفتر کار مجازی

مزایای استفاده از دفتر کار مجازی چیست؟

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار

مزایای استفاده از دفتر کار مجازی چیست؟

فنآوری های جدید همواره مزایایی برای توسعه کسب و کارها داشته است. یکی از این مزایا ظهور پدیده دفترهای کار مجازی بوده که شرکت‌های بسیاری را بر آن داشته دفترهای سنتی خود را کنار بگذارند و به دفترهای مجازی روی آورند. تجربه نشان داده است که مزایای دفتر کار مجازی به قدری چشمگیر بوده که این تغییر به شرکت‌ها کمک کرده تا با کارآیی بیشتر و با برنامه کاری منعطف‌تری فعالیت کنند.

دفتر کار مجازی چیست؟

دفتر کار مجازی امکانی است که به افراد اجازه می‌دهد از هر مکانی مسئولیت های حرفه ای خود را انجام دهند. با خدماتی همچون منشی تلفنی یا تلفن گویا و منشی مجازی از هر مکانی می توانید تماسهای خود را مدیریت کنید. آن دسته از افرادی که دورکاری را به عنوان شیوه کاری خود برگزیده اند، با کمک خدمات دفترهای کار مجازی امکان به اشتراک‌گذاری فایل‌ها و همکاری با یکدیگر را از هر مکانی خواهند داشت. درست مانند یک دفتر سنتی، کارها را کارمندان اداره می‌کنند و به مشتریان مربوطه تحویل می‌دهند.

دفتر کاری مجازی چه مزایایی دارد؟

با داشتن دفتر کار مجازی، از تنش‌های دفترهای مرسوم فارغ هستید. می‌توانید فرصت بیشتری را به فعالیت‌های فیزیکی برای بهبود عملکرد بدنیتان و افزایش قدرت ذهنیتان اختصاص دهید. دیگر در مسیر رفت و برگشت دفتر در ترافیک گیر نمی‌کنید. از آن گذشته، کارمندان می‌توانند برنامه کاری خود را داشته باشند و هر زمان که بیشترین کارایی را دارند به کار مشغول شوند. کارمندان، خود، سرپرست خود هستند، بنابراین قوانین خود را وضع می‌کنند و مطابق با آن‌ها کار می‌کنند.

اداره دفتر کار مجازی بر خلاف اداره دفتر به شکل سنتی آن هزینه‌های اندکی را دربردارد. هر کس از منزل یا هر مکانی که راحت‌تر است کار می‌کند، بنابراین از اجاره مکان خبری نیست. چنان چه شما مالک شرکتی هستید که دارای دفتر مجازی است، دیگر مجبور نیستید تمام روز کارکنان خود را زیر نظر بگیرید. تا زمانی که کارشان را در مهلت مقرر تحویل دهند، دیگر هیچ جای نگرانی نیست. درمورد هزینه‌های شرکت نیز هزینه‌های مربوط به پول برق، آب و قبض‌های دیگر پس‌انداز می‌کنید، حال آن که درصورت کار کردن در دفتری سنتی که تمامی کارکنان هر روز باید برای کار به دفتر مراجعه کنند این هزینه‌ها به مراتب بالاتر خواهد بود.

کاربرد شماره تلفن مجازیشما نیز می توانید خیلی سریع دفتر کار مجازی خود را راه اندازی کنید!

بسیاری از شرکت‌ها که استفاده از دفترهای مجازی را برگزیده‌اند افزایش کارایی در تجارتشان را گزارش کرده‌اند. درست است که کارمندان ممکن است وسوسه شوند تا به جای کار به فعالیت‌های دیگر مشغول شوند، اما همیشه به شیوه خود این زمان از دست رفته را جبران می‌کنند و کار خود را در زمان مقرر تحویل می‌دهند. یکی از مزایای اصلی دفتر کار مجازی این است که بازدهی بالاتری خواهند داشت. علتش این است که چون درآمدشان مطابق با میزان کارشان است، انگیزه بیشتری برای کار بیشتر در طول روز خواهند داشت.

صاحبان کسب و کارها می‌توانند شرکت‌های متعددی را از طریق یک دفتر کار مجازی اداره کند. برای این منظور به نرم‌افزاری مناسب نیاز دارند تا امکان مدیریت چند کسب و کار، با کارمندان گوناگون و شرکای تجاری متعدد را فراهم کند. می‌توانید برای هر شرکت خط تلفن ثابت و وبسایت جداگانه داشته باشید. حال آن که در صورت استفاده از دفتر سنتی باید برای هر شرکت یک دفتر جداگانه تدارک ببینید. بنابراین چنان چه دارای کسب و کاری هستید و دلتان می‌خواهد در مدیریت کسب و کارتان از انعطاف بیشتری برخوردار باشید، دفتر کار مجازی بهترین گزینه برای شماست.

«دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی مانند شماره تلفن ثابت اختصاصی،منشی مجازی، تلفن گویا و فکس اینترنتی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دفتر شما مراجعه کنید:  www.daftareshoma.com