مزایای خرید خط تلفن ثابت

مزایای خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما»

«دفتر شما» دفتر کار مجازی 3 Comments

برای کسب و کار جدید خود خط تلفن ثابت خریده اید؟ اگر فکر می‌کنید نیازی به این کار نیست و شماره تلفن همراهتان برای ارتباط با مشتریانتان کافی است، این مقاله را از دست ندهید. اما اگر هنوز فرصت این کار را پیدا نکرده‌اید، اکنون می‌توانید راحت تر و سریع تر از همیشه خط تلفن ثابت بخرید. برای این کار دیگر نیازی به مراجعه به مخابرات نیست و می توانید این کار را به صورت آنلاین انجام دهید، اما نه از هر سرویس دهنده ای! در این مطلب می خواهیم ببینم مزایای خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» چیست؟

سرویس تلفن گویا دفتر شما

چرا بهتر است خط تلفن خود را از «دفتر شما» بخریم؟

مزایای خرید خط تلفن ثابت

آسان و بی دردسر

یکی از مزایای خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» این است که شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین به هر تعداد که می‌خواهید خط تلفن ثابت تهران خریداری کنید. تنها چیزی که نیاز دارید اتصال اینترنت و یک تلفن همراه هوشمند است.

مزایای خرید خط تلفن ثابت

کد ۲ تهران

شما با خرید خط  تلفن از «دفتر شما»، صاحب خط تلفن ثابت  با کد ۲ تهران می‌شوید. کد ۲ باپرستیژترین کد تلفن در تهران است و داشتن شماره تلفن ثابت با این کد به کسب و کار شما اعتبار و جلوه خاصی می بخشد.

مزایای خرید خط تلفن ثابت

سرویس تلفن گویا

با خرید خط تلفن از «دفتر شما»، می‌توانید بر روی خط خود سرویس تلفن گویا (یا تلفن سانترال) با ۹ داخلی تعریف کنید. یعنی تماس‌گیرندگان خود را می‌توانید با ۹ داخلی به بخشهای مختلف تیمتان (مانند فروش، پشتیبانی، مدیریت،…) هدایت کنید.

مزایای خرید خط تلفن ثابت

سرویس منشی

یکی از مزایای خرید خط از «دفتر شما» که آن را از تمامی رقیبان متمایز کرده است این است که می‌توانید بر روی خط تلفن خود سرویس منشی (شروع قیمت از ماهی ۶۹ هزار تومان!) نیز خریداری کنید. با خرید سرویس منشی «دفتر شما»، تماسهای شما را یک اپراتور حرفه‌ای و باتجربه پاسخ می‌دهد که وجهه کسب و کار شما را از این رو به آن رو می‌کند.

مزایای خرید خط تلفن ثابت

مدیریت آنلاین

«دفتر شما» با پشتوانه تیم فنی حرفه‌ای خود پرتالی طراحی کرده که مشتریان می‌توانند با ورود به حساب کاربری خود به صورت آنلاین   هر تغییری که می‌خواهند در سرویس خود ایجاد کنند. از طریق پرتال می توانید هر تعداد که می خواهید خط تلفن ثابت خریداری کنید، و سرویس های خود را شخصی سازی (customize) کنید.

مزایای خرید خط تلفن ثابت

دریافت گزارش

از دیگر مزایای خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» می‌توان به قابلیت دریافت گزارشی از تماسها اشاره کرد. شما هر تماسی که دریافت کنید، بلافاصله گزارشی از آن تماس به صورت پیامک و ایمیل برایتان ارسال می شود. به علاوه، در سرویس منشی، مکالمات ضبط می شوند و در صورت نیاز می توانید به آنها رجوع کنید.

کاربرد شماره تلفن مجازیشماره تلفن تهران برای کسب و کارها در شهرستان معجزه می‌کند.

سرعت و سادگی، کد ۲ تهران، امکان دریافت سرویس های گوناگون بر روی خط، مدیریت آنلاین و مزایای دیگر دلایل کافی است که چرا خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» به نفع کسب و کارهاست.

سؤالی درباره خرید خط تلفن از «دفتر شما» دارید؟ با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایت daftareshoma.com سربزنید.

Comments 3

  1. Pingback: راه اندازی کسب و کار دیجیتال مارکتینگ با خدمات دفتر مجازی | دفترشما

  2. Pingback: فرصت محدود خرید خط ۵ رقمی و ۶ رقمی تهران | دفترشما

  3. Pingback: ایده های عالی برای راه اندازی کسب و کار کوچک | دفترشما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.