مزایای دفترشما: ۶ دلیل کسب و کارها برای انتخاب دفترشما

«دفتر شما» دفتر کار مجازی Leave a Comment

تا همین ۵ سال پیش که شرکت عزم داده پردازان وارد حوزه دفتر کار مجازی شد و دفترشما شکل گرفت، دفترشما اولین و تنها عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی در ایران بود.

خوشبختانه این تکنولوژی به سرعت شناخته شد و بین کسب و کارهای ایرانی محبوبیت زیادی پیدا کرد. بنابراین شرکتهای دیگری نیز وارد این بازار آینده دار شدند. اما همچنان دفترشما پیشتاز در بازار دفتر کار مجازی است و توانسته فاصله زیاد خود را با رقیبانش حفظ کند.

مزایای دفترشما به رقبایش چیست؟

۱.نخستین عرضه کننده خدمات ارتباطی با ۵ سال تجربه

«دفترشما» پس از ۸ سال تجربه «عزم داده پردازان» در زمینه تولید نرم افزارهای اختصاصی شکل گرفت و اکنون بیش از ۵ سال تجربه در زمینه عرضه خدمات ارتباطی به کسب و کارها از تمامی شهرهای ایران را دارد.

۵ سال تجربه ارزشمند، به دفترشما کمک کرده هر چه بیشتر در جهت تأمین نیازهای مشترکین خود پیش برود. دفترشما به این می‌بالد که مشتریان قدیمی خود را از ابتدای شکل گیری دفترشما حفظ کرده و اکنون با امکانات منتوع خود به بیش از … از کسب و کار ایرانی برای کاهش هزینه ها و ارتباط حرفه ای با مشتریانشانکمک می‌کند.

دفترشما ۵ سال تجربه در زمینه عرضه خدمات ارتباطی به کسب و کارها دارد.

۲. شماره تلفن کد ۲ تهران

مزایای دفترشما

هنگام خرید می‌توانید از بین هزاران شماره تلفن کد ۲ تهران در بانک شماره دفترشما، شماره دلخواه خود را جستجو و انتخاب کنید.

شماره تلفن هایی که دفترشما به مشترکین خود عرضه می‌کند، شماره تلفن کد ۲ تهران است که میان کسب و کارها از محبوبیت زیادی برخوردار است. بدین ترتیب که با خرید سرویس از دفترشما، می‌توانید از بین هزاران شماره تلفن موجود در بانک شماره های دفترشما یک یا هر تعداد شماره تلفن که می‌خواهید انتخاب کنید.

دفترشما به کسب و کارها شماره تلفن کد ۲ تهران عرضه می‌کند که وجهه بالایی دارند.

۳. پنل آنلاین دفترشما

مزایای دفترشما

با پنل آنلاین دفترشما، تمامی مراحل خرید، تمدید و تنظیمات و شخصی سازی را می‌توانید آنلاین در هر ساعت از شبانه روز انجام دهید.

پنل آنلاین در واقع فضایی آنلاین برای مشترکین دفترشماست تا با رجوع به آن بتوانند سریع و راحت سرویس های دفترشما را خریداری یا تمدید کنند و تنظیمات سرویسهای خود را در هر لحظه از شبانه روز تغییر دهند.

در یک جمله، با پنل آنلاین دفترشما، امکانات و تنظیمات سرویسهای این شرکت با چند کلیک ساده زیر دستان مشترکین دفترشما است.

راه اندازی پورتال آنلاین دفترشما در سال ۹۶ نقطه عطفی برای دفترشما و مشترکینش بود. این پورتال نتیجه ماهها تلاش برنامه نویسان دفترشما بود که سرانجام در خرداد ۹۶ به بار نشست. متخصصان این حوزه خوب می‌دانند راه اندازی پورتال آنلاین چه گام بزرگ و جسورانه ای برای یک کسب و کار آنلاین است.

این در حالی است که مشترکین رقبای دفترشما برای خرید سرویس باید حتماً سرویس مورد نظر خود را به صورت تلفنی سفارش دهند و امکان شخصی سازی و تغییر تنظیمات سرویس خود را ندارند.

با پنل آنلاین دفترشما، مشترکین می‌توانند خرید و تنظیمات خود را در ۵ دقیقه انجام دهند.

۴. گزارش آنی تماسها

یکی دیگر از مزایای دفترشما به رقبایش، ارسال گزارش آنی از تماسها به مشترکین است. بنابراین، شما مشترک هر کدام از سرویسهای دفتر شما که باشد، هر زمان یکی از مشتریانتان با کسب و کارتان تماس بگیرد، بلافاصله پس از تماس گزارشی از آن تماس برای شما ایمیل و پیامک می‌شود.

با این امکان ویژه، حتی اگر خودِ شما تماس را پاسخ نداده باشید (برای مثال منشی تان در دفترشما یا یکی دیگر از داخلیهای سرویس تلفن گویایتان تماس را پاسخ داده باشد) پس از تماس، فوراً گزارشی از آن تماس برای شما ارسال می‌شود و شما از روند تماسهای کسب و کارتان درجا باخبر می‌شوید.

اما مشترکین رقبای دفترشما از این امکان بی بهره‌اند و راهی برای اطلاع از چگونگی پاسخ به تماسها ندارند.

۵. امکانات گوناگون بر روی سرویسها

به لطف پورتال آنلاین دفترشما، مشترکین سرویسهای دفترشما می‌توانند تمامی جزئیات سرویسهای خود را در هر لحظه از شبانه روز متناسب با نیازهای کسب وکارشان تغییر دهند.

سرویس تلفن گویا:
 • با ورود به تنظیمات سرویس تلفن گویا می‌توانید زمانبندی سرویس، پیام آغازین و داخلیهای سرویس خود را تنظیم کنید.

  امکانات سانترال حرفه‌ای
  با امکانات متنوع سرویس تلفن گویا دفترشما، درست مانند این است که شما یک سیستم سانترال کاملاً حرفه‌ای دارید.

 • ایجاد کلید و داخلی و منو به صورت نامحدود
  شما می‌توانید به هر تعداد که نیاز دارید برای شماره تلفن خود داخلی تعیین و برای این داخلیها منوهای تو در تو طراحی کنید.
 • ایجاد لیست پاسخگویی به تماسها به صورت نامحدود
  این امکان سرویس تلفن گویا باعث می‌شود هیچ گاه تماسهای داخلیهای شما بی پاسخ نماند. این گونه که شما لیستی از شماره هایی که می‌خواهید تماس هر داخلی به آنها وصل شود تعریف می‌کنید و تماس هر داخلی به ترتیب اولویتی که شما برای آن لیست از شماره ها تعریف کرده‌اید نخست به شماره اول وصل می‌شود. در صورت پاسخگو نبودن شماره اول، تماس به طور خودکار به شماره دوم تا آخر وصل می‌شود.
 • در این مدت نیز تماس گیرنده آوای انتظار دلخواه شما را می‌شنود و متوجه این فرآیند پیچیده نمی‌شود.
 • ورودی نامحدود (۳۲ تماس همزمان)
  امکان ورودی نامحدود برای کسب و کارهایی که تماسهای زیادی دارند یک مزیت بسیار مهم است. زیرا هیچ یک از تماسهایشان با بوق اشغال روبه رو نمی‌شود.
سرویس تلفن گویا دفترشما با امکانات متنوعی که دارد درست مانند سرویس سانترال شرکتهای بزرگ عمل می‌کند.
سرویس منشی مجازی:
مزایای دفترشما

دفترشما تنها عرضه کننده سرویس منشی مجازی تمام آنلاین است.

 • تنها عرضه کننده سرویس منشی مجازی به صورت تمام آنلاین
  تنها دفترشما است که سرویس منشی مجازی را به صورت تمام آنلاین به کسب و کارها عرضه می‌کند. به همین دلیل است که پاسخگویی تماسها در سرویس منشی مجازی دفترشما از سرعت و دقت بسیار بالایی برخوردار است.
 • برخورداری از منشی های باتجربه و آموزش دیده
  منشی های دفترشما از بین تعداد زیادی متقاضی انتخاب می‌شوند و همگی دوره کارآموزی ۱ تا ۲ ماهه را برای یادگیری کار با نرم افزار اپراتوری و آشنا شدن با کسب و کارهای مشترکین دفتر شما پشت سر می‌گذارند. پس از دوره کارآموزی در صورت تأیید مدیر واحد مرکز تماس، نیروی جدید به تیم اپراتوری دفترشما اضافه می۲شود.
 • امکان ساخت دستورالعمل توسط مشترکین برای منشی
  پنل آنلاین دفترشما این امکان را به مشترکین سرویس منشی مجازی می‌دهد که دستورالعمل منشی خود را به صورت آنلاین و هر زمان از شبانه روز تدوین کنند.مشترکین سرویس منشی مجازی دفترشما پس از خرید سرویس، از طریق پورتال آنلاین وارد حساب کاربری خود می‌شوند و دستورالعمل منشی خود را در ساختار و دسته بندی های منظمی که در پنل آنلاین طراحی شده است شرح می‌دهند.
اطلاعات کسب و کار

مشترکین سرویس منشی مجازی از طریق پنل آنلاین دفترشما می‌توانند تمامی تنظیمات و دستور العملهای سرویس منشی خود را هر زمان از شبانه روز تغییر دهند و شخصی سازی کنند.

پورتال به نرم افزار اپراتوری منشی ها وصل است. بنابراین هر زمان مشتریِ شما با شماره شما تماس بگیرد، تمامی اطلاعات کسب و کار شما در نرم افزار اپراتوری مقابل منشی شما باز می‌شود. منشی با استفاده از اطلاعاتی که شما در پنل خود ثبت کرده‌اید، پاسخ مشتری شما را می‌دهد و گزارشی از تماس را برای شما ایمیل و پیامک می‌کند.

از طریق پورتال آنلاین دفترشما، مشترکین می‌توانند پرسشهای متداول به همراه پاسخهایشان را در ساختاری بسیار منظم برای منشی خود شرح دهند تا منشی کامل ترین و دقیق ترین پاسخ را به پرسشهای متداول تماس گیرندگان بدهد.

توضیح کسب و کار

۶. نرم افزار اپراتوری اختصاصی:

دفترشما به به کارگیری برنامه نویسان خبره، از همان ابتدای کار بنیان محکمی را برای خود پایه نهاد. اپراتورهای دفترشما (که در واقع منشی های مشترکین دفترشما هستند) تماسهای خود را با استفاده از نرم افزار اپراتوری پیشرفته ای پاسخ می‌دهند که به طور اختصاصی برای دفترشما طراحی شده است.

به لطف نرم افزار اپراتوری اختصاصی دفترشما، اپراتورها و منشی های دفترشما می‌توانند تماسهای مشترکین سرویس منشی مجازی را با سرعت عمل و دقت بالا و کیفیتی یکپارچه پاسخ دهند.

نتیجه گیری

هیچ سرمایه ای از وجهه و اعتبار کسب و کارها نزد مشتریانشان ارزشمندتر نیست. وقتی مشتری برای نخستین بار با کسب و کار شما تماس می‌گیرد، شما فرصت محدودی دارید تا اعتماد او را جلب کنید و به او ثابت کنید در کسب و کارتان حرفه‌ای هستید. دفترشما با عرضه خدمات ارتباطی با کیفیت، شما را از اجاره دفتر کار و استخدام منشی بی نیاز می‌کند. با خدمات دفترشما هم هزینه های راه اندازی و مدیریت کسب و کارتان را کاهش دهید و هم وجهه ای حرفه ای از خود نزد مشتریانتان ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.