معرفی خدمات دفتر شما

خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی «دفتر شما»

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار

خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی «دفتر شما»

«دفتر شما» یک شرکت عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی است. خدمات دفتر شما به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود: ۱) تلفن گویا، ۲) منشی مجازی.

کاربرد شماره تلفن مجازیدفتر کار مجازی چیست؟

۱. تلفن گویا

متن تلفن گویا

تماس گیرنده با گرفتن یکی از داخلی های شما به فرد مورد نظر وصل می شود.

کاربرد شماره تلفن مجازیتلفن گویا چیست و به چه کار من می آید؟

 در سرویس تلفن گویا «دفتر شما»، که از پرطرفدارترین خدمات ارتباطی دفتر شما است، نخست یک خط تلفن ثابت تهران و یک خط فکس اینترنتی به صورت اختصاصی به شما واگذار می شود. سپس برای شماره خود می توانید تا ۹ داخلی تعریف کنید. تماس گیرنده با گرفتن یکی از داخلی های شما به فرد موردنظر وصل می شود. فردی که تماس به او وصلل می شود لزومی ندارد در محل مشخصی باشد، بلکه می توانید برای داخلی ها هر شماره تلفنی را (چه ثابت و چه همراه) تعریف کنید.

وقتی تماس گیرنده شماره تلفن ثابت تهران شما را می گیرد، پیغامی از پیش ضبط شده (به انتخاب خودتان) برایش پخش می شود و پس از سلام و خوشامدگویی به نام شما و کسب و کارتان، منوی داخلی ها برای وی شرح داده می شود. سپس با شماره گیری داخلی مدنظر به بخش یا شخصی که می تواند پاسخگویش باشد وصل می شود. تلفن گویا صدای از پیش ضبط شده ای است که با ارائه گزینه های عددی تماس گیرنده را به بخش های مختلف راهنمایی می کند.

زمانی که تماس گیرنده با شماره اختصاصی شما تماس می گیرد با صدای ازپیش ضبط شده به داخلی هایی که شما از قبل تعریف کرده اید هدایت می شود و با شماره گیری گزینه های ارائه شده به بخش مورد نظرش متصل می شود.

ویژگی های سرویس تلفن گویا

 • یک خط تلفن ثابت تهران و یک خط فکس به صورت اختصاصی در اختیارتان قرار می گیرد.
 • می توانید تا ۹ شماره داخلی تعریف کنید.
 • می توانید هر شماره ای را (چه ثابت و چه همراه) برای داخلی های خود تعریف کنید.
 • در صورت پاسخگو نبودن داخلی شماره گیری شده، تماس به صندوق صوتی وصل می شود و داخلی موردنظر پیغام صوتی را به صورت یک فایل صوتی در ایمیل خود دریافت می کند
 • می توانید فکسهای خود را به صورت اینترنتی در ایمیل خود دریافت کنید.

۲. سرویس منشی مجازی

معرفی خدمات دفتر شما

با استفاده از سرویس منشی مجازی دفتر شما در واقع دارای یک منشی حرفه ای می شوید.

در سرویس منشی مجازی نیز مانند تلفن گویا نخست یک خط تلفن ثابت تهران و یک خط فکس اینترنتی به صورت اختصاصی در اختیارتان قرار می گیرد. هر گاه فردی با شماره ثابت شما تماس می گیرد، یک منشی با روابط عمومی و فن بیان قوی تماس را به نام شرکت شما پاسخ می دهد. پیام سلام و خوشامدگویی را خود شما برای ما تعریف میی کنید.  چنان چه تماس گیرنده پرسشی درباره کسب و کار شما داشته باشد، منشی بر اساس اطلاعات کاملی از کارتان که در اختیار ما قرار می دهید، پاسخ تماس گیرنده را می دهد.

چنان چه تماس گیرنده بخواهد به بخش یا فرد خاصی در کسب و کار شما وصل شود، منشی طبق شماره هایی که شما برای ما تعریف کرده اید (ثابت یا همراه)، تماس را به شماره موردنظر وصل می کند. بنابراین با بهره مندی از این سرویس، که خدمات دفتر شما را از تمامی عرضه کنندگان خدمات دفتر کار مجازی متمایز می کند، می توانید منشی داشته باشید و وجهه ای حرفه ای به کسب و کار خود بدهید.

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه می توانم منشی داشته باشم بدون این که منشی استخدام کنم؟

ویژگی های سرویس منشی مجازی «دفتر شما»

 • یک خط تلفن ثابت تهران و یک خط فکس به صورت اختصاصی در اختیارتان قرار می گیرد.
 • منشی می تواند پیغام تماس گیرنده را دریافت کند و به اطلاع شما برساند.
 • بعد از پایان مکالمه پیامکی حاوی اطلاعات تماس (شماره تماس گیرنده، ساعت تماس، خلاصه درخواست تماس گیرنده و …) برای شما ارسال می گردد.
 • پرداخت هزینه به میزان استفاده شما از سرویس است.
 • منشی شما می تواند برای شما تماس خروجی بگیرد و سپس تماس را به شما وصل کند.
 • منشی می تواند فکسهای شما را برایتان بفرستد.

بدین ترتیب با استفاده از خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی «دفتر شما»، بدون اینکه نیاز به اجاره دفتر کار و استخدام منشی داشته باشید، می توانید دفتر کار خود را راه اندازی کنید.

برای آگاهی بیشتر از خدمات «دفتر شما» به سایت daftareshoma.com مراجعه کنید یا با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]