چرا شما نباید از تلفن همراهتان به عنوان خط اصلی در کسب و کارتان استفاده کنید

چرا شما نباید از تلفن همراهتان به عنوان خط اصلی در کسب و کارتان استفاده کنید ؟

«دفتر شما» کسب و کار 3 Comments

در دفتر شما، منشی های ما بیشتر زمان خودشان را صرف پاسخگویی به انواع کسب و کارها میکنند و بسیاری از این کسب و کارها ممکن است کسب و کارهای کوچکی بدون داشتن کارمندی باشد . به عنوان مالک یک کسب و کار کوچک این احتمال وجود دارد که شما برای راه اندازی شغلتان از خط شخصیتان استفاده کنید، با این شرایط منطقی است که وقتی شما در دسترس مشتریانتان هستید مورد تشویق آنها قرار خواهید گرفت که هر زمانی از روز پاسخگوی آنها باشید ولی باید در مورد عواقب طولانی مدت این موضوع فکر کنید.ما در پایین چند دلیل را آورده ایم :

تجارت و کسب و کار شما دوبرابر میشود
تبریک میگویم ! شما یک موفقیت بزرگ هستید و برای اینکه تقاضا را پوشش دهید باید افراد بیشتری را استخدام میکردید. اگر شما تمام تماسها را روی تلفن شخصیتان جواب دهید ممکن است برای انتقال تماس به دیگر کارمندانتان دچار سردرگمی شوید.

آیا شما میخواهید نقش منشی را داشته باشید یا یک مدیر عامل ؟
شما به عنوان یک صاحب کسب و کار خیلی کارهای ضروری را باید انجام دهید

اگر شما بخواهید خودتان را درگیر پاسخ دهی به تماسها ی کل روز کنید ممکن است زمان کافی را برای فوکوس کردن به کسب و کارتان را نداشته باشید .فاکتور دیگری را که باید درنظر بگیرید این است که حتی اگر شما تصمیم بگیرید که دیگر منشی نباشید و برای هر یک از کارمندان خود یک شماره موبایل مستقیم فراهم کنید کسب و کار  شما بدون یک شماره تجاری بی معنی خواهد شد.

تلفن همراه شما زنگ زیادی می خورد

تلفن شما در طول روز شروع به زنگ خوردن میکندحال چه تماسهای شخصی چه تماسهای مشتریان که این خیلی سریع اتفاق می افتد.اگر شما خط تلفن شخصیتان را ازخط کسب و کارتان جدا کنید، میتوانید زحمت خود را کمتر کنید
با توضیحاتی که در بالا دادیم بهتر است که تلفن همراهتان را از خط تلفن کسب وکارتان جدا کنید. اگر مطالب بالا مفید بود به زودی مطالب بیشتری را در این زمینه برایتان منتشر میکنیم .
منبع : http://www.callruby.com/the_watercooler/2010/12/why-not-to-use-your-cell-as-your-primary-business-line/

Comments 3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.