نصف جهان از خدمات دفتر کار مجازی دفتر شما با خبر شد!

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

گزارشی از حضور دفترشما در نمایشگاه اصفهان

دفترشما برای اولین بار در نمایشگاهی در اصفهان شرکت کرد. نمایشگاه بازاریابی، تبلیغات و توسعه کسب و کار فرصت مناسبی بود تا اصفهانی‌ها را با خدمات دفتر کار مجازی مثل تلفن گویا و منشی مجازی آشنا کنیم.

چهار روز گرم تابستانی را مهمان مردم خونگرم اصفهان بودیم. از پل تاریخی شهرستان که گذر کنید به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان می‌رسید. این پل تاریخی قدیمی‌ترین پل بنا شده در زاینده رود است که هنوز هم پابرچاست. در زمان ساسانی از این پا برای انتقال ابزار و ادوات نظامی استفاده می‌شده و اکنون وصل کننده بازدیدکنندگان به غرفه‌ها است.

در اصفهان رسم است که بیشتر نمایشگاه‌ها از بعدازظهر تا نزدیک نیمه شب برپا می‌شود ، این نمایشگاه در ساعات اداری دایر بود اما ماهیت نمایشگاه و تبلیغات محیطی مناسب باعث شد که استقبال خوبی از نمایشگاه اصفهان صورت بگیرد.

هر چند بسیاری از مشترکین ما اصفهانی هستند و در نمایشگاه هم از حال ما جویا شدند و برخی از غرفه ها هم از مشترکین خوب دفترشما بودند، با این وجود خدمات دفترکار مجازی برای بسیاری از بازدیدکنندگان تازه بود و سوالات زیاد را مطرح می‌کردند. در ادامه به برخی سوالات که بیشترین فراوانی پرسش را داشت، می‌پردازیم.

آیا می‌توانید در تهران و اصفهان فضای کار اشتراکی بدهید؟

خدمات اصلی دفتر شما دفتر کار مجازی است. در واقع ما برای کسب و کارهای نوپا و متوسط راه حل های ارتباطی و مدیریت تماس مثل سرویس منشی مجازی و تلفن گویا داریم.

با این حال مشترکین دفترشما این امکان را دارند که با تخفیف ویژه از اتاق جلسات استفاده کنند. مجموعه دفترشما با رایزنی‌هایی که با مراکز فضای کار اشتراکی داشته است در نقاط مختلف تهران اتاق جلسات را به صورت ساعتی در اختیار مشترکین خود قرار می‌دهد.

در حال حاضر این امکان ویژه تهران است ولی در حال رایزنی هستیم که در شهرهایی بزرگی مثل اصفهان هم این امکان برقرار شود.

آیا خطی که از دفترشما می‌گیرم به نام خودم است؟

شعار اصلی دفتر شما این است: «در ۵ دقیقه صاحب دفتر کار شوید» بنابراین تمان تلاش ما این است که هزینه‌ها و زمان انتظار را به حداقل برسانیم. خطوط دفترشما در مدت زمان قرارداد (۳ ماهه، ۶ ماهه و یا یکساله) به طور اختصاصی به مشترکین واگذار می‌شود. با اتمام قرارداد سرویس نیز خط تا ۱ ماه در رزرو مشترک باقی می‌ماند. اگر در این مدت ۱ ماهه مشترک سرویس خود را تمدید کند، خط متعلق به خود او باقی می‌ماند. در غیر این صورت، خط از رزرو مشترک خارج می‌شود.

غرفه دفترشما در نمایشگاه اصفهان

در حال حاضر مشترکینی داریم که هفت سال مداوم است که مشترک دفترشما هستند و شماره اختصاصی دارند. این شماره در این سال‌ها بدون تغییر بوده است.

همچنین در صورتی که برای مدتی به خدمات ما نیاز نداشتنید ولی می‌خواستید که شماره تلفن ثابت نزدتان محفوظ بماند، با پرداخت آبونمان ناچیزی این امکان وجود دارد.

خطوط تلفن عرضه شده توسط «دفترشما» خطوط تلفن مجازی بر بستر اینترنت هستند که از کیفیت بسیار بالایی نسبت به خطوط تلفن معمولی برخوردارند. مزیت دیگر خطوط تلفن مجازی این است که امکان عرضه سرویسهای مختلفی مانند تلفن گویا و منشی با قابلیتهایی همچون فکس اینترنتی و صندوق صوتی بر روی آنها وجود دارد. اما شماره این خطوط تلفن درست مانند خطوط تلفن ثابت و با کد شهر تهران است.

تمامی خطوط عرضه شده توسط «دفترشما» به صورت اختصاصی در اختیار مشترکین قرار می‌گیرد. شما می‌توانید شماره تلفن دلخواه و اختصاصی خود را از میان هزاران شماره موجود انتخاب کنید. خطوط فکس نیز درست مانند خطوط تلفن، اختصاصی هستند.

آیا شما VOIP ارائه می‌دهید؟ خدمات شما چه فرقی با ویپ دارد؟

تلفن تحت شبکهVoIP( برگرفته از Voice over internet protocol ) به معنای (انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه دیتا) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود ، امکان استفاده از اینترنت برای مکالمات تلفنی را فراهم می نماید.

خطوط دفترشما خطوط مجازی هستند و با این خطوط اینترنتی کمی متفاوت اند.

خط اینترنتی یک شماره معمولی با پیش شما ۹ است که مانند تلفن مجازی، نیاز به سیم کشی مخابرات ندارد و به وسیله‌ی نرم افزاری که نصب می‌شود، مستقیما بر روی موبایل یا دسکتاپ کامپیوتر دایورت خواهد شد. با استفاده از تلفن اینترنتی می‌توان تماس دو طرفه برقرار کرد اما وابستگی اصلی این خط، یک اینترنت پر سرعت است و کیفیت ارتباط به سرعت اینترنت وابسته است.

اما برای استفاده از خطوط دفترشما نیازی به اینترنت ندارید!

«تلفن اینترنتی» و«تلفن مجازی» عبارتهایی است که در دنیای امروز کسب و کار زیاد می شنویم، اما شاید ذهنیت روشنی نسبت به آنها و تفاوت هایشان نداشته باشیم.

مزیت اصلی تلفن ثابت مجازی دفترشما این است که می‌توانید خدمات متنوعی بر روی آن دریافت کنید، از جمله سرویس تلفن گویا، سرویس منشی مجازی یا حتی مرکز تماس که در توسعه کسب و کار و افزایش بهره وری به شما کمک شایانی می کنند. همچنین امکان دریافت فکس و استفاده از صندوق صوتی نیز بر روی خطوط تلفن مجازی دفترشما به صورت رایگان فراهم است. به مجموعه این خدمات دفتر کار مجازی گفته می‌شود.

هرچند سیستم تلفن مجازی بر روی بستر اینترنت به وجود آمده است اما برای برقراری و اتصال تماس نیازی به اینترنت نیست و همچنین بواسطه ارتباط مخابراتی کیفیت تماس عالی است.

خطوط مجازی دفترشما ۳۲ تماس ورودی همزمان می پذیرند و روی سرویس تلفن گویا می توان منوها و داخلیهای متعدد و بدون محدودیت ایجاد کرد تا نفرات مختلف هر کسب و کار بتوانند پاسخگوی تماس ورودی مستقیم خود باشند.

بازدیدکنندگان نمایشگاه اصفهان تخفیف گرفتند

دفتر شما برای بازدیدکنندگان از غرفه دفترشما تخفیف ویژه در نظر گرفته بود. همینطور مشترکینی که به ما سر زدند هم از تخفیف برای تمدید بسته های خود بهره مند خواهند بود. امیدواریم که دفتر کار مجازی امکانت رقابت در بازار پایتخت را برای همه فعالان کسب و کار در هر کجای ایران فراهم کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.