تخفیف ویژه دفترشما در نمایشگاه تراکنش ایران

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

تخفیف ویژه دفترشما در نمایشگاه تراکنش ایران

در نمایشگاه تراکنش بانک‌ها، شرکت‌های پرداخت، شرکت‌های فناوری مالی، استارت‌آپ‌های فین‌تک و شهر هوشمند، نمایندگان کشورهای مختلف و شهرداری‌های کلان‌شهرهای ایران حضور دارند.

در حاشیه این نمایشگاه چندین سمینار و نشست تخصصی و ده‌ها کارگاه معرفی محصول با حضور بیش از ۷۰ سخنران داخلی و خارجی برگزار می‌شود. همچنین در حاشیه ITE 2018 فناوری‌های جدید از جمله بلاک‌چین و ارزرمزها برای چگونگی عبور از تحریم‌ها مورد بحث قرار می‌گیرد.

در این رویداد بزرگ ملی ،صنعت بانکداری و پرداخت دو موضوع را مد نظر قرار می‌دهد؛ نخست، قدرت تاب‌آوری نظام بانکی در دوران تحریم‌ها با استفاده از فناوری‌های روز و دوم هم‌اندیشی برای طراحی پلن B کسب و کارها در دوران تحریم‌ها.

صنعت بانکداری، یکی از اهداف اصلی تحریم‌هاست و این رویداد فناورانه فرصت مغتنمی برای شور و نشاط ملی در این بحبوحه تاریخی است. موج فراگیر کسب و کارهای مسئولیت‌پذیر برای حضور در ITE 2018 نشان از عزم جدی بخش خصوصی برای کاهش آسیب‌های احتمالی تحریم‌ها و نمایش توانمندی های ایرانی در نمایشگاه تراکنش دارد.

تخفیف ویژه دفتر شما

چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE ۲۰۱۸) از ۲۲ تا ۲۴ آبان در بوستان گفتگو برگزار می‌شود و بازدیدکنندگان از غرفه دفترشما تخفیف ویژه دریافت می‌کنند

از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ در غرفه ۲۸ سالن پردیس منتظر شما عزیزان هستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.