حضور دفترشما در نمایشگاه چاپ و بسته بندی+تخفیف ویژه

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

تخفیف ویژه دفترشما در نمایشگاه چاپ

دفترشما در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ غرفه دارد. دفترشما از پنجشنبه ۲۲ آذرماه تا یکشنبه ۲۵ آذرماه در غرفه ۲۰ سالن ۳۸B نمایشگاه بین الملل میزبان علاقه مندان است.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران ۹۷ به مانند سال های گذشته در نمایشگاه بین الملل تهران برگزار می شود.

با مراجعه به غرفه دفترشما از تخفیف ویژه ما بهره مند شوید.

آنچه باید درباره دفترشما بدانید

برای شروع یک کسب و کار ممکن است پیش از هر چیز به فکر اجاره یک دفتر آبرومند در بخش تجاری شهر باشید. سپس اینترنت، فکس و تلفن ثابت بگیرید، میز و صندلی و رایانه بخرید و حداقل یک کارمند به عنوان منشی در شرکت خود استخدام کنید که البته همه این‌ها هزینه زیادی دارد. ولی حالا با کمک سرویس‌هایی مثل منشی مجازی و تلفن گویا، استارتاپ‌ها و کسب و کارهای کوچک، خانگی و نوپا می‌توانند با هزینه‌های بسیار کمتر شروع به کار کنند.

علی دشتی مبتکر ایده «دفتر شما» که یک شرکت ارائه دهنده خدمات دفتر کار مجازی و مرکز تماس آنلاین در ایران است، می‌گوید این ایده در پاسخ به نیاز راه اندازی و توسعه کسب و کارهای خانگی، یا کوچک و متوسط شکل گرفته است.

دشتی می‌گوید: دفتر کار مجازی جایگزینی مناسب برای دفتر کار سنتی است، با دفتر کار مجازی شما می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه اجاره بها، حقوق پرسنل و هزینه‌های جاری یک دفتر کار در شهری مثل تهران، کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از امکانات مختلف یک دفتر کار همچون شماره تلفن اختصاصی، فکس اینترنتی، تلفن گویا، کنفرانس تلفنی و منشی استفاده کنید.

چرا نمایشگاه چاپ؟

دفتر شما یک شرکت B2B است که به کسب و کارها خدمات ارتباطی ارائه می‌دهد. بسیاری از مشترکین ما از گرافیست ها و فعالان مرتبط با حوزه چاپ هستند. بنابراین تصمیم گرفتیم امسال برای اولین بار در این نمایشگاه حضور پیدا کنیم.

منتظر حضور عزیزان هستیم/.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.