بهترین روش حذف هزینه اجاره دفتر کار در تهران

علی دادگر دفتر کار مجازی 1 دیدگاه

بهترین روش حدف هزینه اجاره دفتر کار در تهران چیست؟ حذف مانعی بر سر بسیاری از کسب و کارها که با مشاهده قیمت ها  با خود می‌گویند:« ای بابا مگه با این اوضاع و احوال می شه دفترکار در تهران اجاره کرد!»

اجاره دفترکار در تهران شاید آنقدر هزینه بردار باشد که صاحبان سرمایه را پشیمان کند و ترجیح دهند پولشان را درجای دیگر سرمایه گذاری کنند.با سرمایه گذاری در جای دیگر،شاید حداقل از سود دهی مطمئن باشند.

ایده هایتان را عملی کنید

هزینه اجاره دفتر کار نباید مانع کارتان شود. ایده ها بدون هرینه های هنگفت عملی می شوند،فقط کافی است به کسب و کار مدرن اعتماد و از دفتر داری سنتی فرار کنید. شیوه های مدرن دفتر داری بسیاری از هزینه های شما را کاهش و سود شما را افزایش می دهد. بسیاری از جوانان ایده های بزرگی برای ایجاد شغل دارند، اما به دلیل نداشتن سرمایه کافی ایده های زیادی عملی نمی شوند.برای عملی کردن ایده ها باید یک سرمایه گذار باشد، اما با توجه به وضعیت اقتصادی حاضر کسی سرمایه گذاری می کند؟

بیشتر بخوانید: یک سر و هزار سودا: خدمات دفتر کار مجازی دفتر شما برای افراد پرمشغله

دفترشما چگونه به شما کمک می کند؟

«دفترشما» یک دفترکار مجازی است. این دفتر با خدماتی که به شما ارائه می کن در بسیاری از مشاغل شما را از اجاره دفتر بی نیاز میکند. بسیاری از کسانی که ایده های نو برای کسب و کار داشتند و نگران هرینه های هنگفت بودند، توانستند با دفترشما و هزینه کم ایده های خود را عملی کنند. گفتن این نکته بسیار مهم است، دفترشما یک ایده بود، که با جدیت اجرایی شد و حالا بسیار موفق است.

بیشتر بخوانید: راهکار دفتر کار مجازی «دفتر شما» فروشمان را ۳ برابر کرد!

همانطور که در بالا اشاره شد دفترشما یک دفتر کار مجازی است.این دفتر شما را از داشتن مرکز تماس بی نیاز می کند، با سپردن تماس های شرکتتان به منشی های مجازی هیچ تماسی از دست نمی رود، مشتریان در صف های انتظار طولانی کلافه نمی شوند و از همه مهم ت یک تیم ماهر و متخصص به مشتریان شما پاسخ می دهند.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

مدیریت تماس های شما می تواند به دو صورت انجام گیرد:

  • مرکز تماس درون سازمانی

مرکز تماس درون سازمانی نیازمند تهیه تجهیزات، استخدام نیروی انسانی، بستن قرارداد با اوپراتورها و… است. شما برای پاسخگویی به تماس های مشترهای شرکت خود نیاز به منشی دارید و این یکی از نیازهای اساسی شرکت شماست، شاید وقت کافی برای پیدا کردن منشی متخصص نداشته باشید و ترجیح شما فقط استخدام یک منشی باشد که لزوما به تماس ها پاسخ دهد. این نیاز اساسی باعث می شود شما نتوانید در کوتاه مدت منشی های متخصص برای شرکت استخدام کنید. همه این موارد باعث پایین آمدن کیفیت خدمات می شود و به جای جذب مشتریان، آن ها را از شرکت شما دور می کند.

  • برون سپاری مرکز تماس

برون سپاری مرکز تماس به این معناست، که تماس های شرکت خود را به یک تیم متخصص در خارج از شرکت می سپارید. با این تیم متخصص تماس های شما از دست نمی رود، مشتریان در صف انتظار طولانی معطل نمی مانند و از همه مهم تر منشی های مجازی دفترشما پاسخ های جامع و کامل به مشتریان می دهند.

از شیوه‌های برون سپاری تماس ها و مدیریت آن استفاده از سرویس منشی مجازی است.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

سرویس منشی مجازی دفتر شما هم اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه‌ای تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌کند.
منشی حرفه‌ای دفتر شما با اطلاعات و دستور العملی که در اختیارش قرار می‌دهید، مشتریانتان را راهنمایی کرده و صورت لزوم تماس آن‌ها را به شما وصل می‌کند.

توضیحات بالا می تواند تصمیم را برای شما بسیار آسان کند. به راحتی می توانید به شیوه های مدرن اعتماد کنید و از هزینه های بسیار بالا خلاصی یابید، مشتریان بیشتری جذب کنید، به سود بیشتری برسید، با آرامش خاطر توجهتان را روی کارهایتان متمرکز کنید و نگران از دست رفتن مشتریان خود نباشید.

Related Post

Comments 1

  1. بازخورد چگونه دفترکار در تهران داشته باشیم؟ | دفترشما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.