هشت راهکار برای بالابردن بهره وری کسب و کار شما

هشت راهکار برای بالابردن بهره وری کسب و کار خانگی شما

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار Leave a Comment

۸ راهکار برای بالابردن بهره وری کسب و کار خانگی شما

وقتی قرار است به عنوان یک شخص مستقلا کسب و کاری را راه اندازی کنید و فعالیت بپردازید حالا می خواهید در خانه خود کار کنید و یا در دفتر کارتان اما هیچوقت زمان برای انجام دادن مسئولیت هایتان کافی نیست! اگر بخواهید فعالیت مفید داشته باشید، حتما باید نظم و دقت داشته باشید.
در ادامه به بیان هفت روش برای بالا بردن بهره وری کسب و کار شما خواهیم پرداخت:

کاربرد شماره تلفن مجازی چیست؟

اگر بخواهید فعالیت مفید داشته باشید، حتما باید نظم و دقت داشته باشید.

۱ – برای کسب و کار خود هدف تعیین کنید.

برنامه ریزی داشتن یکی از بهترین راهکارهاست. هر روز صبح وقت بگذارید و برای کسب و کار خانگی خود هر روز هدفی را تعیین کنید و مطمئن بشوید که این برنامه ریزی حقیقتا کاربردی و مفید باشد. وقتی درحال تعیین کردن اهدافتان هستید، دقیق بودن؛ به شما کمک می کند تا در طول روز بتوانید بهتر به فعالیت هایتان بپردازید.

کاربرد شماره تلفن مجازیبا این ترفندها کسب و کار خانگی موفق راه بینداز.

۲- کم کردن کردن هزینه، افزایش بهره وری

سرویس و تکنولوژی هایی برای افزایش بهروری و کم کردن هزینه وجود دارد که باعث می شود کسب و کارتان را تا ۹۰% ارزان تر و سریع تر مدیریت نمایید. استفاده از دفتر کار مجازی است. «دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی با سرویس های منشی مجازی و تلفن گویا شما را از اجاره دفتر کار و تمامی هزینه های آن بی نیاز می کند. حالا می توانید این هزینه حذف شده را در راستای  بالا بردن بهره وری کسب و کار خود به کار ببرید.

 ۳- داشتن یک برنامه دائمی، یکی دیگر از روش های خوب است.

یکی از روش های مفید کاری، داشتن برنامه دائمی است که هر روز از آن پیروی کنید. آنچه در این برنامه ریزی مهم است، اولویت بندی کارها بر اساس اثرگذاری شان بر پیشرفت کسب و کارتان است. فرقی نمی کند کسب و کار کوچکی دارید یا متوسط و یا حتی بزرگ. با برنامه ریزی دقیق می توانید به همه کارهایتان رسیدگی کنید و زمانی هم برای استراحت داشته باشید. هر روز زمانی را برای صرف ناهار و استراحت کنار بگذارید تا بالاترین بهره وری روزانه را از کارتان داشته باشید. با این روش خیلی بهتر می توانید بر روی کارهایتان کنترل داشته باشید، پس فراموش نکنید تا زمانی را برای احیای خودتان اختصاص دهید. در این برنامه ریزی حتما به پیروی از آن وفادار باشید و باید از جز به جز آن تبعیت کنید نه اینکه با اهمال کاری از برنامه ریزی خود دور بشوید.

۴ – فضای کاری خود را خلوت کنید تا فضای فکری تان باز باشد.

بالا بردن بهره روی کسب و کار

گاهی بالا بردن بهره وری کسب و کار به سادگی با مرتب کردن محل کار شدنی است.

وقتی که در خانه درحال انجام کار هستید، خیلی خوب است که یک محلی از خانه را برای انجام فعالیت های کاری خود اختصاص دهید. اگر ممکن است محل کارتان را از دیگر فضاهای خانه جدا کنید. اگر این امکان وجود ندارد، پس حتما فضای تمیز و مرتبی را برای کار کردن در خانه انتخاب کنید تا فضای فکری بازی را برای خود فراهم آورید. گاهی بالا بردن بهره وری کسب و کار به همین سادگی شدنی است. حتما یک میز و صندلی راحت را در محلی ساکت از خانه قرار دهید. درخانه، ممکن است اعضای خانواده و یا هم خانه شما برای شما مزاحمت ایجاد کنند. پس در انتخاب محل مناسب، این نکته را هم به یاد داشته باشید.

۵ – برای انجام کارهای سخت حتما برای خود پاداشی را تعیین کنید.

همیشه نمی توانید کارهایی را انجام دهید که دوست دارید. (به همین دلیل است که ما بصورت آزاد کار میکنیم). ما خودمان را غرق انجام کاری می کنیم که دوست داریم و البته کارهایی را که دلهره آور و انجام آنها ترسناک است را فراموش می کنیم. اگر مجبور به انجام کارهای دلهره آور شدید، بدانید که آنچه که بدست می آورید خود دست آورد مهمی است. با در نظر گرفتن این مورد، می توانید از پس کارهایتان بربیایید و بدون احساس گناه بعدازظهر خود را به استراحت بپردازید. دریافت پاداش حتی اگر از خودتان باشد با ایجاد انگیزه در شما موجب بالا بردن بهره وری کسب و کار می شود.

۶ – به سلامتی خود اهمیت دهید.

هر روز صبح زمانی را به انجام نرمش و تمرین اختصاص دهید و یا وقتی برای خرید می روید مسیر را پیاده روی کنید. کار کردن در خانه یکی از مزایایی که دارد این است که می توانید از سبک زندگی خود پیروی کنید و حتی در کنار خانواده تان به انجام فعالیت های روزمره تان بپردازید. این نکته اثبات شده است که داشتن سلامتی باعث می شود که بهتر روی کارتان تمرکز کنید و خیلی با دقت به انجام فعالیت هایتان بپردازید و در نتیجه موجب بالا بردن بهره وری کسب و کار می شود.

کاربرد شماره تلفن مجازیتعادل میان زندگی کاری و شخصی اتان به هم ریخته است؟ این مقاله را بخوانید.

۷ – با مدیریت کردن تماس هایتان میزان بهره وری را به حداکثر برسانید.

با رشد  کسب و کارتان، نیاز دارید که بدانید چطور تماس هایتان را مدیریت کنید. در زمان انجام کارها، مشتریتانتان تماس میگیرند و یا حتی خیلی درگیر مشغله هایتان هستید ممکن است مادرتان تماس بگیرد. بعد از مدتی، متوجه می شوید که این تماس های پی در پی، تمرکز حواس شما را کاملا پرت می کند و تمرکزتان را از بین می برند و در نهایت کارایی شما را کاهش می دهند. یکی از روش های مدیریتی تماس ها، می تواند استفاده از سرویس پاسخگویی به تماس ها باشد تا از حواس پرتی جلوگیری کنید. با سرویس منشی مجازی «دفتر شما» گزارش تماس ها بر روی موبایل و کامپیوتر قابل مدیریت می باشد. این سرویس ها از منشی های حرفه ای و آموزش دیده استفاده می کنند و باعث افزایش فروش و رضایت مشتریانتان می شود.

بالا بردن بهره وری کسب و کار

«دفتر شما» با بهره گیری از منشی های حرفه ای و آموزش دیده بهره وری کسب و کار شما را بالا می برد.

با این روش، تماس های شما بصورت رسمی پاسخ داده می شود و یک منشی مجازی به تماس های شما پاسخ خواهد داد و با مشتریانتان برخورد خواهد کرد، حتی اگر یکی از اعضای خانواده تان تماس بگیرد. این منشی مجازی تمام اطلاعات تماس مشتری را می گیرد و توضیح می دهد که شما حتما بعدا با آنها تماس خواهید گرفت. این مورد هم باعث صرفه جویی در پول شما می شود و اینکه از اختلال در انجام کارهایتان جلوگیری می کند و اینکه می توانید با خیال راحت به برنامه ریزی کارهایتان برسید و در زمان مشخص هم به تماس هایتان پاسخ بدهید.

۸- همیشه فراموش نکنید که چرا این روش کسب و کاری را انتخاب کرده اید و از انجام آن لذت ببرید.

کار کردن در خانه می تواند یک دست آورد شگفت انگیز باشد و شاید انجام آن را به آن راحتی هم که فکر می کردید، نباشد. کار کردن برای خودتان و بصورت آزاد به این معنی است که شما همه کاری را دارید انجام می دهید.

باید سطح خدمات خودتان را بالا ببرید و بازار کاری خودتان را داشته باشید و در عین حال، یک مدیر، یک مدیربرنامه، یک فروشنده و حسابدار باشید.
وقتی در خانه کار می کنید، فراموش نکنید که دارید کاری را انجام می دهید که آرزوی آن را داشته اید و اینکه اسیر خودتان نشوید. کار در خانه خیلی سخت، طاقت فرسا و زمان بر است، اما می توانید حجم کاری خودتان را تقسیم بندی کنید تا فشار کارها اذیت کننده نشود.

حتماً شما هم روش هایی منحصر به خودتان دارید تا بهره وری خود را بالا ببرید. در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. حتماً به کار ما هم خواهد آمد!

برگرفته از:Seven simple ways to boost your productivity whilst working from home

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.