تخفیف دفترشما در همایش بزرگ بازاریابی دیجیتال

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

اگر علاقه‌مند به شرکت در همایش بازاریابی دیجیتال با رویکرد مدیریت بازاریابی هستید هم‌اکنون می‌توانید بلیت آن را با کد تخفیف دفترشما با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنید. همچنین با حضور در این همایش این امکان را دارید تا مشترک خدمات دفتر کار مجازی به مانند تلفن گویا و منشی مجازی تا سقف ۲۵ درصد تخفیف شوید.

آنچه در همایش بازاریابی دیجیتال می‌آموزید

موج پرقدرت کسب و کارهای آنلاین طی سالهای اخیر بخش قابل توجهی از بازار ایران را فتح کرده و هر روز نیز دامنه این کسب و کارها بزرگتر می شود. در این میان کسب و کارهای سنتی که نتوانند با این موج همراه شده و از پتانسیل های دیجیتال استفاده کنند، دیر یا زود بازار را به رقبا خواهند باخت. همچنین رقابت در استفاده هر چه بهتر از فضای دیجیتال برای کسب جایگاه بهتر در بازار نیز از اهمیتی بالایی برخوردار است. از این رو مدیران کسب و کارهای ایرانی باید هر چه سریع تر برای آشنایی کامل با پتانسیل های دنیای دیجیتال آموزش دیده و توانایی توسعه فعالیت های شرکت خود در این عرصه را به شکل هدفمند و پربازده بدست آورند.

برخی از سخنرانان همایش

همایش دیجیتال مارکتینگ برای مدیران در جهت آشنایی کامل کسب و کارها با پتانسیل های بی نظیر بازاریابی در فضای دیجیتال برگزار می شود. در پایان این همایش مدیران مسیر موفقیت کسب و کار خود در این عرصه را به درستی خواهند شناخت و توانایی برنامه ریزی اجرایی برای آن را بدست می آورند.

برای اطلاع بیشتر و ثبت نام به اینجا بروید

کد تخفیف برای ثبت نام در همایش

دفترشما برای شرکت کنندگان در همایش کدتخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است. با استفاده از کد تخفیف DAFTARESHOMA می‌توانید بلیت این همایش را با ۵۰ درصد تخفیف تهیه کنید.

این همایش آموزشی جمعه ۷ دیماه ۱۳۹۷ از ساعت ۸ الی ۱۴ در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

با مراجعه به غرفه دفترشما در این همایش می‌توانید خدمات دفتر کار مجازی به مانند تلفن گویا و منشی مجازی را تا سقف ۲۵ درصد تخفیف، خریداری کنید.

برای اطلاع بیشتر میتوانید با دبیرخانه این همایش به شماره ۰۲۱۸۸۳۵۷۳۱۴ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.