چگونه می‌توان با دفتر شما همکاری رسانه‌ ای داشت؟

pr اخبار «دفتر شما» 4 Comments

دفتر شما از همکاری با کسب و کارها، رسانه‌ها و مشترکین استقبال می‌کند. راه‌های گوناگونی برای همکاری با دفترشما وجود دارد.

چه کسانی می‌توانند با دفترشما همکاری کنند؟

.

اگر شما صاحب سایت و یا یک رسانه آنلاین هستید که بازدید مناسب و یا رو به رشدی دارد و تمایل دارید که با دفترشما همکاری داشته باشید، ما دست شما را می‌فشاریم.
همچنین دفتر شما از تبادل محتوا، ارائه کد تخفیف مشترک، همکاری مشترک در برگزاری رویداد و هر شکلی از فعالیت که نتیجه برد-برد برای طرفین دارد، استقبال می‌کند.

اگر از مشتریان دفترشما هستید، بخوانید:

اگر از مشتریان دفترشما هستید و مایلید از تخفیف ویژه دفتر شما روی پکیج‌های منشی مجازی و تلفن گویا بهره‌مند شوید، اگر در تدارک برگزاری رویدادی هستید و به دنبال حامی رسانه‌ای می‌گردید، می توانید فرم درخواست را تکمیل کنید.

متقاضیان محترم، لطفا با پر کردن این فرم، درخواست خود را ثبت کنید، همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان درخواست همکاری شما را بررسی کرده و با شما تماس خواهند گرفت.

چرا همکاری با دفتر شما؟

دفتر کار مجازی پدیده‌ای به نسبت نوین در سطح جهان است که در پاسخ به نیاز راه اندازی و توسعه کسب و کارهای خانگی، یا کوچک و متوسط شکل گرفته است. دفتر کار مجازی جایگزینی مناسب برای دفتر کار سنتی است، با دفتر کار مجازی شما می‌توانید بدون نیاز پرداخت هزینه اجاره بها، حقوق پرسنل و هزینه‌های جاری یک دفتر کارحقیقی، کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از امکانات مختلف یک دفتر کار همچون شماره تلفن اختصاصی، فکس اینترنتی، تلفن گویا، کنفرانس تلفنی و منشی مجازی استفاده کنید.

در مدتی که این خدمات در ایران هم ارائه شده با استقبال خوب استارتاپ‌ها، کسب و کارهای آنلاین، فریلنسرها، مشاغل خانگی، معلمان خصوصی و ..روبرو شده است.

دفتر مجازی مورد نیاز تمام کسانی که می‌خواهند در شهر تهران کسب و کاری داشته باشند ولی هزینه بالای اجاره دفتر کار و داشتن خط ثابت تهران و استخدام منشی و…مانع کارشان است.

شرکت عزم داده پردازان با نام تجاری دفتر شما یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که خدمات دفتر کار مجازی به مشتریان ارائه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می‌سازد. این شرکت در ۷ سال اخیر به بیش از ۲۰۰۰ مشتری خدمات مرکز تماس و دفتر کار مجازی ارائه داده است.

همکاری رسانه‌ای با دفترشما برای شما این امکان را ایجاد می‌کند که صدای خود را به گوش صدها کسب و کار موفق ایرانی برسانید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Comments 4

  1. بسیار عالی است . من در مورد این فکر خواهم کرد. سپاسگزارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.