مدرسان خصوصی

مدرسان و معلم های خصوصی، پاسخگویی به تماسهای شاگردانتان با ما !

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار 1 Comment

اساتید کنکور و مدرسان زبانهای خارجی برای اینکه بتوانند درآمد خوبی داشته باشند و به مرور درآمد خود را افزایش دهند، باید بتوانند تماسهای شاگردانشان را به درستی مدیریت کنند. برای نمونه، بسیاری از تماسها زمانی که سر کلاس هستند از دست می‌رود.

الهام س.، مدرس خصوصی ریاضی و فیزیک، می‌گوید:

«از دو سه سال پیش که بچه دار شدم، امکان رفت و آمد زیاد در سطح شهر ندارم. برای همین تصمیم به اجاره اتاق در نزدیکی منزلم، در یک واحد دارای فضای اداری گرفتم. اینگونه هم می‌توانستم به تدریسم ادامه دهم و هم راحت به منزلم رفت و آمد کنم.

شاگردان قدیمی معمولاً برای جابجایی ساعت کلاس تماس می‌گیرند و شاگردان جدید نیز پرسشهای متداولی دارند، مانند هزینه کلاسها، زمانهای خالی و پرسشهایی از این دست. انتظارم این بود که با اجاره دفتر کار، شاگردان بیشتری بگیرم و درآمدم را افزایش دهم. اما چون نتوانسته‌ام از تماسها استفاده خوبی بکنم، انتظارم برآورده نشده است.

مشکل اینجاست که زمانهایی که سر کلاس و یا درگیر کارهای منزل هستم، نمی‌توانم با تمرکز کافی تماسهای شاگردان را مدیریت کنم. نداشتن تمرکز باعث بی‌نظمی و تداخل کلاسهایم شده است.

مشکل اینجاست که زمانهایی که سر کلاس هستم و یا وقتی به منزل بازمی‌گردم، نمی‌توانم به تماسهای شاگردان پاسخ دهم. اگر هم بتوانم، به دلیل مشغله زیاد تمرکز کافی جهت مدیریت و زمانبندی کلاسهایم را ندارم.»

مدرسان خصوصی

راه حل دفتر شما

مدرسان می‌توانند با خرید سرویس تلفن گویا و منشی مجازی تماسهای شاگردان خود را به گونه‌ای مدیریت کنند که بیشترین درآمد را از تماسها به دست آورند. تمامی سرویسهای دفتر شما را می‌توانید در عرض دقیقه و به صورت آنلاین خریداری کنید. یعنی در فاصله یک دم کردن چایی تا وقتی چایی دم بکشد، شما صاحب خط تلفن ثابت تهران با پیش شماره ۲ و سرویس تلفن گویا و منشی خواهید بود.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

در فاصله دم کشیدن چای یا قهوه‌تان، شما صاحب خط تلفن ثابت تهران، سرویس تلفن گویا و یک منشی حرفه‌ای می‌شوید.
مدرس خصوصی

خدمات دفتر شما برای مدرسان خصوصی چیست؟

دفترکار مجازی دفترشما دو سرویس کلی تلفن گویا و منشی مجازی را به مدرسان خصوصی عرضه می‌کند. البته هر یک از این سرویسها دربرگیرنده امکانات متعددی هستند.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

سرویس تلفن گویا
به مدرسان خصوصی
چه کمکی  می‌کند؟

با خرید سرویس تلفن گویا، مدرسان خصوصی بدون نیاز به اجاره اتاق تدریس یا دفتر کار فیزیکی، صاحب یک شماره تلفن ثابت اختصاصی تهران با پیش شماره ۲ و یک شماره فکس اختصاصی می‌شوند. شما می‌توانید به مدت ۱۵ روز از این سرویس به صورت صددرصد رایگان استفاده کنید. از جمله امکانات سرویس تلفن گویا دفتر شما، می‌توان به تعریف ۱۰ داخلی بر روی این شماره تلفن ثابت، صندوق صوتی و دریافت گزارش تماسها اشاره کرد. تمامی این خدمات تنها با ۳۹ هزار تومان (شروع قیمت). سرویس تلفن گویا دفتر شما برای مدرسان خصوصی این امکانات را به همراه دارد:

 • انتقال تماس
 • تعریف داخلی‌های متعدد
 • دریافت فکس اینترنتی
 • صندوق صوتی
 • ارسال گزارشی از تماسها
 • مدیریت آنلاین
سرویس منشی
به مدرسان خصوصی
چه کمکی می‌کند؟

با خرید سرویس منشی مجازی، مدرسان خصوصی بدون نیاز به اجاره اتاق تدریس و دفتر کار فیزیکی، علاوه بر یک شماره تلفن ثابت اختصاصی تهران با پیش شماره ۲ و یک شماره فکس اختصاصی، صاحب یک منشی باتجربه نیز می‌شوند. شما می‌توانید این سرویس را به صورت صددرصد رایگان آزمایش کنید. از جمله امکانات سرویس منشی دفتر شما پاسخگویی دقیق به پرسشهای متداول شاگردان است. سرویس منشی مجازی دفترشما این امکانات را برای مدرسان خصوصی به همراه دارد:

 • پاسخگویی به تماسها
 • تعیین وقت ملاقات
 • پیگیری امور شاگردان
 • پاسخگویی به پرسشهای متداول شاگردان
 • گرفتن تماس خروجی و وصل کردن به شما
 • دریافت و ارسال فکس به صورت اینترنتی
 • ارائه گزارشی از تماسها به شما

مراحل خرید تلفن گویا دفترشما

با مراجعه به صفحه تلفن گویا، یکی از بسته‌های تلفن گویا را که با نیازهای کسب و کار شما متناسب تر است انتخاب کنید. با انتخاب بسته دلخواه، به طور اتوماتیک به مراحل خرید آنلاین در پورتال «دفتر شما» هدایت می‌شوید.

ویدیوی زیر تمامی مراحل خرید آنلاین سرویسها را نشان می‌دهد:

 

خرید آنلاین سرویسها

 

پس از طی مراحل خرید و اتمام فعالسازی بسته انتخابی نوبت به انجام تنظیمات سرویس می‌رسد. روش شخصی سازی سرویس تلفن گویا در ویدیوی زیر به خوبی نشان داده شده است:

 

روش شخصی‌سازی تنظیمات سرویس تلفن گویا

 

از جمله مواردی که می توانید شخصی سازی کنید، زمانبندی سرویس و تعریف پیام آغازین است. در پرتال «دفتر شما» این امکان برای کاربران مهیا شده که هم پیام آغازین و هم منوهای داخلی ها را برای زمانهای گوناگون به صورت مجزا و متفاوت تعریف کرد.
مثلاً شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۸ تا ۱۶ پیام این باشد:با سلام. شما با (نام خود/ نام گروه آموزشی) تماس گرفته‌اید. برای اطلاع از کلاسهای خصوصی مکالمه زبان انگلیسی عدد ۱ را شماره‌گیری کنید.

و از ساعت ۱۶ تا ۸ صبح:

با سلام. شما در ساعات غیراداری با (نام خود/ نام گروه آموزشی) تماس گرفته‌اید. برای گذاشتن پیغام عدد ۹ را شماره‌گیری کنید.

نحوه اجرای پیام آغازین را می توانید از میان سه گزینه متن خوان کامپیوتری، فایل صوتی و ضبط توسط گوینده (توسط اپراتورهای دفتر شما در اتاق مخصوص ضبط صدا) انتخاب کنید.

 1. اکنون نوبت به تعریف منوی داخلی و اولویت بندی شماره هایی است که می خواهید داخلی ها به آنها دایورت شوند. شماره دایورتی می تواند هم شماره ثابت و هم شماره همراه باشد. برای مثال، می‌توانید یک داخلی را شماره تلفن همراهتان تعریف کنید، یک داخلی را شماره منزلتان برای ساعات غیراداری. اگر سرویس منشی هم خریداری کنید که یکی از داخلیها را هم می‌توانید گزینه صحبت با اپراتور تعریف کنید.اگر هم با اساتید دیگر همکاری می‌کنید، می توانید هر داخلی را به یک درس و استاد اختصاص دهید. اکنون وقتی شاگردی با شماره شما تماس می‌گیرد پیغامی شبیه به این می‌شنود:برای اطلاع از کلاسهای خصوصی مکالمه زبان انگلیسی عدد ۱، ریاضی فیزیک عدد ۲، و … را شماره‌گیری کنید.

برای آشنایی بیشتر با تنظیمات سرویس تلفن گویا در پرتال، راهنمای تلفن گویا «دفتر شما» را دانلود کنید یا برای اطلاعات بیشتر به سایت «دفتر شما» مراجعه کنید.

مراحل خرید منشی مجازی «دفتر شما»

با مراجعه به صفحه سرویس منشی مجازی، بسته‌ای را متناسب با نیازهای کسب و کار خود انتخاب کنید. پس از انتخاب بسته به طور اتوماتیک به مراحل خرید آنلاین پورتال دفتر شما هدایت می‌شوید. در ویدیوی زیر، تمامی مراحل خرید یکی پس از دیگری برای شما توضیح داده می‌شود:

 

پس از انتخاب شماره و خرید سرویس نوبت به شخصی سازی می رسد. ویدیوی زیر به شما نشان می‌دهد چگونه اطلاعات کسب و کارتان را در حساب کاربری خود وارد کنید و سرویس منشی خود را شخصی سازی کنید.

 

 

نخست، پیامد خوشامدگویی دلخواه خود را در پرتال تعریف می کنید. مثلاً:

سلام، شما با (نام خود/ نام گروه آموزشی) تماس گرفته اید. چه طور می تونم کمکتون کنم؟»

بنابراین، منشی تمامی تماسهای شما را با همین الگو پاسخ خواهد داد.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

سپس نوبت به تعیین اطلاعاتی می رسد که می خواهید منشی تان از تماس گیرنده دریافت کند، شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، همراه، فکس و هر اطلاعاتی که تمایل دارید از تماس گیرندگانتان در اختیار داشته باشید. بنابراین منشی شما تمامی این اطلاعات را از تمامی تماس گیرندگان دریافت می کند.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویساندر مرحله بعد شما می توانید پرسشهای متداول به همراه پاسخهایشان را با دسته بندی های منظم مشخص کنید تا منشی تان بر اساس این اطلاعات پاسخ تماس گیرندگان را بدهد.

اگر بخواهید با شماره تلفن ثابت که خریداری کرده اید با شماره ای تماس بگیرید، منشی این کار را برایتان انجام می دهد و تماس را به شما وصل می کند. بنابراین منشی تمامی تماسهای شما را طبق دستورالعملتان پاسخ می دهد، تماسها را به افراد و شماره های تعریف شده توسط خود شما وصل می کند، فکس ها را هم ارسال و هم دریافت و برایتان ایمیل می کند، با مشتریانتان تماس می گیرد و پیگیریهای لازم را انجام می دهد و مخلص کلام این که شما یک منشی تمام وقت و حرفه ای دارید و دیگر هیچ نگرانی ای بابت مدیریت تماسهایتان نخواهید داشت.

برای آشنایی بیشتر با تنظیمات سرویس منشی مجازی در پرتال، راهنمای منشی مجازی «دفتر شما» را دانلود کنید یا برای اطلاعات بیشتر به سایت «دفتر شما» مراجعه کنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Comments 1

 1. Pingback: تلفن ثابت، منشی و اجاره اتاق جلسات جایگزین دفتر کار | دفترشما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.