پونیشا

پروژه ها را در پونیشا سریع‌تر انجام دهید

pr کسب و کار 4 دیدگاه ها

پروژه ها را در پونیشا سریع‌تر انجام دهید

وقتی از امکانات دفتر مجازی استفاده میکنید، پس با پایین آوردن هزینه‌‎ها کاملا آشنایی دارید. یکی از راه های دیگر برای پایین آوردن هزینه ها، برون سپاری است.

برون سپاری یعنی سپردن کارها به بیرون از سازمان یا مجموعه خود. طبیعتا هر کاری رو نمیتوان برون سپاری کرد اما کارهایی هستند که چون ممکن است وقت یا تخصص انجامش را نداشته باشید، به راحتی میتوانید برون سپاری کنید.

ما مشکل پیدا کردن جایی که تعداد زیادی نیروی متخصص داشته باشد را حل کرده ایم.

اگر شما نیاز به برنامه نویس، طراح و مترجم و صدها تخصص دیگر داشته باشید، به راحتی میتوانید آنها را در پونیشا پیدا کنید و از طریق امکانات پونیشا با اطمینان با آنها کار کنید.

فقط کافیست یک پروژه در پونیشا ایجاد کنید، توضیح دهید به چه چیزی نیاز دارید و مهارت انجام آن چیست. بلافاصله فریلنسرها با شما تماس خواهند گرفت و قیمت پیشنهادی خود را برای شما ارسال می کنند.

بهترین فرد را انتخاب کنید و برای اطمینان، مبلغ پروژه را بصورت پرداخت امن ایجاد کنید. هر زمان کار را تحویل گرفتید، مبلغ را به فریلنسر پرداخت کرده و نظر خود را درباره او بیان کنید.

برای ایجاد پروژه از کد تخفیف daftareshoma استفاده کنید. برای ۱۰۰ نفر اول که از این کد استفاده کنند، ایجاد پروژه رایگان خواهد بود.

همین امروز پروژه خود را در پونیشا ایجاد کنید:
https://ponisha.ir

Related Post

Comments 4

  1. من به لطف پونیشا با سایت فریلنسری و برونسپاری آشنا شدم ولی خیلی ازش راضی نبودم .. بنابراین وقتی بین سایت های مشابه جستجو کردم دیدم که سایت های دیگه ای هم هستن یکی دو تا رو امتحان کردم ولی به نظر کاریتو بهتر بود الانم ازش راضی ام .. پیشنهاد میکنم اگه پروژه ای دارین میتونین روی کاریتو انجامش بدین..

  2. به نظر من جای پلت فرم هایی مثل پونیشا سالیان خالی بوده و الان خیلی دارن به فیریلنسر ها کمک می کنند. ممنون از اطلاع رسانی.

  3. پونیشا سایت خوبیه تیم خوبی هم دارن، کد تخفیف همچنان فعال هست؟ تا کی میتونیم استفاده کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.