حضور دفترشما در مسابقات چالش های فناوری اطلاعات

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

مسابقات چالش‌ های فناوری اطلاعات و ارتباطات در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

رویدادهای چالش های فناوری اطلاعات ICT Challenge که توسط دانشگاه صنعتی شریف و شرکت آریا راد شریف و با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، سازمان نظام صنفی رایانه ای، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود مجموعه مسابقاتی با هدف شناسایی افراد توانمند جویای کار و ورود این افراد به بازار کار می باشد که تحت یک سری قوانین خاص و در جهت حل چالش های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود.

دفترشما در مراسم اختتامیه این رویداد حضور دارد و برای مراجعه کنندگان به غرفه تخفیف ویژه در دو سرویس تلفن گویا و منشی مجازی در نظر گرفته است.

در هر کدام از این رویداد ها یک چالش خاص در حوزه ICT مورد هدف قرار گرفته و یک مسابقه برای حل این چالش برگزار میشود. برای انتخاب چالش اصلی مسابقه گروهی از مجموعه های فعال در حوزه ICT تشکیل شده و با نظر این گروه و تحت یک سری قوانین خاص چالش های مطرح شده تبدیل به یک یا چند مسئله قابل ارائه در مسابقات خواهد شد.

با توجه به چالش انتخاب شده، افراد مستعد و توانمند و دارای ایده های خلاقانه و نوآورانه در راستای حل چالش مطرح شده جهت شرکت در رویداد شناسایی شده و دعوت می شوند.

مسابقات به صورت حضوری و طی یک روز ( ۱۲ ساعت ) برگزار می شود و افراد برتر همان روز جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

در این راستا رویداد های ICT Challenge در سال ۱۳۹۷ به شرح زیر طراحی شده و به ترتیب اجرا خواهد شد.

لازم به توضیح است رویدادهای طراحی شده در سال ۹۷ در حوزه برنامه نویسی و زبان های برنامه نویسی می باشد و در سال آینده وارد حوزه های جدید ICT خواهیم شد. در ادامه هر کدام از رویداد ها به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

روند برگزاری رویداد

۱- انتخاب چالش ها ( کمیته ارتباط با صنعت )

اولین مرحله در برگزاری رویداد ها مشخص کردن دقیق چالش اصلی مسابقه می باشد.

با توجه به هدف اصلی رویداد که شناسایی افراد توانمند جویای کار و ورود این افراد به بازار کار می باشد، چالش ها طوری انتخاب میشوند که بعد از برگزاری رویداد موضوعی واقعی و مطرح در صنعت حل شده باشد و امکان جذب شرکت کنندگان برتر در صنعت فراهم شود.

در این راستا کمیته ارتباط با صنعت متشکل از شرکت ها، سازمان ها و ارگان های فعال در این حوزه تشکیل میشود. این مجموعه ها چالش های اصلی در حوزه فعالیت خود را مطرح می کنند و پس از بررسی و مشورت چالش های اصلی مسابقه در این کمیته انتخاب می شود.

۲- تشکیل پلتفرم مسابقه، ملاک های داوری و خروجی های مورد انتظار ( کمیته علمی )

پس از انتخاب چالش مورد نظر در کمیته ارتباط با صنعت نوبت به تعریف مسائل، پلتفرم مسابقه و مشخص کردن ملاک و معیار داوری مسابقه میرسد.

در این راستا کمیته علمی متشکل از اساتید دانشگاه، فعالین حوزه مورد نظر و … تشکیل شده که موارد بالا را مشخص می کنند.

۳- جذب افراد توامند جهت شرکت در مسابقه و امور دبیرخانه ای ( کمیته اجرایی )

پس از مشخص شدن چالش ها، صورت مسئله، پلتفرم مسابقه و ملاک های داوری به بخش اصلی رویداد یعنی جذب افراد مستعد جهت شرکت در مسابقه و حل چالش های موجود می رسد. علاوه بر این مورد کلیه امور دبیرخانه ای، هماهنگی ها، تبلیغات و اطلاع رسانی رویداد، امور اجرایی روز مسابقه و … بر عهده کمیته اجرایی رویداد می باشد.

در این راستا کمیته اجرایی با راه اندازی دبیرخانه رویداد کلیه امور مربوط به این بخش را انجام خواهد داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس http://www.ictchallenge.ir/ مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد به شماره های ۶۶۰۰۲۷۱۳ – ۶۶۰۱۹۳۷۷ – ۶۶۰۵۶۵۳۵ -۶۶۰۴۳۳۲۸ تماس حاصل فرمایید

تخفیف ویژه دفترشما

دفترشما در مراسم اختتامیه این رویداد حضور دارد و برای مراجعه کنندگان به غرفه تخفیف ویژه در دو سرویس تلفن گویا و منشی مجازی در نظر گرفته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.