آیا صاحب چندین شغل هستید که نمیتوانید همزمان به آنها رسیدگی کنید ؟

یک سر و هزار سودا: خدمات دفتر کار مجازی دفتر شما برای افراد پرمشغله

«دفتر شما» آموزش, کسب و کار Leave a Comment

یک سر و هزار سودا:
خدمات دفتر مجازی «دفترشما» برای افراد پرمشغله

تا همین ۱۰ یا ۲۰ سال پیش هم خیلی سرمان خلوت‌تر بود و تا این اندازه مشغله های جورواجور نداشتیم. خیلی از پدرها که شغل آزاد داشتند، سر ظهر کرکره را پایین می‌دادند، به خانه برمی‌گشتند، نهار را در خانه می‌خوردند، چرتی می‌زدند و بعدازظهر باز درِ مغازه را باز می‌کردند.

اما الان کافی است کمی کار را شُل بگیری تا آخر ماه دخل و خرجت با هم جور درنیایند. پس اگر مشغله زیادی دارید و به قول معروف فرصت نمی‌کنید سرتان را بخارانید بدانید تنها نیستید. همه‌مان دچار زندگی پرسرعت و پرهزینه شهری شده‌ایم.

اما داشتن مشغله زیاد یک چیز است و بی‌نظمی در انجام کارها، تمرکز نداشتن و از بین رفتن تعادل میان زندگی شخصی و کاری چیز دیگر. بعضی از ما با این استدلال (و شاید به این بهانه) که سرمان خیلی شلوغ است، کارها را نصفه و نیمه انجام می‌دهیم، بدقولی می‌کنیم و در عمل تلاشی برای سر و سامان دادن به کارهایمان نمی‌کنیم.

از سوی دیگر، افراد موفق بسیاری را نیز می‌بینیم که شاید همزمان چند کار را پیش می‌برند، تفریح و ورزششان نیز سر جایش است، هیچ وقت هم شتابزده و در هول و وَلا نیستند. پس ایراد کار کجاست؟

تلفن گویا چیست و چگونه به افراد دارای مشغله کمک می‌کند؟

سرویس تلفن گویا، که از ماهی ۳۹ هزار تومان شروع می‌شود، در واقع همان سیستم سانترال است، منتها بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزار و نرم افزاری. شما می‌توانید برای شماره تلفن ثابت خود که از «دفتر شما» خریداری کرده‌اید ۹ داخلی تعریف کنید. بنابراین وقتی تماس‌گیرنده با شماره تلفن ثابت شما تماس می‌گیرد، یک پیغام خوشامدگویی به نام شما و کسب و کارتان برایش پخش می‌شود. سپس منوی داخلی‌ها برای تماس‌گیرنده شرح داده می‌شود. بدین ترتیب، تماس‌گیرنده به فرد موردنظر در کسب و کار شما وصل می‌شود.

برای راه اندازی سرویس تلفن گویای «دفتر شما» به هیچ سخت افزار و نرم افزاری نیاز نیست و قیمت آن از ماهی ۳۹ هزار تومان شروع می‌شود.
چگونه می‌توان سرویس تلفن گویا خریداری کرد؟

شما به محض انتخاب یکی از بسته های تلفن گویا، به پرتال «دفتر شما» هدایت می شوید و تمامی مراحل انتخاب شماره تلفن ثابت دلخواه و خرید به صورت آنلاین انجام می گیرد.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

با کلیک بر روی تنظیمات تلفن گویا می توانید سرویس را شخصی‌سازی کنید. از جمله مواردی که می توانید شخصی سازی کنید، زمانبندی سرویس و تعریف پیام آغازین است. در پرتال «دفتر شما» این امکان برای کاربران مهیا شده که هم پیام آغازین و هم منوهای داخلی ها را برای زمانهای گوناگون به صورت مجزا و متفاوت تعریف کرد.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

مثلاً شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۸ تا ۱۶ پیام این باشد:

سلام. شما با (نام شرکت/نام فرد) تماس گرفته اید. برای ارتباط با واحد فروش عدد ۱ و برای ارتباط با واحد پشتیابی عدد ۲ را شماره گیری کنید.

و از ساعت ۱۶ تا ۸ صبح:

سلام. شما در ساعات غیراداری با (نام شرکت/نام فرد) تماس گرفته اید. برای گذاشتن پیغام عدد ۱ را شماره گیری کنید.

نحوه اجرای پیام آغازین را می توانید از میان سه گزینه متن خوان کامپیوتری، فایل صوتی و ضبط توسط گوینده (توسط اپراتورهای دفتر شما در اتاق مخصوص ضبط صدا) انتخاب کنید.

اکنون نوبت به تعریف و اولویت بندی شماره هایی است که می خواهید داخلی ها به آنها دایورت شوند. شماره دایورتی می تواند هم شماره ثابت و هم شماره همراه باشد. یکی دیگر از ویژگیهای منحصربفرد خدمات دفتر مجازی «دفتر شما» امکان تعریف منوهای تو در تو برای داخلی هاست. پس شما می توانید مثلاً برای داخلی ۱ (بخش فروش) یک زیرمنو تعریف کنید.

منشی مجازی چیست و چگونه به افراد پرمشغله کمک می‌کند؟

با خریداری سرویس منشی مجازی که از ماهی ۶۹ هزار تومان شروع می‌شود، شما دیگر نیاز به استخدام منشی ندارید. هنگام خرید این سرویس، یک شماره تلفن ثابت تهران با کد ۲ در اختیارتان قرار می‌گیرد. شما این شماره تلفن ثابت را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهید. در ضمن می‌توانید به هر تعداد که می‌خواهید خط تلفن ثابت اختصاصی خریداری کنید. وقتی تماس‌گیرنده با شماره تلفن ثابت شما تماس می‌گیرد، یکی از منشی‌های حرفه‌ای و باتجربه ما تماس را پاسخ می‌دهد.

با خرید سرویس منشی مجازی «دفتر شما» دیگر نیازی به استخدام منشی ندارید. قیمت این سرویس از ماهی ۶۹ هزار تومان شروع می‌شود.
مشغله

پاسخگویی تماسهای خود را به منشی های حرفه‌ای «دفتر شما» بسپارید و خود بر امور اصلی کسب و کارتان تمرکز کنید.

منشی‌های «دفتر شما» با چه اطلاعاتی به تماس‌گیرندگان پاسخ می‌دهند؟

این پرسشی است که در ابتدا ممکن است ذهن شما را مشغول کند. سؤال بیراهی هم نیست. هنگام خرید سرویس، با مراجعه به پرتال «دفتر شما»، تمامی اطلاعاتی را که فکر می‌کنید تماس‌گیرندگانتان ممکن است از منشی بپرسند وارد می‌کنید. هنگامی که تماس‌گیرنده با شماره شما تماس می‌گیرد، صفحه‌ای حاوی تمامی اطلاعات کسب و کار شما و تمامی پاسخها به پرسشهای متداول بر روی مانیتور منشی باز می‌شود و این اطلاعات، بسته به سؤال تماس‌گیرنده، در اختیار او قرار می‌گیرد.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

چگونه می‌توان سرویس منشی مجازی خریداری کرد؟

پس از انتخاب شماره و خرید یکی از بسته های منشی نوبت به شخصی سازی می رسد. نخست، پیامد خوشامدگویی دلخواه خود را در پرتال تعریف می کنید. مثلاً:

«سلام، شما با (نام شرکت/نام فرد) تماس گرفته اید. چه طور می تونم کمکتون کنم؟»

بنابراین، منشی تمامی تماسهای شما را با همین الگو پاسخ خواهد داد.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

سپس نوبت به تعیین اطلاعاتی می رسد که می خواهید منشی تان از تماس گیرنده دریافت کند، شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، همراه، فکس و هر اطلاعاتی که تمایل دارید از تماس گیرندگانتان در اختیار داشته باشید. بنابراین منشی شما تمامی این اطلاعات را از تمامی تماس گیرندگان دریافت می کند.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

در مرحله بعد شما می توانید پرسشهای متداول به همراه پاسخهایشان را با دسته بندی های منظم مشخص کنید تا منشی تان بر اساس این اطلاعات پاسخ تماس گیرندگان را بدهد.

اگر بخواهید با شماره تلفن ثابت که خریداری کرده اید با شماره ای تماس بگیرید، منشی این کار را برایتان انجام می دهد و تماس را به شما وصل می کند. بنابراین منشی تمامی تماسهای شما را طبق دستورالعملتان پاسخ می دهد، تماسها را به افراد و شماره های تعریف شده توسط خود شما وصل می کند، فکس ها را هم ارسال و هم دریافت و برایتان ایمیل می کند، با مشتریانتان تماس می گیرد و پیگیریهای لازم را انجام می دهد و مخلص کلام این که شما یک منشی تمام وقت و حرفه ای دارید و دیگر هیچ نگرانی ای بابت مدیریت تماسهایتان نخواهید داشت.

بنابراین افراد دارای مشغله زیاد می‌توانند با خریداری سرویس‌های تلفن گویا و منشی مجازی، تا حد زیادی به کارهای خود نظم ببخشند و با زمانبندی سرویس خود، بین کار و زندگی شخصی‌شان تمایز قائل شوند.

خوشحال می‌شویم نظر، پیشنهاد و انتقاد خود را در بخش «دیدگاه شما» با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات دفتر کار مجازی به وبسایت «دفتر شما» سر بزنید و یا با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.