کاربرد شماره تلفن مجازی

کاربرد شماره تلفن مجازی چیست؟

در یک جمله، شماره تلفن مجازی جایگزین بسیار پیشرفته تر شماره تلفن ثابت مخابراتی است. بنابراین کاربرد شماره تلفن مجازی دقیقاً مانند شماره تلفن های ثابت عادی است. با این تفاوت که از مزایای بسیار زیادی برخوردار است.

کاربرد شماره تلفن مجازیشماره تلفن مجازی چیست؟

سرویس تلفن گویا دفتر شما

مزیت و کاربرد شماره تلفن مجازی در مقایسه با تلفن ثابت چیست؟

۱. قابلیت جابجایی:

شماره تلفن مجازی همان طور که گفتیم درست مانند یک شماره ثابت عمل می کند با این تفاوت که دیگر مالکیت و استفاده از شماره تلفن شما منوط به یک مکان به خصوص نیست، چون برخلاف خطوط عادی که بر بستر خطوط مخابرات هستند، خطوط مجازی بر بستر اینترنت هستند. بنابراین شما تمامی تماسهای خود را بر روی گوشی تلفن همراه خود دریافت می کنید و پاسخ می‌دهید.

در نتیجه با خرید شماره مجازی دیگر فرقی نمی کند از چه مکانی به امور کسب و کارتان رسیدگی می کنید. حتی اهمیتی ندارد که کارکنانتان از چه مکانی وظایف خود را انجام می دهند. بنابراین وقتی کسی با شماره مجازی شما تماس می گیرد، از هر کجا که باشید می توانید پاسخگوی او باشید. در نتیجه همیشه در دسترس مشتریانتان هستید و نداشتن دفتر کار دیگر نقطه ضعف برایتان به حساب نمی آید.

کاربرد شماره تلفن مجازیخرید خط تلفن مجازی تهران در ۵ دقیقه!

[us_testimonial author=”دفترشما” company=”عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی” link=”url:https%3A%2F%2Fdaftareshoma.com%2F||target:%20_blank|”]شماره تلفن مجازی درست مانند شماره تلفن ثابت است، با این تفاوت که شما تمامی تماسهای خود را روی تلفن همراه خود دریافت می‌کنید.[/us_testimonial]
کاربرد شماره تلفن مجازی

با شماره تلفن مجازی، تمامی تماسهای خود را از هر کجا بر روی تلفن همراهتان پاسخ دهید.

۲. سانترال مجازی

با شماره تلفن مجازی می‌توانید در ۵ دقیقه، بدون نیاز به هیچ تجهیزاتی و فقط با یک گوشی تلفن همراه، برای کسب و کار خود سیستم سانترال راه اندازی کنید، درست مانند شرکتهای بزرگ.

برای اینکار کافی است یکی از بسته های سرویس تلفن گویا (سانترال مجازی) را انتخاب کنید. قیمت سانترال آنلاین تنها از ماهی ۳۹ هزار تومان است!

[us_btn text=”مشاهده بسته های تلفن گویا” link=”url:https%3A%2F%2Fdaftareshoma.com%2F%25d8%25aa%25d9%2584%25d9%2581%25d9%2586-%25da%25af%25d9%2588%25db%258c%25d8%25a7%2F%23dsPriceTable||target:%20_blank|” color=”green” align=”center”]
[us_testimonial author=”دفترشما” company=”عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی” link=”url:https%3A%2F%2Fdaftareshoma.com%2F||target:%20_blank|”]با شماره تلفن مجازی می‌توانید بدون نیاز به خرید هیچ گونه تجهیزات، برای کسب و کار خود در ۵ دقیقه سیستم سانترال راه بیندازید.[/us_testimonial]

۳. منشی

شماره تلفن مجازی به دلیل فناوری پیشرفته اش، امکان عرضه خدمات گوناگونی را دارد. یکی از این خدمات سرویس منشی است. با خرید سرویس منشی مجازی شما از یک سو منشی حرفه ای و باتجربه دارید، اما از سوی دیگر نه نیاز به دفتر کار دارید و نه استخدام منشی. قیمت آن نیز از ماهی ۶۹ هزار تومان شروع می‌شود!

برای داشتن منشی فقط باید یکی از بسته های متنوع سرویس منشی را انتخاب کنید تا در کوتاهترین زمان یک منشی حرفه ای و باتجربه تماسهای کسب و کار شما را پاسخ دهد.

[us_testimonial author=”دفترشما” company=”عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی” link=”url:https%3A%2F%2Fdaftareshoma.com%2F||target:%20_blank|”]شماره تلفن مجازی این امکان را به شما می‌دهد که بدون نیاز به دفتر کار و با ماهی ۶۹ هزارتومان منشی داشته باشید![/us_testimonial]
کاربرد شماره تلفن مجازی

از دیگر کاربردهای شماره تلفن مجازی این است که می‌توانید بر روی آن سرویس منشی دریافت کنید. یعنی بدون نیاز به استخدام منشی، با ماهی ۶۹ هزار تومان یک منشی باتجربه داشته باشید.

نتیجه گیری

روز به روز فناوری جدید راهکارهای پیشرفته تر و کم هزینه تری برای کسب و کارها دارد. با جایگزین خطوط تلفن مجازی به جای خطوط تلفن ثابت معمولی، کسب و کارها می توانند با کمترین هزینه از سرویسهای پیشرفته ای مانند سانترال آنلاین (تلفن گویا) و منشی برای کسب و کار خود بهره ببرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی خرید شماره مجازی به وبسایت «دفتر شما» مراجعه کنید.

اگر در زمینه خرید خط مجازی پرسش یا پیشنهادی دارید، در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید و با با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.