بازاریابی عصبی دیجیتال

کتاب رایگان بازاریابی عصبی دیجیتال با امضای مترجم در الکامپ ۹۷

«دفتر شما» کسب و کار 2 Comments

نمایشگاه الکامپ ۹۷ با اتفاق‌های خوبی همراه بوده است. یکی از این اتفاق‌های خوب رونمایی از کتاب «بازاریابی عصبی دیجیتال» یا دیجیتال نورومارکتینگ است. خبر بهتر اینکه شما می‌توانید این کتاب را به رایگان و با امضای دکتر محمد مهاجر، مترجم این کتاب، از غرفه انجمن آینده نگری ایران دریافت کنید.

نشانی غرفه انجمن آینده نگری:      سالن ۲۷ (الکام ترندز) غرفه ۱۴۴۸

کتاب بازاریابی عصبی دیجیتال را سم پیج، کارشناس روانشناسی مصرف، همراه با مثالهایی از برخی از موفق‌ترین شرکتها و کسب و کارهای آنلاین نگاشته و دکتر محمد مهاجر به فارسی برگردانده است.

آمازون در معرفی این کتاب می‌نویسد:

«این کتاب شما را با پژوهش‌های شگفت انگیزی در حوزه‌های روانشناسی اجتماعی و رفتار مصرف کننده آشنا می‌کند. اما از همه مهمتر، این کتاب به شما نشان می‌دهد دقیقاً چگونه می‌توانید یافته‌های این پژوهش را برای جذب مشتری در کسب و کار خود به کار ببندید.

هدف این کتاب این است که حدس و گمان را از اقدامات شما حذف کند و شما را به بینشی مجهز کند که تک تک هزینه‌هایی که برای تبلیغات دیجیتال کرده‌اید بسیار قابل پیش بینی تر به جیبتان بازگردد.»

“از همه مهمتر، این کتاب به شما نشان می‌دهد دقیقاً چگونه می‌توانید یافته‌های این پژوهش را برای جذب مشتری در کسب و کار خود به کار ببندید.”

وبسایت آمازون

و خبر خوب سوم، علاقمندان با مراجعه به غرقه می‌توانند علاوه بر دریافت کتاب، از مشاوره رایگان متخصصین این انجمن در حوزه های مدیریت استراتژیک و آینده پژوهی بهره‌مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت mohajer.tv مراجعه کنید و یا با شماره تلفن ۲۲۱۴۵۴۵۱ تماس بگیرید.

مجموعه آموزشهای تخصصی بازاریابی «۷ دقیقه‌ای با دکتر محمد مهاجر» را از دست ندهید!

تفاوت اهداف کوتاه مدت، اهداف بلند مدت، استراتژی و تاکتیک با دکتر محمد مهاجر

با ۵ استراتژی موفقیت در بازار آشنا شوید.

موفقیت در بازار با استراتژی تهاجمی Drag Race

با بلاگ دفترشما همراه باشید تا آموزشهای تخصصی دکتر مهاجر را از دست ندهید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Comments 2

    1. Post
      Author

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.