تاثیر گذاری در فضای اینترنت

۴ روش برای تاثیر گذاری در فضای اینترنت

«دفتر شما» آموزش, موفقیت Leave a Comment

چکیده
اینترنت و فضاهای مجازی ابزارهایی عالی برای شناساندن خود و معرفی کسب و کارتان به مشتریان و دیگر صاحبان مشاغل هستند.  با استفاده از این فرصت‌ها می‌توانید به کسب و کار ناشناخته خود چهره ببخشید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.
مقاله
در کاری که انجام می‌دهی عالی هستی. چندین سال است در حرفه‌ات مشغول کار هستی و موقعیت‌های گوناگونی را پشت سر گذاشته‌ای. همه این‌ها طبق هر استانداردی از تو یک حرفه‌ای ساخته است. حالا وقتش رسیده دانش خود را در اختیار مخاطبانت قرار دهی.
تأثیرگذار بودن مزایای گوناگونی به همراه دارد. می‌تواند تبلیغی برای کسب و کارتان باشد، مشتریان بیشتری را جذب کند و نشان‌دهنده توانمندی شما باشد. وقتی مشتریان یا دیگر صاحبان مشاغل بخواهند درباره تجارت شما اطلاعات به دست آورند، برای راهنمای به سراغ شما می‌آیند. اگر افراد بخواهند محصولی را خریداری کنند، اعتماد دارند که محصول شما بهترین گزینه برای آنهاست زیرا شما کار خود را بلدید. و بسیاری مزایای دیگر.
۱.ویدیو بسازید
ویدیو روش بسیار خوبی برای معرفی شما و دادن وجهی شخصی به کسب و کار شماست که ممکن است به خودی خود ناشناخته باشد. در ویدیوها، باید خودتان درباره موضوعی که مخاطبانتان پیش از این نمی‌دانند یا ممکن است برایشان جالب باشد صحبت کنید. مثلاً اگر دندان‌پزشک هستید، می‌توانید به طور هفتگی ویدیویی درباره راه‌های گوناگون مراقبت از دندان یا نمونه محصولاتی که در مطبتان استفاده می‌کنید منتشر کنید.
۲.وبلاگ راه‌اندازی کنید
یک وبلاگ خوب و مرتبط با کسب و کارتان می‌تواند بازدیدکنندگان سایتتان را بسیار بالا ببرد. وقتی مشتریان به وبلاگتان سر می‌زنند، می‌توانند در آنجا محصولاتتان را نیز ببینند و پست‌هایتان را در شبکه‌های خود share کنند.
باید وبلاگ کاری خود را هفته ای یک یا دو بار به‌روزرسانی کنید، و در آن پست‌هایی درباره موضوعات گوناگون مرتبط به کسب و کارتان بگنجانید. بیش از حد محصولات یا خدماتتان را تبلیغ نکنید (تبلیغات را در میان مطالب دیگر جای دهید، اما تمرکزتان را روی آن‌ها قرار ندهید). درست مانند بلاگ‌های ویدیویی، کیفیت محتوای بلاگ کاریتان نیز بی‌اندازه مهم است.
۳.در لینکداین پست بگذارید
لینکداین جایی است که می‌توانید با دیگر صاحبان مشاغل در زمینه کاری خود تعامل کنید و احترام آن‌ها را به دست آورید. همچنین بهترین مکان برای پررنگ کردن حضور بنگاه با بنگاه (B2B) برای شماست.
۴.در وبلاگ‌های دیگر به عنوان مهمان پست بگذارید
نمی‌توانید در خلاء محتوا ایجاد کنید. برای رساندن پیغامتان به گوش دیگران، باید وبلاگ‌های برتر در کسب و کار خود را شناسایی کنید و به عنوان میهمان در آن‌ها پست بگذارید. بلاگ‌هایی را که دوست دارید در آن‌ها حضور یابید بررسی کنید، محتواهایی مرتبط تولید کنید و برای سردبیران این وبلاگ‌ها بفرستید و دعا کنید پستتان را منتشر کنند.

[divider]

دفتر کارمجازی| منشی تلفنی| دفتر مجازی| خط تلفن مجازی| خرید شماره مجازی| کسب و کار خانگی | کسب و کار جدید| فکس اینترنتی| تلفن گویا| اجاره اتاق در تهران| اجاره دفتر کارکارآفرینی | استارت آپ

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.