بسیاری از مشترکین دفتر کار مجازی محل فیزیکی و یا دفتر ندارند و یا در فضای کار اشتراکی مستقرند و برای تعامل با مشتریان ملاقات های خود را در اتاق جلسه ساعتی این مراکز انجام می‌دهند. دفترشما با بسیاری از این مراکز تفاهمنامه دارد تا تمام مشترکین بتوانند با تخفیف ویژه از خدمات فضای کار اشتراکی(کو ورکینگ) بهره‌مند شوند.

فضای کار اشتراکی چطور جایی است؟

اتاق جلسات ساعتی

فضای کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی همان طوری که از نامش پیداست به مجموعه ای از افراد مختلف گفته می شود که در استخدام رسمی آن فضا نیستند اما در یک محیط کاری و اداری گرد هم جمع می آیند و به صورت جداگانه به فعالیت های اقتصادی خود می پردازند.

کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها در اوایل شروع فعالیت خود، نمیتوانند هزینه زیادی بپردازند، به دنبال این روند آنها می توانند با داشتن محلی کوچک و با تعامل با افراد جدید و کمک گرفتن از توانمندی های آنها فضای کار اشتراکی ایجاد کنند که در ابتدای راه هزینه ای نه چندان زیادی برایشان به همراه داشته باشد. در واقع  یکی از اساسی ترین مزایای فضای کار اشتراکی صرفه جویی در هزینه هاست زیرا تعدادی از افراد در تیم ها و گروه های مختلف از تجهیزات و وسایل یکسان و مشترک استفاده می کنند.

اتاق جلسات ساعتی چطور جایی است؟

شاید نیاز داشته باشید با اعضای تیم خود دور هم جمع شوید. اما از یک سو مدت زمانی که می‌خواهید از یک فضای اداری استفاده کنید به قدری نیست که اجاره دفتر کار ثابت را توجیه کند، و از سوی دیگر، برگزاری جلسات در منزل و یا رستوران نیز آن را از حالت رسمی و حرفه‌ای خارج می‌کند. بسیاری از شرکتها هستند که برای پاسخ به این نیاز کسب و کارها شکل گرفته اند و به کسب و کارها فضای کاری و اداری عرضه می‌کنند.

برای رفع این نیاز می‌توانید به صورت ساعتی دفتر جلسات اجاره کنید.

بیشتر بخوانید: دفتر مجازی یا فضای کاری اشتراکی : کدام را انتخاب کنید؟

اجاره دفتر کار ساعتی برای مشترکین دفترشما

اتاق جلسات ساعتی

اجاره دفتر کار ساعتی برای مشترکین دفترشما

دفتر کار اشتراکی و اتاق جلسات ساعتی دو گزینه بسیار مهم برای مشاغل نوپا، فریلنسرها و کسب و کارهایی است که لزوما بصورت دائمی به دفتر کار نیازی ندارند و یا هزینه بالای اجاره دفترکار برای آنها توجیه ندارد.

دفتر کار مجازی دفترشما، با همکاری شرکای تجاری خود این فرصت را در اختیارتان می گذارد تا بدون نیاز به هزینه زیاد بتوانید به میزان نیاز خود از فضای کار اشتراکی و اتاق جلسات ساعتی در بهترین مناطق تهران و برخی استانها بهره مند شوید.

اجاره اتاق اداری ساعتی برای مشترکین دفتر شما در تهران و اصفهان تخفیف ویژه دارد. امکان استفاده از اینترنت پر سرعت، سرویس پذیرایی ویژه میهمانان و تمام امکانات مورد نیاز یک اتاق جلسه برای شما فراهم است و شما از اجاره دفتر کار برای تشکیل جلسات کاری بی نیاز می شوید.

بیشتر بخوانید: اجاره دفتر کار ساعتی در شمال تهران ویژه مشترکین دفتر شما

بیشتر بخوانید: اجاره دفتر کار ساعتی  در مرکز تهران ویژه مشترکین دفترشما

بیشتر بخوانید: اجاره اتاق جلسات ساعتی در اصفهان

شاید وقت آن شده است که جلسات اداری خود را به این صورت برگزار کنید.