بدین وسیله به اطلاع مشترکین محترم دفترشما می‌رسانیم، پیرو اطلاعیه قبلی در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ با توجه به درخواست نهادهای نظارتی لازم است که مشترکین دفترشما به پنل خود مراجعه کرده و موارد جدید را به روزرسانی کنند تا اختلالی در تماس‌ها پیش نیاید.

فرصت اعمال تغییرات و هرگونه اصلاح در اطلاعات و مدارک مشترکین محترم تا نیمه شبِ امشب به تاریخ ۱۷تیرماه می‌باشد. پس از این تاریخ، مسئولیت هر گونه انسداد سرویس مشترکینی که اطلاعاتشان ناقص و یا منطبق با مدارک ارسالی نمی‌باشد، بر عهده خود مشترک است.

دفترشما شماره موبایل می‌بایست به نام خود مشترک باشد

نیاز است که مشترکین دفترشما به پنل کاربری خود مراجعه کرده و دقت کنند که شماره همراهی که وارد کرده اند با شماره ملی‌شان منطبق باشد، هر گونه مغایرت توسط سامانه شاهکار شناسایی شده وبه طور خودکار دسترسی شما به سرویس‌تان قطع شده و شماره شما مسدود خواهد شد. بنابراین برای جلوگیری از چنین اتفاقی لازم است بررسی کنید که خط تلفن موبایلی که شماره آن را در پرتال دفتر شما وارد کرده‌اید به اسم خودتان باشد.

پنل های دفترشما

درصورتی که مایل به تغییر مالکیت پنل هستید:

اگر خط موبایلی که وارد کرده اید به نام فرد دیگری است و می‌خواهید اطلاعات پنل هم به نام ایشان تغییر یابد، بایستی تا پایان نیمه شب ۱۷ تیرماه توسط ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید، مدارک شناسایی شخص جدید(تصویر پشت و روی کارت ملی) را به ایمیل verf@daftareshoma.com ارسال کنید تا توسط کارشناسان دفترشما جایگزین گردد.

سایر اطلاعاتی که نیاز به چک و یا به روز رسانی دارند

مشترکین دفترشما همچنین نیاز است که با مراجعه به پرتال دفتر شما آدرس و کد پستی خود را ثبت یا تکمیل کنند.

لطفا حتما این سه مورد را بررسی کنید:

۱- تکمیل آدرس و کدپستی

۲-بارگذاری تصویر کارت ملی

۳-تطبیق شماره همراه با شماره کارت ملی(خط موبایلی که وارد می‌کنید باید حتماً به نام خودتان باشد)

اگر در هر مرحله ای به مشکل خوردید کافی است با بخش پشتیبانی دفترشما به شماره ۲۸۴۲۰۲ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

و یا در کامنت مشکل خود را با درج شماره تماس مطرح کنید تا با شما تماس بگیریم.

بیشتر بخوانید: چرا دفتر کار مجازی امن‌تر است؟