راه حل «دفترشما» برای تاکسی‌های آنلاین

این روزها تاکسی‌ های آنلاین در کنار رشد فوق‌العاده و استقبال گسترده مردم با حواشی بسیاری روبرو هستند. یکی از این حواشی امکان دسترسی رانندگان به شماره موبایل مسافران است.

یکی از بزرگ ترین ایرادهای تاکسی های آنلاین شاید قابل رویت بودن شماره موبایل مسافر توسط راننده باشد که در مواردی منجر به مزاحمت شخصی شده است.

امکان دیده شدن شماره موبایل حس ناخوشایندی را در بسیاری از مسافران ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که تمایل آن‌ها به استفاده از تاکسی یاب های اینترنتی کمتر شود.

اما به راحتی می‌توان با کمک تکنولوژی این مشکل را هم برطرف کرد و شماره های موبایل طرفین را مخفی نمود.

مشکل نمایش شماره موبایل مسافران قابل حل است!

تاکسی یاب «اوبر» آمریکایی یکی از شرکت‌هایی است که بر مشکل غلبه کرده است.

این شرکت خط تماس‌هایی را دارا است که مسافر و راننده را بدون اطلاع از شماره شخصی شان و با شماره تماسی واسط، در کوتاه‌ترین زمان به هم ارتباط می‌دهد. دیگر هیچ نگرانی‌ای از انتشار اطلاعات شخصی و تجاوز به حریم خصوصی، مسافران را تهدید نمی‌کند.

اما در ایران بدون هیچ شماره تماس واسط ارتباط بین راننده و مسافر برقرار می شود و این شاید در دراز مدت خوشایند نباشد و مشکلات جدی به وجود آورد که سبب توقف فعالیت های تاکسی‌یاب ها شود.

خبر خوب دفتر شما به مسافران تاکسی‌ های آنلاین

مرکز تماس آنلاین«دفترشما» یک شرکت دانش بنیان است است که به سادگی می تواند مشکل تاکسی‌یاب های آنلاین را حل کند؛ استفاده از خدمات این مرکز تماس آنلاین، امنیت حریم خصوصی کاربران تاکسی یاب ها را تامین می‌کند.

دفتر شما می‌تواند به عنوان واسط وارد عمل شود تا دیگر نیازی به تماس با شماره موبایل مسافر و یا راننده وجود نداشته باشد.

حتی دفتر شما می‌تواند سیستمی را پیاده کند که راننده و مسافر با یک «شماره موقت» و تنها تا پایان سفر با یکدیگر در ارتباط باشند و پس آن این شماره واسط به مسافر و راننده دیگری انتقال یابد. در این صورت نیازی نیست که به تعداد مشتریان و رانندگان شماره تماس تعریف شود.

شماره‌های واسط یکی از خدمات دفترشما است که به راحتی ارتباط بین مسافر و راننده را برقرار می کند، هزینه آن کم و امنیت آن بالا است.

تاکسی‌ های آنلاین می توانند با برون سپاری تماس های خود نوید امنیت حریم خصوصی را به کاربران اپلکیشن های خود بدهند.

سرویس مرکز تماس دفتر شمامنظور از برون سپاری مرکز تماس چیست؟

برون سپاری کردن به این معناست که شرکت ها مرکز تماس خود را به تیمی خارج از شرکت می سپارند، این تیم خارجی با هزینه کم تر و خدمات بهتر این بخش از فعالیت شرکت‌ها را به نحو احسن انجام می دهند. خدمت دیگر دفتر شما ارائه مرکز تماس آنلاین است.

 تاکسی‌های آنلاین و سایر کسب و کارهای اینترنتی که هرروزه با مشتریان زیادی سر و کله می زنند و به « مرکزتماس» نیاز دارند، اگر بخواهند یک مرکزتماس درون سازمانی داشته باشند باید هزینه های زیادی را صرف این کار کنند که ممکن است به دلیل حجم زیاد تماس، کار کیفیت لازم را نداشته باشد.

این کسب و کارها با برون سپاری تماس‌های خود و استفاده از مرکز تماس آنلاین دفترشما می توانند با کمترین هزینه، تمامی تماس‌های خود را مدیریت کنند و هیچ تماس از دست رفته‌ای نداشته باشند؛ چراکه مرکز تماس آنلاین دفترشما به تماس های مشتریان به صورت حرفه ای پاسخ می دهد.

همان طور که در بالا گفته شد دفترشما به سادگی مشکل حفاظت از حریم خصوصی را حل کرده است، دفترشما به صورت یک مرکز تماس آنلاین فعالیت می کند و شماره های مجازی در اختیار رانندگان قرار می دهد که امکان به خطر افتادن حریم خصوصی مسافران را حل می کند. از مزیت های دفترشما می توان کم هزینه بودن، کیفیت بالای خدمات، منشی های مجرب و متخصص و از همه مهم تر آنلاین و همیشه دردسترس بودن را نام برد؛ تمامی ویژگی هایی که گفته شد سبب شده است شرکت های اینترنتی زیادی به این خدمات جدید روآورند و با بالا بردن کیفیت کار هزینه خود را کاهش دهند.