دانلود تقویم رایگان دسکتاپ سال ۹۹ دفترشما

دانلود رایگان تقویم 99 برای کامپیوتر

دانلود رایگان تقویم ۹۹ برای کامپیوتر

«دفتر شما» تقویم رایگان ۱۳۹۹ را با عکس هایی زیبا طبیعت را برای کاربران آماده کرده است که امیدواریم مورد پسند قرار بگیرد.

همچون سال های گذشته جملات قصاری از کارآفرینان بزرگ در هر صفحه این تقویم درج شده است.

این تصاویر طوری طراحی شده است که برای اکثر مانیتورها مناسب باشد شما همچنین می‌توانید در قسمت تنظیمات صفحه نمایش ابعاد تقویم را تنظیم کنید.

برای هر ماه هم یک وال‌پیپر جداگانه با تصویر زیبایی از طبیعت طراحی شده است.

این تقویم  ۹۹ برای دسکتاپ کامپیوتر را می‌توانید به طور رایگان از اینجا دانلود کنید. این تقویم فانتزی دسکتاپ ۹۹ است و تصاویر کیفیت بسیار بالایی دارند.

خدمات دفتر شما چیست؟

خدمات دفتر شما چیست؟

خدمات دفتر شما چیست؟

«دفتر شما» یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که خدمات دفتر کار مجازی و مرکز تماس به مشتریان ارائه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می‌سازد.

دفتر شما سه سرویس تلفن گویا، منشی مجازی و مرکز تماس را به مشتریان ارائه می‌کند.

سرویس تلفن گویا دفتر شما بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن، کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌آورد.

سرویس منشی مجازی دفتر شما هم اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه‌ای تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌کند.

منشی حرفه‌ای دفتر شما با اطلاعات و دستور العملی که در اختیارش قرار می‌دهید، مشتریانتان را راهنمایی کرده و  صورت لزوم تماس آن‌ها را به شما وصل می‌کند.