اخبار «دفتر شما»

اگر در ۵ دقیقه تلفن ثابت شرکتی می‌خواهید این مطلب را بخوانید!

برای گرفتن تلفن ثابت شرکتی با چالش های فراوانی روبرو بودم؛ قضیه تنها خرید یک شماره تلفن ثابت تهران برای شرکت نبود، یک تیم دورکار و پراکنده داشتم که باید تماس هایشان را مدیریت می‌کردم. از طرفی برای من که در اطراف تهران کار میکردم گرفتن تلفن ثابت شرکتی با پیش شماره تهران امکان پذیر نبود. اما دفترشما به این چالش‌ها پایان داد.

چگونه در ۵ دقیقه تلفن ثابت شرکتی با امکانات سانترال حرفه‌ای گرفتم؟

وقتی فهمیدم تلفن ثابت شرکتی دفتر شما امکانات گسترده ای دارد و از خرید تلفن ثابت تهران گرفته تا تجهیزات اداری و تلفن سانترال و فکس استخدام منشی را شامل می‌شود شگفت زده شدم.  نکته جالب اینکه تمام این امکانات را می‌توانم با هزینه ای پایین یکجا داشته باشم و در بازار پایتخت رقابت کنم.

کسب و کار من یک فروشگاه اینترنتی است، برای پشتیبانی از مشتریان ابزارهای متعددی داشتم ولی بهترین و موثرترین این ابزارها ارتباط تلفنی با مشتریان است تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شان رسیدگی شود.

فروشگاه اینترنتی من مکان ثابتی ندارد، نیازی هم به یک مکان ثابت نیست، من یک تیم پراکنده و دورکار دارم که با چت تصویری و پیام رسان‌ها با هم در ارتباطیم ولی برای ارتباط با مشتریان به یک شماره تلفن ثابت تهران نیاز داشتم.

شماره ای که به کسب و کارم وجهه حرفه ای بدهد و از طرفی قابلیت انتقال تماس بر روی چندین موبایل را هم داشته باشد. در واقع یک جور تلفن ثابت دایورتی نیاز داشتم. وقتی که با سرویس تلفن گویا دفترشما آشنا شدم، تمام آن چیزی که می‌خواستم برایم فراهم بود.

بیشتر بخوانید: از پیش شماره های تهران کدام به درد کسب و کارتان می‌خورد؟

چطور با تلفن گویای دفتر شما تماس‌های مشتریان را مدیریت کردم؟

درباره تلفن ثابت شرکتی به صورت مجازی و اساساً دفتر کار مجازی چیزهای زیادی شنیده بودم، با این حال در ذهنم تصویر مبهمی از آن داشتم، وقتی فهمیدم که این امکان را دارم دو هفته رایگان سرویس‌ها را آزمایش کنم، خیلی خوشحال شدم، چون تنها با استفاده از یک سرویس جدید است که می‌توانم با زیر و بم‌های آن آشنا شد و به نقاط ضعف و قوت آن پی برد.

در ۵ دقیقه صاحب دفتر کار می‌شوید!

ثبت نام در دفترشما بسیار ساده است، پیشنهادم این است به جای وقت گذاشتن برای پیگیری ثبت نام تلفن ثابت برای کسب و کارتان از این خدمات استفاده کنید.

بیخود نیست که شعارشان این است که «در ۵ دقیقه صاحب دفتر کار شوید». یکی از مزیت‌های دفترشما امکان گرفتن خط ثابت تهران با سرشماره ۲ است، یک شماره هشت رقمی که ۴ رقم آخر را شما انتخاب می‌کنید، من ۴ رقم آخر موبایلم را قرار دادم چون پیش از این با موبایل با مشتریان در ارتباط بودم. البته خدمات دفاتر کار مجازی فروش تلفن ثابت نیست، بلکه خدماتی است که روی شماره ثابت در اختیارتان قرار می‌گیرد. مثل سرویس تلفن گویا.

در پنل خود تنظیمات تلفن گویا را شخصی سازی می‌کنید

دفترشما یک پنل در اختیارتان قرار می‌دهد که تنظیمات تلفن گویا را آنجا انجام می‌دهید. اول از همه پیغام خوشامدگویی را تعریف می‌کنید. این پیغام می‌تواند با صدای کامپیوتر(زن یا مرد) باشد و یا می‌تواند با صدای خودتان باشد و یا حتی می‌توانید درخواست دهید که منشی‌های دفترشما با صدای خودشان این پیغام را ضبط کنند.

حالا می‌توانید داخلی تعریف کنید. مثلا اگر مشتری عدد یک را بزند موبایل شما زنگ بخورد، دو را بگیرد شماره موبایل یا ثابت همکارتان زنگ بخورد، هر جای ایران که باشید این انتقال تماس انجام می‌گیرد. یا مثلا اگر شماره سه را بزند به یک منوی دیگر هدایت شود.

قابلیت زمانبندی هم جالب بود. مثلا پنجشنبه و جمعه ما تعطیل هستیم پس تنظیم کردیم که در این دو روز پیغام دیگری پخش شود و مشتری پیغام بگذارد تا با او تماس بگیریم. قابلیت ویرایش پنل جالب است چون به تدریج دستمان می‌آید که چه چیزهایی را اضافه کنیم.

بیشتر بخوانید: متن تلفن گویا چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مثلا بعد از مدتی فهمیدم که در ساعات پیک ممکن است مشتری پشت خط بماند، برای همین تنظیم کردم که اگر شماره من اشغال بود یا بعد از ۱۰ ثانیه برنداشتم بلافاصله موبایل همکارم زنگ بخورد، جالب است که بدانید تا ۳۲ بار می‌توانید این کار را انجام دهید. یعنی همزمان چند نفر به شما زنگ می‌زنند، بدون آنکه بوق اشغال بخورد. این قابلیت باعث شد که اجازه ندهیم هیچ تماسی از دست بروید.

سرویس تلفن گویا جزئیات زیادی دارد که تنها زمانی که خودتان امتحان کنید به آن پی می‌برید. از دریافت فکس اینترنتی گرفته تا تنظیم آوای انتظار!

در مجموع، مزیت تلفن های گویا دفترشما این است که بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن، کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌آورد.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پیش شماره ۹ تهران

چگونه با حدود صد هزار تومان تلفن ثابت شرکتی با منشی گرفتم!

سرویس‌های دفترشما بر حسب دقایقی که با شما تماس می‌گیرند، تعرفه‌های متفاوتی دارد. شما از ماهی ۵۹ هزار تومان می‌توانید خط تلفن ثابت بگیرید و مشترک سرویس تلفن گویا شوید، همچنین سرویس دیگری به نام منشی مجازی یا دورکار وجود دارد که یک شخص حقیقی در آن پاسخگوی تماس‌های شما است و از ماهی ۱۰۹ هزار تومان می‌توانید از این سرویس استفاده کنید.

در سرویس منشی مجازی دفتر شما یک فرد حقیقی به صورت دورکار پاسخگوی تماس‌های شما خواهد بود و منشی تلفنی شما می‌شود. انگار که شما مرکز تماس خود را برونسپاری کرده اید.

در واقع منشی مجازی اپراتوری حرفه‌ای است و بدون اینکه در محل شما حضور داشته باشد، تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌کند.

تنها کافی که به منشی دورکار دستورالعمل بدهید که چه سوالاتی از مشتری بپرسد و چه اطلاعاتی را از او دریافت کند، حتی اگر نیاز بود منشی می‌تواند تماس‌ها را به شما یا هر فرد دیگری انتقال دهد.

تلفن ثابت شرکتی دفتر شما به درد چه کسب و کارهایی می‌خورد؟

استارتاپ ها، مشاوران در حوزه های مختلف، فریلنسرها، عرضه کنندگان خدمات آنلاین، خرده فروشان اینترنتی و همچنین شرکت هایی که در شهرستان ها فعالیت می کنند از مشتریان عمده دفتر کار مجازی هستند که می‌توانند از تلفن ثابت شرکتی استفاده کنند.

بطور کلی هر شخص حقیقی یا حقوقی که می خواهد در بازار پایتخت حضور داشته باشد و به هر دلیلی امکان داشتن فضای دفترکار، استخدام منشی و داشتن خط ثابت تهران را ندارد، می تواند از خدمات دفتر شما استفاده کند. چه یک استارتاپ تازه کار باشد، که ترجیح می دهد به جای اجاره دفتر و استخدام منشی سرمایه محدود خود را برای تبلیغات و برندسازی هزینه کند، چه تولیدکننده پرطرفدارترین صنایع دستی ایران در اصفهان باشد که می خواهد بدون واسطه و مستقیم در بازار پایتخت رقابت کند.

در شرایط فعلی بازار ایران، شرکت های رو به توسعه و یا قدیمی هم برای کاستن از هزینه ها رو به استفاده از خدمات دفتر کار مجازی آورده اند.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.

آخرین مطالب

با برون سپاری خدمات هزینه‌های کسب و کارتان را کاهش دهید

یکی از راه‌های کاهش هزینه‌های کسب و کارها برون سپاری است. در واقع با استفاده…

1401-11-12

بهترین روش‌های بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی کدامند؟

بر اساس آمار Statista در سال 2022 بیش از 4 میلیارد و نیم کاربر در…

1401-11-10

تاثیر استفاده از تلفن اینترنتی در کاهش هزینه کسب و کارهای کوچک

استارتاپ‌هایی که تازه تاسیس می‌شوند و کسب و کارهایی که کوچک هستند بازاری محدود دارند…

1401-11-08

مسیر رشد استارتاپ از ایده تا اجرا چیست؟ + مثال

اگر تا به حال استارتاپی راه اندازی نکرده‌اید و این اولین بار شما است می‌تواند…

1401-11-05

تحقیق بازار چیست و چه اهمیتی در موفقیت کسب و کار دارد؟

موفق‌ترین کارآفرینان از تحقیقات بازار برای همراه بودن با ترندهای بازار، تصمیم گیری بهتر در…

1401-11-03

مشکلات خطوط و سرویس‌دهی دفترشما (بروزرسانی)

تیم دفترشما همواره در جهت ارائه‌ی بهترین خدمات و پشتیبانی به مشترکین عزیز تمام تلاش…

1401-11-03

تست رایگان خدمات دفتر شما برای 15 روز

بزن بریم