تیم سازی و شبکه سازی با تخفیف ویژه!

تیم سازیاستخدام افراد و تیم سازی در یک تیم استارت‌آپی کاری بسیار حساس است همه می‌دانیم که شروع یک کسب کار جدید همواره با چالش‌ها و سختی‌های بسیاری همراه است حالا اضافه کردن نیروی انسانی برای شروع کار و یا گسترش مجموعه این چالش را دو چندان می‌کند.

رابطه نخستین کارمندان با استارت‌آپ‌ها را به ازدواج تشبیه کرده اند! هسته اصلی استارت‌آپ‌ها باید توجه داشته باشند که افرادی که قرار است به تیم خودشان اضافه کنند باید سال‌ها در کنارشان بوده و کسب و کار موجود را گسترش دهند.

شاید بهترین جا برای پیدا کردن نیروی پای کار برای استارتاپ معتبرترین دانشگاه های کشور باشند، از همین رو مجموعه دفترشما به عنوان حامی در رویداد استارتاپ مچ که در دانشگاه شریف برگزار می‎شود حضور دارد.

بیشتر بخوانید: آموزش بازاریابی: تشکیل تیم و تدوین برنامه بازاریابی

چرا باید در دومین دوره رویداد استارتاپ مچ شرکت کنم؟

رویداد استارتاپ مچ در ۱۸ مهرماه برگزار می شود.

این رویداد در دو روز با برگزاری کارگاه‌های آموزشی،فراهم کردن فضای ارائه تیم و مصاحبه با افراد برگزار می‌شود و فرایند تکمیل تیم را برای استارتاپ‌های تازه‌کار تسهیل می‌کند.

با شرکت در این رویداد دو روزه در دانشگاه شریف این امکان را پیدا می‌کنید که:

در کارگاه آموزشی با رویکرد تیم سازی شرکت کنید

امکان تیم سازی و جذب نیروی متخصص را دارید

از منتورینگ و مشاوره رایگان بهره مند می‌شوید.

بیشتر بخوانید: ۵ فاکتور بحرانی موفقیت در راه اندازی استارت اپ ها

تخفیف ۴۰ هزار تومانی برای همراهان دفترشما

برای اینکه بلیت این رویداد دو روزه را با تخفیف خریداری کنید کافی است اسم دفترشما را به عنوان معرف در قسمت عضویت در شتابدهنده ها وارد کنید تا بلیت را با قیمت ۱۰۹ هزار تومان خریداری کنید.

برای اطلاع بیشتر به اینجا بروید.