آسان ثبت چیست؟

ثبت شرکت، ثبت برند، دفاتر ثبت شرکت و … با شنیدن این عبارات چه چیز در ذهن شما تداعی می‌شود؟ احتمالا  پیچیدگی این مراحل، کاغذبازی، ساعت‌های طولانی منتظر ماندن و سوال و جواب با دفاتر ثبتی و اصطلاحات گنگی است که تقریبا چیزی از آن دستگیرتان نمی شود ولی می‌دانید باید انجام شود، در کنار همه‌ی اینها ترس موهومی هم وجود دارد که آیا کار به درستی و با اطمینان صورت می‌پذیرد یا خیر؟!

پروسه‌هایی مانند ثبت شرکت، ثبت برند و ثبا طرح صنعتی با پیشرفت اقتصاد و رشد کارآفرینی در ایران تبدیل به یک اولویت برای صاحبان مشاغل و کسب و کارها شده است ولی متاسفانه موضوعی که در بسیاری موارد مشکل آفرین است عدم اطلاع و آگاهی کافی از  امور حقوقی در زمینه‌ی ثبت ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت طرح صنعتی، تغییرات شرکت و …. است.

حتی موارد بسیاری دیده شده است که کارآفرینان به درستی نمی‌دانند که باید چگونه شرکتی را ثبت کنند و این شرکت چه تعهداتی دارد و چه نوع شرکتی (مسئولیت محدود ، سهامی خاص، تضامنی و …) و آیا برای مقطع فعلی که در آن به فعالیت می‌پردازند ثبت برند بهتر است یا ثبت شرکت؟

چرا باید امور ثبت را جدی بگیریم؟

صاحبان یک کسب و کار با داشتن یک شرکت شخصیت حقوقی خواهند داشت و خواهند توانست در مناقصات و مزایدات پروژه هایی با مبالغ بسیار بالا شرکت کنند، گذشته از این موارد می‌توانند با عنوان شرکت از بانک‌ها و موسسات مالی وام گرفته و روند پیشرفت اقتصادی را در جامعه سریعتر کنند.

آسان ثبت

مشکلات ثبت برند

مشکلات ثبت برند و ثبت طرح صنعتی نیاز به رفت و آمد و پیگیری‌های متعدد دارد و بعضا این پروسه آنقدر خسته‌کننده می‌شود که شاید کارآفرینان تصمیم بگیرند عطای آن را به لقایش ببخشند. چگونه می‌توان این مشکلات را رفع کرد و روند ثبت‌های قانونی را ضمن اطمینان بخش بودن تسریع کرد؟

چگونه می‌توان سختی انجام امور ثبت را آسان کرد؟

اگر به دنبال حل مشکل و یا ثبت بدون دغدغه‌ی شرکت و برند خود هستید سری به سامانه‌ی آنلاین آسان ثبت بزنید. آسان ثبت اولین سامانه خدمات آنلاین ثبتی در ایران است که توانسته است در گامی بلند برای اولین بار تمامی این پروسه‌ها را به صورت اینترنتی و آنلاین برای شما انجام دهد. آسان ثبت با آگاهی از نیاز مردم و کارآفرینان در مورد مراحل سخت قوانین ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت طرح صنعتی و … تمامی این موارد را با هزینه بسیار مناسب و در سراسر ایران انجام خواهد داد آسان ثبت مانند اسم آن با ثبت آسان، ثبت شرکت، برند شما و با دارا بودن کادری مجرب از متخصصین ثبتی و حقوقی نیازهای شما در زمینه‌ی کلیه مسائل ثبتی را پاسخ خواهد داد.

همین الان رایگان فعالش کن: خط تلفن ثابت (سرویس تلفن گویا و منشی )

آسان ثبت چگونه کار می‌کند؟

برای بهره‌گیری از خدمات آسان ثبت تنها کافیست به صفحه‌ی اول سامانه آسان ثبت بروید و بر روی لینک هرکدام از خدماتی را که به آن نیاز دارید مانند ثبت شرکت،، ثبت برند، تغییرات شرکت، انحلال شرکت و …کلیک کنید. تا صفحه‌ای برای شما باز شود که در آن ضمن توضیحات کوتاه، مختصر و مفید در مورد مراحل مربوطه، اسامی و تعداد مدارکی که شما باید برای ثبت ارائه بدهید را ببینید. بعد از آن وارد شوید.

نقطه‌ی قوت سایت اسان ثبت مشاوره‌ی آنلاین از طریق چت در خود سایت و همچنین بات تلگرام پاسخگو است که شما در هر ساعت می‌توانید سوالات حقوقی و ثبتی خود را از کارشناسان بپرسید و نقاط مبهم کار خود را شفاف و روشن کنید. سوالات شما به خوبی پاسخ داده خواهند شد و هیچ پرسشی بی پاسخ نخواهد ماند.

آسان ثبت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

سامانه ی ثبت آنلاین آسان ثبت کلیه‌ی خدمات ثبتی اعم از ثبت شرکت، ثبت برند،  انحلال شرکت، ثبت طرح صنعتی و تغییرات شرکت را در اسرع وقت انجام می‌دهد. و به دلیل آنلاین بودن خدمات محدودیتی در ارائه خدمات در سایر شهرها ندارد. ولی در فاز اول به ارائه‌ی خدمات در تهران، قم، اراک، کرج، سمنان، قزوین و تمام شهرستانهای استان تهران می‌پردازد ولی در فاز بعدی تمام ایران را تحت پوشش خدمات آنلاین ثبت خود قرار می‌دهد.

تفاوت آسان ثبت با دیگر سایت‌های ثبت حقوقی در چیست؟

همانطور که گفته شد آسان ثبت یک سامانه آنلاین است که شما می‌توانید بدون نیاز به جلسات حضوری با مدیران قرارداد دفاتر ثبتی (که معمولا منجر به افزایش چند برابری مبلغ و عقد قرارداد در مورد آیتم هایی می شود که به آنها نیاز ندارید) ، تمام کارهای ثبت خود را به سامانه بسپارید و نتیجه را در مدت زمان معینی دریافت نمایید. از طریق آسان ثبت در هر زمان و از هر مکان روند پیشرفت کار ثبت محول شده‌ی  خود را ببینید و هر گونه ابهام یا سوالی را به صورت چت آنلاین یا ارسال پیام برای کارشناسان سامانه و یا تماس تلفنی با مرکز خدمات مشتریان مطرح کنید  و در اولین فرصت پاسخ مناسب خود را دریافت نمایید.

مهمتر از همه آنکه در استفاده از خدمات آنلاین آسان ثبت نیازمند هیچگونه اطلاعات حقوقی و تخصصی در مورد کار مد نظر خود نمی باشید و تمام نکات فنی و تخصصی و ظرایف حقوقی در سامانه لحاظ شده است  و علاوه بر آن کارشناسان و وکلای آسان ثبت شرکت از آغاز تا پایان کار شما را همراهی خواهند نمود.

کد تخفیف آسان ثبت برای کاربران دفتر شما

علاقه‌مندان به استفاده از خدمات ثبت شرکت، تغییرات شرکت، انحلال شرکت، ثبت برند و ثبت طرح صنعتی می‌توانند با استفاده از کد تخفیف daftareshoma از ۵ درصد تخفیف در کلیه خریدهای خود بهره‌مند شوند.

جهت ارتباط با بخش فروش  شرکت «آسان ثبت» می توانید با شماره ۴۳۴۹۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

خط تلفن ثابت تهران برای کسب و کار شما با تخفیف ویژه