همه چیز درباره خدمات مرکز تماس «دفتر شما»

درباره خدمات مرکز تماس (call center) چه می دانید؟ آیا میزان تماس با سازمان شما بالاست؟ آیا پاسخ گویی به تمام تماس ها برای شما مشکل است و برخی از تماسها را از دست می دهید؟ آیا تماس های شما به صورت فصلی افزایش و کاهش می یابد و استخدام تعداد بالای منشی برای زمانهای پیک تماس برای شما به صرفه نیست؟

راه حل شما خدمات مرکز تماس “دفتر شما” است.

سرویس مرکز تماس دفتر شما

منشی های حرفه ایی

شرکت “دفتر شما” با استفاده از نرم افزار اختصاصی مرکز تماس خود می تواند خدمات مرکز تماس را به سازمانهای و شرکت های بزرگ وکوچک عرضه کند. ما با  تیمی حرفه ای از منشی های باتجربه و نرم افزار پیشرفته “دفتر شما ” پاسخگوی کلیه تماس های ورودی به سازمانتان از طریق اپراتور انسانی و یا تلفن گویا هستیم. شما با در اختیار گذاشتن سوال و جواب های احتمالی از اپراتور ها می توانید مرکز تماس خود را به “دفتر شما” برون سپاری کنید.

مرکز تماس «دفتر شما» چگونه به مدیریت تماسهایتان کمک می کند؟

فرقی نمیکند شما سازمانی با تماس های بالا در ساعت پیک باشید و یا در فصل خاصی تعداد تماس بالا داشته باشید. شما به میزان استفاده خود از خدمات مرکز تماس هزینه پرداخت می کنید و هزینه های خود را به طور قابل توجهی کاهش می دهید.

  • به عنوان مثال هتل ها جهت رزرواسیون خود در ماه بهمن و اسفند دارای پیک کاری هستند .”دفتر شما” با در اختیار داشتن کادر منشی کاملا حرفه ای پاسخگوی مشتریان هتل ها می باشد و رزروشان را انجام می دهد.انها  نیز به میزان مصرف خود از خدمات دفتر شما در آن ۲ ماه هزینه پرداخت می کنند و نیاز به استخدام تمام وقت چند منشی فقط برای پیک کاری ۲ماه ندارند.
  • گروه دیگری که به صورت فصلی تماس های بالایی دارند دبیرخانه همایش های کنفرانس ها ،نمایشگاه ها و … هستند. زمانی که دبیرخانه فراخوان خود را انتشار می دهد تعداد قابل توجهی تماس با دبیرخانه صورت می گیرد که ظرفیت پاسخگویی به این تعداد تماس را ندارند. برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهند،  هیچ تماسی را از دست ندهند و مرکز تماس کاملا حرفه ای داشته باشند می توانند از خدمات  مرکز تماس “دفتر شما” استفاده کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات مرکز تماس با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به سایت “دفتر شما” مراجعه نمایید.