پرسشی که ممکن است با شنیدن عبارت خط تلفن مجازی به ذهن خیلی از صاحبان کسب و کار خطور کند این است که خط تلفن هم مگر مجازی و غیرمجازی دارد؟ و اینکه چرا صاحبان کسب و کارها باید سراغ خطوط تلفن مجازی بروند؟ و یا اینکه آیا خرید خط تلفن مجازی تهران فقط برای تهرانی هاست یا ساکنان دیگر شهرها نیز می توانند شماره تلفن تهران داشته باشند؟ در این مقاله با هم می‌بینیم که چرا و چگونه می‌توانیم شماره تلفن اینترنتی خریداری کنیم، آن هم فقط در ۵ دقیقه!

قبل از هر چیز ببینیم مجازی بودن خط به چه معناست. خط تلفن مجازی خطی تلفنی است که برخلاف خطوط تلفن ثابت، بر بستر سیم مسی یا فیبر نیست. بلکه بر بستر اینترنت عرضه می‌شود. به همین دلیل به آن تلفن اینترنتی یا ابری نیز گفته می‌شود. بنابراین از فناوری پیشرفته ای برخوردار است. همین تفاوت و پیشرفته بودن فناوری باعث می‌شود کیفیت و امکانات بیشتری داشته باشد.

خرید خط تلفن مجازی تهران

ویژگی
خط تلفن مجازی
خط تلفن ثابت معمولی
سرعت دریافت ۵ دقیقه دستکم یک ماه
سهولت دریافت آنلاین دریافت نوبت و مراجعه حضوری
امکانات روی خط تلفن گویا پیشرفته
فکس اینترنتی
ندارد
امکانات جانبی سرویس منشی ندارد
دسترسی از هر کجای ایران محدود به مکان فیزیکی
ویژگی خط تلفن مجازی خط تلفن ثابت معمولی
null

آیا شماره خط تلفن مجازی تفاوتی با شماره تلفن ثابت دارد؟

خیر، شما با خرید خط تلفن مجازی تهران از دفتر شما به هر تعداد که تمایل داشته باشید خط تلفن ۸ رقمی و ۶ رقمی با پیش شماره ۲ تهران در اختیارتان قرار می‌گیرد.
null

آیا من امکان انتخاب شماره تلفن خود را دارم؟

بله، شما می‌توانید از میان هزاران شماره تلفن کد ۲ تهران شماره دلخواه خود را انتخاب کنید.
[image src=”20113″ alt=”خط تلفن مجازی تهران” href=”” title=”” info_content=”” lightbox_caption=”” id=”” class=”” style=””]
null

تا چه زمانی شماره تلفن مجازی ای که می‌خرم به من تعلق دارد؟

تا زمانی که حق اشتراک ماهیانه خط خود را پرداخت کنید، آن خط متعلق به شما باقی می‌ماند.
null

سرویس تلفن گویا به چه کاری می‌آید؟

سرویس تلفن گویا سرویسی برای مدیریت تماسهاست. درست مانند تلفن سانترال شما برای شماره تلفن مجازی خود پیغام خوشامدگویی ونیز ۱۰ داخلی تعریف کنید. برای هر یک از این داخلیها یک یا چند شماره تلفن (ثابت یا همراه) تعریف می کنید تا آن داخلی به فرد مورد نظر وصل شود. اگر هم تماس پاسخ داده نشود، تماس گیرنده به صندوق صوتی وصل می شود تا پیغام خود را بگذارد. بدین ترتیب هیچ تماسی بی پاسخ نمی‌ماند.
null

چگونه می‌توانم شماره تلفن مجازی تهران بخرم؟

شما می‌توانید از منزل یا هر کجا و به صورت آنلاین با مراجعه به وبسایت دفتر شما خط تلفن مجازی تهران خود را انتخاب و خریداری کنید. ویدیوی زیر مراحل خرید را به روشنی نشان می‌دهد:
نحوه خرید شماره تلفن مجازی
null

آیا می‌توانم از خط تلفن ثابت خود استفاده کنم و امکانات خط تلفن مجازی را نیز دریافت کنم؟

بله، بسیاری از کسب و کارها چون دارای شماره تلفن ثابت شناخته شده ای هستند پس از خرید خط و سرویس تلفن گویا، با مراجعه به مخابرات خط تلفن ثابت خود را روی خط تلفن مجازی خود دایورت می‌کنند. به این ترتیب، هم شماره تلفنشان تغییری نمی‎کند و هم از امکانات حرفه ای خطوط تلفن مجازی بهره مند می‌شوند.

بنابراین با خرید خط تلفن مجازی تهران از «دفتر شما»، نه تنها یک شماره تلفن اینترنتی با کد ۲ تهران خواهید داشت، بلکه می‌توانید از امکانات مدیریت حرفه‌ای تماس مانند تلفن گویا و منشی مجازی نیز بهره مند شوید و از کسب و کار خود وجهه ای حرفه ای به نمایش بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت دفتر شما سربزنید.

اگر پرسشی دارید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و یا با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.