دفتر شما حامی دوره آموزشی و وبینار تولید پادکست است که توسط دیجیتالبنگ برگزار می‌شود. برای آشنایی با این دوره و وبینار متن زیر را بخوانید.

وبینار تولید پادکستتا به حال به تولید پادکست فکر کرده‌اید؟ دوست دارید که شما هم رسانه شنیداری خودتان را راه بیندازید و به صورت صوتی خلق ارزش کنید؟

یک خبر خوب برایتان داریم!برای تولید پادکست، راه بسیار پرپیچ و خمی در پیش ندارید و فاصله شما از فردی که هستید تا تبدیل شدن به یک پادکستر،  ساده‌تر از چیزی است که به آن فکر می‌کنید.

نقشی تازه بر صحنه پادکستهای فارسی بزنید

ما در دیجیتالینگ، دوره آموزشی تولید پادکست را برایتان آماده کرده‌ایم و در آن می‌خواهیم مسیر را به شما نشان دهیم و قدم‌به‌قدم با شما در این مسیر قدم برداریم.

اما تصمیم گرفتیم قبل از معرفی دوره، یک جلسه رایگان معارفه ۱ ساعته در ایسمینار داشته باشیم و بیشتر راجع به این دوره صحبت کنیم.

لینک ثبت نام در وبینار معارفه

همین الان رایگان فعالش کن: خط تلفن ثابت (سرویس تلفن گویا و منشی )

چرا ما به سراغ تولید دوره پادکست رفتیم؟

حدود دو سال است که پیوسته در حال تولید و انتشار پادکست‌ در مورد دیجیتال مارکتینگ هستیم. در طول این دو سال فراز و فرودهای زیادی را از سر گذرانیدم و چیزهای بسیاری را به تجربه آموختیم. با مواردی دست و پنجه نرم کردیم که شاید در هیچ دوره آموزشی کوچک‌ترین اشاره‌ای به آن نشده است.

هدف دیجیتالینگ از ارائه دوره چیست؟

هدف ما در دوره تولید پادکست این است که شما را به سمت علاقه‌مندی‌هایی که به بهانه‌های رنگارنگ آنها را پشت گوش می‌اندازید، هُل دهیم.تولید محتوا یکی از این پشت گوش انداختن‌ها است که می‌خواهیم مفصل به آن بپردازیم.

بعد از دیدن وبینار  تولید پادکست میتوانیم با مدرس دوره در ارتباط باشیم؟

بله قطعا! مدرس دوره برای پاسخ به سوالات شما همراه شماست.

پس تا آخر وبینار با ما همراه باشید که یک کد هدیه ویژه شرکت کنندگان در این جلسه را هم دریافت کنید.همچنین کدتخفیف برای مجموعه دفتر شما را هم داشته باشید.

 

 

خط تلفن ثابت تهران برای کسب و کار شما با تخفیف ویژه