چگونه دفترکار در تهران داشته باشیم؟

یکی از دغدغه های کارآفرینان، کاهش هزینه های راه اندازی و در عین حال حفظ وجهه حرفه ای کسب و کارشان است. خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» حرفه ای ترین و مقرون به صرفه ترین جایگزین دفترکار در تهران برای تمامی صاحبان کسب و کار خانگی و غیرخانگی در سرتاسر ایران است.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

دغدغه های کارآفرینان

استفاده از خدمات دفتر کار مجازی یا اجاره دفتر کار؟

گفتن ندارد. درست یا غلط، همه می دانیم داشتن دفترکار در تهران تا چه اندازه به هر کسب و کاری اعتبار می‌دهد. اما از سوی دیگر، اجاره دفترکار در تهران شوخی بردار نیست. از اجاره بگیر تا هزینه های جاری و خرید تجهیزات اداری. بنابراین و برای بسیاری از کسب وکارها که در ابتدای فعالیت خود هستند اجاره دفتر کار توجیه اقتصادی ندارد.

از «دفتر شما» فضای کار اشتراکی بگیرید

جزئیات بیشتر

دفترکار در تهران

هزینه کردن بابت اجاره دفتر کار در ابتدای فعالیت توجیه اقتصادی ندارد.

خوشبختانه با پیدایش پدیده دفتر کار مجازی این نگرانی ها برطرف شده است. «دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی در تهران به کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای خانگی کمک می‌کند تا تصویری حرفه‌ای از خود به مشتریانشان عرضه کنند.

شما با استفاده از خدمات ارتباطی «دفتر شما» در واقع یک دفترکار در تهران دارید که با بهبود وجهه برندتان به بالا رفتن درآمدتان کمک می‌کند، اما به هیچ وجه زیر بار هزینه‌های سرسام‌آور آن نمی‌روید. ما در «دفتر شما» از منشی هایی باتجربه و حرفه ای برای پاسخگویی به تماس‌های مشتریان شما و پاسخگویی به پرسش‌هایشان استفاده می‌کنیم. در نتیجه در نظر تماس گیرندگان که مشتریان بالقوه شما هستند، کسب و کاری با مدیریت عالی و باکفایت جلوه خواهید کرد.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

دفترشما

دفترکار در تهران

سرویس منشی مجازی «دفترشما» تمامی نیازهای ارتباطی کسب و کار شما را تأمین می کند.

«دفتر شما» به کارآفرینان دارای انگیزه و خلاقیت کمک می‌کند تا تمرکز خود را بر هسته کسب و کارشان بگذارند، و مسئولیت‌هایی همچون پاسخگویی تماسها، مدیریت ایمیل، ارسال و دریافت فکس را از روی دوش آن‌ها برمی‌دارد. استفاده از خدمات «دفتر شما» برای آن دسته از کارآفرینانی که می‌خواهند جریان نقدی خود را در ابتدای کار حفظ کنند نیز بسیار ایده‌‌آل است.

می‌توانید از امکانات ارتباطی یک دفتر کار در تهران، مانند کارکنانی برای پاسخگویی حرفه‌ای به تماس‌ها، بهره‌مند شوید، بی آن که مجبور باشید زیر بار هزینه‌های سرسام‌آور آن روید. این امکانات به شما این فرصت را می‌دهد تا در مراحل اولیه راه‌اندازی کسب و کار خود کم‌تر هزینه کنید.

از همه مهم‌تر، استفاده از خدمات «دفتر شما» به کارآفرینان تازه‌کار و صاحبان کسب و کارهای کوچک امکان انعطاف در فعالیت‌هایشان را می‌دهد. چه تصمیم بگیرید به صورت تمام‌وقت فعالیت کنید و چه به صورت پاره‌وقت، می‌توانید خاطرجمع باشید که مدیریت تماس‌ها و مشتریانتان در دستانی حرفه‌ایست. داشتن زمان و تمرکز کافی برای مدیریت روزانه کسب و کار در کنار توسعه آن یکی از دشوارترین چالش‌های پیش روی صاحبان این گونه کسب و کارهاست. از همین روی، خدمات ارتباطی دفتر مجازی «دفتر شما» گزینه‌ای عالی برای شماست.

اگر شما نیز تجربه ای در زمینه استفاده از خدمات دفتر مجازی دارید، خوشحال می شویم در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.