سیپ ترانک نوعی فناوری مخابراتی است که بیشتر کسب و کارهایی که نیاز به شماره تلفن ۵ رقمی دارند و یا می خواهند مرکز تماس راه اندازی کنند برای دریافت آن به مخابرات مراجعه می کنند. اما نصب و راه اندازی سیپ ترانک به منظور راه اندازی مرکز تماس هزینه و دردسرهای زیادی دارد. پس باید ببینیم جایگزین نصب سیپ ترانک چیست تا با کمترین دردسر مرکز تماس خود را راه اندازی کنیم.

جایگزین نصب سیپ ترانک

راه اندازی مرکز تماس

دردسرهای نصب سیپ ترانک

از جمله دردسرهای نصب سیپ ترانک این است شما باید به فراخور تعداد تماسهایتان چند اپراتور استخدام و تجهیزات مرکز تماس خریداری کنید. خریداری این تجهیزات علاوه بر هزینه اولیه بالا، هزینه های جاری، نگهداری و به روزرسانی زیادی نیز دارد. استخدام اپراتور نیز جدا از هزینه حقوق و بیمه و مزایا، مشکلاتی مانند نیاز به آموزش دارد و چون نرخ ریزش کارکنان مرکز تماس بسیار بالاست، شما همیشه با رفتن اپراتورهای قدیمی، باید اپراتور جدید استخدام کنید و آموزش دهید.

جایگزین نصب سیپ ترانک

برای آن دسته از کسب و کارهایی که به شماره تلفن ۵ رقمی یا ۶ رقمی نیاز دارند، یا به شماره تلفن مجازی تهران نیاز دارند، یا آن دسته از کسب و کارهایی که تازه می‌خواهند کارشان را راه اندازی کنند و برای این منظور به مرکز تماس نیاز دارند، و یا کسب و کارهایی که تعداد تماسهایشان در ماههای مختلف دارای نوسان است یک راهکار بسیار ساده تر و مقرون به صرفه تر وجود دارد: به جای نصب و راه اندازی سیپ ترانک، می توانید مرکز تماس خود را به مرکز تماس «دفترشما» برونسپاری کنید.

سرویس مرکز تماس دفتر شما

در ۵ دقیقه صاحب دفترکار شو

راه اندازی مرکز تماس بدون هیچ تجهیزاتی

با این کار، دیگر به هیچ تجهیزاتی نیاز ندارید. تنها کافی است نیاز کسب و کار خود را با پر کردن فرم زیر به اطلاع کارشناسان ما برسانید. کارشناسان ما درخواست شما را بررسی می‌کنند و متناسب ترین و مقرون به صرفه ترین سرویس مرکز تماس را مختص کسب و کار شما طراحی می کنند.

راه اندازی مرکز تماس بدون نیاز به استخدام اپراتور

با برونسپاری مرکز تماس کسب و کار خود به مرکز تماس «دفترشما» پاسخگویی تماسهای مشتریانتان را اپراتورهای حرفه‌ای، باتجربه و آموزش‌دیده «دفترشما» برایتان انجام می‌دهند. بنابراین شما نیاز به استخدام و آموزش اپراتور نیز ندارید.

جایگزین نصب سیپ ترانک

به جای نصب سیپ ترانک، می‌توانید راه اندازی مرکز تماس خود را به «دفترشما» برونسپاری کنید و پاسخگویی به تماسهای کسب و کار خود را به اپراتورهای حرفه‌ای و باتجربه «دفترشما» بسپارید.

انواع شماره تلفن ۵، ۶ و ۸ رقمی

لازم به ذکر است که شما می توانید خط و یا خطوط تلفن دلخواه خود را از میان هزاران شماره تلفن کد ۲ تهران دفترشما انتخاب کنید و در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.
انواع شماره های دفترشما از این قرارند:

◊ ۸ رقمی معمولی،
◊ ۸ رقمی رند،
◊ ۸ رقمی ویژه،
◊ ۶ رقمی،
◊ ۵ رقمی

کاربرد شماره تلفن مجازیمشکلات مرکز تماس را چگونه حل کنیم؟

ویژگیهای سرویس مرکز تماس «دفترشما»

 • مدیریت آنلاین

  تمامی امکاناتی که از یک سانترال حرفه ای نیاز دارید به راحتی به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد.

 • انتقال رایگان تماس

  تماس ها طبق زمانبندی خودتان و به صورت رایگان به هر شماره ای انتقال داده می شود.

 • شماره تلفن اختصاصی

  بلافاصله یک شماره تلفن اختصاصی شهر تهران به شما واگذار می شود.

 • دریافت آنی گزارشات

  گزارش تمامی تماس های خود را هم در پورتال آنلاین و هم به صورت پیامک و ایمیل دریافت کنید.

 • دریافت اینترنتی فکس

  فکس های ارسالی به شماره فکس اختصاصی تان را به صورت فایل پی دی اف در ایمیل خود مشاهده کنید.

 • صندوق صوتی

  اگر نتوانید تماسی را پاسخ دهید، تماس به صندوق صوتی شما وصل و به صورت فایل صوتی به شما ایمیل می شود.

نتیجه‌گیری

با وجود هزینه‌ها و دردسرهای جورواجور راه اندازی کسب و کار در ایران، توصیه می‌شود دستکم در آغاز کار، تا حد امکان به جای اینکه سرمایه خود را صرف خرید تجهیزات و استخدام نیرو کنید، از سرویسهای موجود استفاده کنید. سرویس مرکز تماس «دفترشما» نیز دقیقاً با همین هدف طراحی و اجرا شده است. اگر کسب و کار خود را تازه راه‌اندازی کرده‌اید، اگر به شماره تلفن های ۵ رقمی و ۶ رقمی نیاز دارید و یا تماسهای کسب و کارتان در زمانهای مختلف سال دارای نوسان است، سرویس مرکز تماس «دفترشما» حرفه‌ای‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین جایگزین نصب سیپ ترانک است.