ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سال نو، به اطلاع مشترکین محترم دفترشما میرسانیم، منشی‌های دفترشما از هفته دوم فروردین‌ماه یعنی روزهای شنبه ۹ فروردین، یکشنبه ۱۰ فروردین و دوشنبه ۱۱ فروردین پاسخگوی تماس‌های مشترکین خواهند بود.
ساعات کاری ما در هفته دوم فروردین ماه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ خواهد بود.
همچنین دفترشما در روز پنجشنبه ۱۴ فروردین‌ماه تعطیل است.
امیدواریم در سال جدید نیز بتوانیم با افزایش کمی و کیفی خدمات دفتر کار مجازی، در راستای رشد و توسعه کسب و کارتان، همراه شما باشیم.
از نیمه دوم فروردین به بعد همچون گذشته منشی‌های دفتر شما از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ خواهند بود.

دورنمایی پاسخگویی به تماس‌ها در سال جدید

به گفته ارمغان معینی، سرپرست بخش اپراتوری دورنمای دفترشما پاسخگویی تلفنی در تمامی ساعات شبانه‌روز است و برخی از کسب و کارها تمایل دارند در خارج از ساعات اداری تماس‌هایشان مدیریت و پاسخگویی شود. همچنین استخدام اپراتورهای دوزبانه برای پاسخگویی هم در برنامه کاری آینده قرار دارد.
گفتنی است طیف وسیعی از کسب و کارها از خدمات دفترکار مجازی مثل تلفن گویا و منشی مجازی استفاده می‌کنند که شامل استارتاپ‌ها، فریلنسرها، مشاغل خانگی، سایتها، فروشگاههای اینترنتی، انجمنها و … می‌شود.

به گفته ارمغان معینی در این روزها که شیوع بیماری کرونا موجب دورکاری و یا تعطیلی برخی کسب و کارها شده، همکاران ما در بخش اپراتوری با مسئولیت پذیری و تعهد بالا برای ارائه هر چه بهتر سرویس منشی از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
وی افزود: از ابتدای همه گیری کرونا در کشور کسب و کارهای زیادی تماسهای خود را به دفترشما سپرده اند و نیروهای خود را دورکار کرده اند.