سرویس منشی تلفنی «دفتر شما»:
راه‌حلی حرفه‌ای برای مدیریت تماسهایتان

سرویس منشی تلفنی یا تلفن گویا به مدیریت تماسهای شما کمک زیادی می کند. به خصوص اگر فرد پرمشغله ای باشید و تماسهای زیادی با تلفن همراه شما گرفته می شود، این سرویس می تواند به تماسهایتان سروسامان بدهد و در نتیجه زمان و تمرکزتان افزایش می یابد.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

با سرویس منشی تلفنی (تلفن گویا) «دفتر شما»، شما هیچ نیازی به خرید سخت افزار تلفن گویا ندارید. تنها وسیله ای که نیاز دارید همان گوشی تلفن همراهتان است. وقتی کسی با شماره شما، همراه یا ثابت، تماس می گیرد، پیام خوشامدگویی مختص شما را می شنود. این پیغام می تواند به نام شخص شما و یا به نام کسب و کار شما باشد. قابل توجه این که پیغام خوشامدگویی شما را یکی از اپراتورهای ما در اتاق ضبط صدا با تجهیزات حرفه ای ضبط می کند. بنابراین صدای پخش شده بسیار شفاف است و کیفیتی بی نظیر دارد. برای شنیدن نمونه صدای تلفن گویا به این لینک مراجعه کنید.

پس از پخش پیغام خوشامدگویی، منوی اختصاصی شما برای تماس گیرنده پخش می شود که می توانید تا ۹ داخلی برای آن تعریف کنید. یک نمونه متن تلفن گویا می تواند این باشد:

 

سرویس منشی تلفنی

شما حتی می توانید منوی داخلی خود را بسته به ساعات شبانه روز زمان بندی کنید. مثلاً منوی بالا منوی شما برای ساعات اداری باشد و در ساعات غیراداری این پیغام پخش می شود:

 

سرویس منشی تلفنی

و اما ویژه ترین قابلیت سرویس منشی تلفنی (تلفن گویا) «دفتر شما»: شما در ازای خرید این سرویس، صاحب یک شماره تلفن ثابت تهران با کد ۲ می شوید، که با پرستیژترین کد تلفن ثابت در تهران است. جالب این که فرقی نمی کند خودِ شما کجا باشید، تهران، اصفهان، شیراز و یا هر شهر دیگری. شما دارای یک شماره تلفن ثابت اختصاصی تهران و یک شماره فکس اختصاصی تهران می شوید.

بنابراین، وارد بخش تلفن گویا سایت «دفتر شما» بشوید و با توجه به تعداد تماسهای دریافتی تان، بسته ای را که پاسخگوی نیازهای کسب و کارتان است انتخاب کنید. تمامی مراحل خرید و پرداخت به صورت آنلاین انجام می گیرد و شما در عرض ۵ دقیقه هم صاحب خط تلفن ثابت تهران می شوید و هم یک سرویس منشی تلفنی با ۹ داخلی!

اگر پرسشی درباره سرویس منشی تلفنی و دیگر سرویس های «دفتر شما» دارید، در بخش «دیدگاه شما» با ما در میان بگذارید و یا با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.