مرکز نوآفرینی فینووا و شرکت دانش بنیان دفترشما با هدف ایجاد بستری مناسب جهت توانمندسازی و سرمایه‌گذاری در عرصه کسب‌وکارهای نوپا و دانش بنیان تفاهم‌نامه‌ای با یکدیگر منعقد کردند.

طبق توافق انجام شده سه تیم برتر که وارد مرحله شتابدهی شده‌اند، می‌توانند از خدمات رایگان دفترشما استفاده کنند

همچنین تمام تیم‌هایی که از طرف مجموعه فینووا به دفتر شما معرفی شوند نیز فرصت استفاده از این خدمات را با تخفیف ویژه خواهند داشت. این تفاهم‌نامه به مدت یک سال بین این دو مجموعه برقرار است.

دفترشما به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در ارائه خدمات دفتر کار مجازی در ایران، در راستای عمل به تعهدات و مسئولیتهای اجتماعی خویش، حمایت از کسب و کارهای نوپا را در دستور کار خود قرار داده است. از این رو تمام شتاب دهنده ها می توانند از خدمات تلفن گویا، منشی مجازی و سایر خدمات این مجموعه با شرایط ویژه بهره مند شوند.

دفترشما پیش از این نیز با شتابدهنده ایی چون دیموند، آواتک، شتابدهنده شریف، تیک کرمانشاه، نوین تک و …تفاهمنامه امضا کرده بود.

خدمات مرکز نوآفرینی فینووا چیست؟

تمام تیم‌هایی که از طرف مجموعه فینووا به دفتر شما معرفی شوند فرصت استفاده از خدمات دفتر کار مجازی  با تخفیف ویژه را خواهند داشت

مرکز نوآفرینی فینووا یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است که فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ با راه‌اندازی اولین فضای کار اشتراکی ایران آغاز کرد. این مرکز ابتدا به عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، با حمایت از استارتاپ‌ها بستری را ایجاد نمود تا کارآفرینان از فرصت هم‌افزایی، یادگیری و شبکه‌سازی بهره‌مند شوند و با حضور در این فضا شانس بیشتری برای رشد و جذب سرمایه مورد نیاز خود به دست آورند.

فینووا در سه بخش فضای کار اشتراکی، شتابدهی و سرمایه‌گذاری خدمات متنوعی از جمله امکانات فضای کار، مشاوره، شبکه فعالی از همکاران و سرمایه اولیه را در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهد.

در حال حاضر دارای سه دفتر فضای کار اشتراکی در تهران، مشهد و سنندج، یک دفتر شتابدهنده و یک دفتر سرمایه‌گذاری در تهران است.

برگزاری رویدادهای تخصصی آموزش‌محور و حمایت از رویدادهای کارآفرینی از دیگر فعالیت‌های این مرکز در جهت رشد اکوسیستم کارآفرینی به شمار می‌آید.

فضای کار اشتراکی فینووا با تمرکز بر حوزه های مختلف کسب و کار بویژه تجارت الکترونیک و فینتک(فناوری‌های نوین مالی) پذیرای استارتاپ‌ها و فریلنسرها است.

شتابدهنده این مرکز نیز با ارائه برنامه سه ماهه پیش‌شتابدهی و شش‌ماهه شتابدهی استارتاپ‌های دارای محصول در حوزه فینتک را مورد پذیرش قرار می‌دهد. تمرکز اصلی فینووا در بخش سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌هایی است که در بخش‌های مختلف فینتک از جمله پرداخت امن، وام‌دهی، پس‌انداز خرد، بلاکچین، ارزرمزها، شناسایی تخلف، امنیت مالی، احراز هویت، اعتبارسنجی، تامین مالی جمعی، مدیریت سرمایه، بورس، بیمه، باشگاه مشتریان و هوش تجاری در حال فعالیت هستند.