آمازون، غول فروش اینترنتی جهان، به تازگی خدمات خود را گسترش داده و با راه‌اندازی زیرمجموعه‌ای به نام آمازون کانکت وارد بازار مرکز تماس ابری شده است. آمازون کانکت بر همان بستر مرکز تماس خدمات مشتریان آمازون راه‌اندازی شده که میلیونها گفتگوی تلفنی با مشتریان را مدیریت می‌کند.

مرکز تماس ابری

استفاده از مرکز تماس

استفاده از خدمات مرکز تلفن اینترنتی راه اندازی مرکز تماس درون سازمانی نیاز به هیچ تعهد درازمدت و هیچ هزینه‌ای برای زیرساخت و خرید تجهیزات و حقوق اپراتورها و دیگر هزینه های بسیار بالای مراکز تماس قدیمی ندارد. مشترکین مراکز تماس آنلاین تنها بابت تماسهایی که پاسخ داده می‌شود هزینه پرداخت می‌کنند. مزیت دیگر مراکز تماس آنلاین این است که راه‌اندازی شان زمان بسیار کمی می‌برد.

شاید جالب باشد که بدانید آمازون کانکت اکنون شماره تلفن های بیش از ۲۰ کشور را عرضه می‌کند. یعنی برای مثال اگر شما کسب و کاری از کشور چین هستید، می‌توانید شماره تلفن ابری چین را از این مرکز تماس بگیرید تا مشتریانتان که چینی هستند راحت تر شماره تلفنی از کشور خودشان را شماره گیری کنند. حال آنکه مقر مرکز تماس در شرکت آمازون است.

استفاده از مرکز تماس آنلاین را به تمامی کسب و کارهایی که فارغ از اندازه‌شان، می‌خواهند تجربه مرکز تماس خود را بهبود ببخشند توصیه می‌کند. مشترکین می‌توانند از تنظیمات مقیاس پذیر، پویا و ساده مرکز تماس آمازون کانکت بهره ببرند.

در مرکز تماس اینترنتی دیگر خبری از سخت افزار و سیم کشی نیست و با نرم افزار سانترال تماس ها را مدیریت می‌کنند. بنابراین می‌توان در خانه نشست و دورکاری کرد و تماس ها را پاسخ داد.

استفاده از مرکز تماس ۱۰۰% ابری چه مزیتی دارد؟

  • مرکز تماس ابری

    استفاده از مرکز تماس

    مدیران کسب و کارها می‌توانند از هر مکانی، تنها با اتصال به اینترنت، از این خدمات بهره ببرند.

  • کسب و کارها نیاز به هیچ گونه سخت افزار، فضای فیزیکی یا زیرساخت مخابراتی ندارند.
  • ارتقا یا کاهش سایز مرکز تماس نیاز به هیچ برنامه ریزی از قبل ندارد. با انعطاف پذیری بسیار بالای این سیستم می‌توانید هر زمان که می‌خواهید سرویس خود را بزرگتر یا کوچکتر کنید.

مشتریان شاخص آمازون کانکت چه کسب و کارهایی هستند؟

از مشتریان مطرح آمازون کانکت می‌توان به زیمنس، نوارتیس، ودافون و ادوبی اشاره کرد. روز به روز کسب و کارهای بیشتری به مزایای استفاده از سرویس مرکز تماس به جای راه‌انداری مرکز تماس درون سازمانی پی می‌برند و وظایف پاسخگویی به تماسهای مشتریانشان را به مراکز تماس آنلاین می‌سپارند.

«دفترشما« یک شرکت دانش‌بنیان در زمینه عرضه خدمات دفتر کار مجازی است. برای اطلاع بیشتر از خدمات این شرکت برای کاهش هزینه‌ها و مدیریت تماسهای کسب و کارها با ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایت دفترشما سربزنید.