مرکز تماس هوشمند و آنلاین برای مدیریت تماسهای انبوه 

راه اندازی مرکز تماس هوشمند و آنلاین با خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» کسب و کار شما را با کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت پاسخدهی به تماسها زیر و رو می کند. «دفتر شما» با بهره‌گیری از مدرن‌ترین فناوری پردازش تماس، راه‌حل‌هایی مقرون به صرفه و مؤثر برای راه اندازی مرکز تماس آنلاین برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی و برونسپاری مسئولیت‌های آنلاین (وب‌چت، مدیریت ایمیل‌ها و…) عرضه می کند. با استفاده از سرویس مرکز تماس آنلاین «دفتر شما»، بدون نیاز به خریداری و نصب هیچ گونه تجهیزاتی و حتی بدون نیاز به استخدام منشی و اپراتور، مرکز تماس خود را با حداقل هزینه ها راه اندازی کنید.

فرقی نمی کند که کسب و کار شما، شرکتی با حجم بالا و مداوم از تماس‌های تلفنی باشد یا شرکتی که به طور فصلی و مقطعی، تماسهایش چندین برابر می شود. «دفتر شما» در هر صورت برای کمک به شما آماده‌ایم. ما را عضوی نمونه از تیم خود بدانید، زیرا «دفتر شما» با داشتن تعداد بالای اپراتور آموزش دیده و حرفه ای، که هنگام مرخصی و تعطیلات جای خالی یکدیگر را کاملاً پر می کنند، تمامی تماس‌های کسب و کار شما را با رویی خوش پاسخ می‌دهد.

سرویس مرکز تماس دفتر شما

مرکز تماس آنلاین خود را به ما بسپرید

خدمات مرکز تماس آنلاین «دفتر شما»

خط تلفن اختصاصی مشتریان مرکز تماس آنلاین «دفتر شما» صاحب خط تلفن ثابت اختصاصی می‌شوند. شما می توانید شماره دلخواه خود را از میان هزاران خط تلفن «دفتر شما» با پیش شماره ۲ تهران انتخاب کنید.
خط فکس اختصاصی مشتریان مرکز تماس آنلاین «دفتر شما» خط فکس اختصاصی نیز دریافت می کنند. شما می توانید تمامی فکس های خود را به صورت اتوماتیک و آنلاین در ایمیل خود دریافت کنید.
اپراتورهای حرفه ای کلیه تماسهای شما توسط اپراتورهای حرفه ای و آموزش دیده پاسخ داده می شود.
پیغام خوش امد گویی اختصاصی ما متن پیغام خوشامدگویی دلخواه شما را که به نام کسب و کار خودتان است، در محیطی آکوستیک ضبط می کنیم که حاصل کار، پیغامی با کیفیت و شفاف است.
دایورت تماس به فرد به خواست شما، منشی تماس هایتان را به شماره دلخواهتان (ثابت یا همراه) وصل می‌کند.
پاسخ به پرسشهای متداول اپراتورهای مرکز تماس آنلاین، پرسشهای متداول تماس گیرندگان را درباره کسب و کار شما طبق دستورالعملی که شما در اختیارمان قرار می‌دهید پاسخ می‌دهند.
تماس خروجی اپراتورهای مرکز تماس آنلاین، بسته به درخواست شما برای هماهنگی،ثبت سفارش و یا پیگیری امور مشتریان تماس خروجی انجام می‌دهند.
دریافت گزارش آنی  پس از پایان تماس، اطلاعات تماس گیرنده (شماره تلفن تماس گیرنده،ساعت تماس ،خلاصه درخواست تماس گیرنده و …) با پیامک و ایمیل در اختیارتان قرار می‌گیرد.
پنل کاربری با وارد شدن به پنل کاربری در سایت «دفتر شما» می توانید گزارش ریز تماسها، اطلاعات منشی پاسخ هنده و مکالمه ضبط شده منشی و مشتری را مشاهده کنید.
صندوق صوتی می توانید پس از ساعات اداری خط تلفن مرکز تماس آنلاین خود را به صندوق صوتی وصل کنید و از این طریق با مشتریان خود در ارتباط باشید.
دریافت فکس آنلاین شما می توانید با استفاده از شماره فکس اختصاصی‌تان، فکس های دریافتی خود را در ایمیلتان مشاهده کنید.
پخش موسیقی هنگام درایورت زمانی که اپراتورهای مرکز تماس آنلاین «دفتر شما» تماسی را به شماره ای که اعلام کرده اید دایورت می‌کنند،در مدت انتظار موسیقی پخش می‌شود.
تیکتینگ تلفنی با سیستم تیکتینگ تلفنی مشتریان شما با تماس با شماره تلفن مرکز آنلاین شما سوال ،نظر ، انتقاد  یا درخواست خود را مطرح و کد رهگیری دریافت می‌کنند.
اطلاع رسانی برقراری تماس با لیستی از شماره ها و اعلام پیغام های خاص مثل مناسبت ها یا یاد اوری قرار ملاقات ها طبق زمان بندی شما در پنل کاربری تان، فراهم می‌شود.
نظر سنجی تلفنی پس از طرح پرسش نظرسنجی و اعلام گزینه‌ به صورت عدد،تماس گیرنده با شماره گیری عدد مورد نظر خود گزینه را ثبت می‌کند. نتیجه قرعه کشی نیز به صورت پیامک به شماره تلفن همراهی که سیستم از تماس‌گیرنده دریافت کرده ارسال می‌شود.
ارسال پیامک انبوه شما با تهیه لیستی از شماره تلفن ها می توانید با خط اختصاصی خود به صورت انبوه پیامک ارسال نمایید.
خطوط تلفن ۶ رقمی و شماره‌های رند شما می‌توانید برای مرکز تماس آنلاین خود خط تلفن ۶ رقمی یا خط تلفن ۸ رقمی رند انتخاب کنید.

 

شما هم اگر کسب و کاری دارید که به طور دائمی و یا مقطعی تعداد تماسهایتان افزایش چشمگیر پیدا می‌کند، تنها با یک جلسه دریافت مشاوره از کارشناسان ما، مرکز تماس آنلاین خود را برای هر مدت زمانی که نیاز دارید راه اندازی کنید و هر زمان تعداد تماسهایتان افزایش یا کاهش یافت، می‌توانید بسته‌ای متناسب با نیازهای جدید کسب و کارتان خریداری کنید.

جهت اطلاع از سایر خدمات شرکت «دفتر شما» با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید و یا به سایت “دفتر شما” مراجعه کنید.