پزشکان بعد از مدتی که مطب خود را راه اندازی می‌کنند و تعداد مریضهایشان زیاد می‌شود، تعداد تماسهایشان برای گرفتن وقت نیز افزایش می‌یابد. به طوری که منشی مطب دیگر قادر نیست تماسهای بیماران را پاسخگو باشد. طبیعی است اولین گزینه‌ای که به ذهن هر کسی می‌رسد استخدام منشی‌های بیشتر است.

اما کیست که نداند پیدا کردن و استخدام منشی کاربلد و مسئولیت پذیر چه کار دشوار و پردردسری است. به جای استخدام منشی، ما راهکار مدرن تر، بسیار ساده‌تر و کم‌هزینه‌تری برای پزشکان داریم: سرویس منشی مجازی.

دفترشما

نوبت دهی با دفترشما

نوبت دهی اینترنتی پزشکان با سرویس منشی مجازی 

سرویس منشی مجازی در واقع یک یا چند منشی باتجربه و حرفه‌ای است که مستقر در مرکز تماس «دفترشما» تماسهای بیماران شما را پاسخ می‌دهند، اطلاعات مورد نیازشان را به آنها می‌دهند و نوبتشان را در سامانه نوبت دهی آنلاین برای شما ثبت می‌کنند.

بنابراین با خرید سرویس منشی مجازی مانند این است که یک تیم از منشی های حرفه‌ای و باتجربه دارید، اما نیاز نیست با هیچ فرد جدیدی سر و کله بزنید. شما به طبابت خود مشغولید و منشی‌هایتان واقع در مرکز تماس «دفترشما» به پاسخگویی به تماسهای بیماران شما.

مشاهده بسته‌های سرویس منشی مجازی «دفترشما»
نوبت دهی پزشکان

مرکز تماس دفترشما

شاید پرسشهایی برایتان پیش بیاید. در اینجا به تعدادی از پرسشهای متداول پزشکان درباره این سرویس پاسخ می‌دهیم:

منشی اطلاعات مورد نیاز برای پاسخگویی به پرسشهای بیماران را چگونه کسب می‌کند؟

پس از خرید سرویس منشی مجازی، که تنها ۵ دقیقه زمان می‌برد، شما وارد پنل کاربری آنلاین خود می‌شوید و دستورالعمل منشی خود را برای او تعریف می‌کنید. این دستورالعمل از بخشهای مختلفی تشکیل شده: از جمله اینکه منشی تماس را با چه جملاتی پاسخ دهد، اطلاعاتی که منشی باید از تماس گیرندگان بپرسد، پرسشهای متداول تماس گیرندگان به همراه پاسخشان، چه زمانی تماس را به چه شماره‌ای انتقال دهد (دایورت تماس).

تنظیمات و دستورالعمل منشی را چگونه می‌توانم شخصی سازی کنم؟

منشی نوبتهای بیماران را چگونه تعیین می‌کند؟

منشی‌ها نوبتهای بیماران را در سامانه آنلاین نوبت دهی اینترنتی ثبت می‌کنند و شما یا منشی مطبتان با مراجعه به سامانه می‌توانید از نوبتها مطلع شوید.

اگر چند نفر همزمان با هم تماس بگیرند، چه اتفاقی می‌افتد؟

نکته جالب اینکه اگر چند نفر همزمان با شماره شما تماس بگیرند، با بوق اشغال روبه‌رو نمی‌شوند، بلکه تماسها میان اپراتورهای مرکز تماس «دفترشما» تقسیم می‌شود.

نمونه تصاویر از پنل آنلاین مشتریان «دفترشما»

نوبت دهی اینترنتی پزشکان

شماره و پیام خوشآمد گویی پرتال دفترشما

پیام خوشامدگویی: پیام خوشامدگویی جمله یا جملاتی است که پزشک می‌خواهد منشی‌ها تماسها را با آن پاسخ دهند.همان گونه که در تصویر بالا می‌بینید، پزشک موردنظر پیامد خوشامدگویی خود را مطابق با متن دلخواهش تعریف کرده است.

نکته به منشی: در این قسمت، هر اطلاعاتی که پزشک فکر کند منشی‌ها نیاز دارند بدانند را تایپ می‌کند. در این مورد، پزشک درباره تخصص خود، حق ویزیت و غیره اطلاعاتی را برای منشی شرح داده است.

پاسخ و پرسش: در این قسمت پزشک پرسشهای متداول تماس گیرندگان، و یا پرسشهایی را که منشی باید بپرسد و مطابق با پاسخ تماس گیرنده اقدام متناسب انجام دهد را تایپ می‌کند.

نوبت دهی اینترنتی پزشکان

گرفتن اطلاعات پرتال دفترشما

در این قسمت از پنل آنلاین، این پزشک پرسش دیگری را با جوابهای محتمل آن و اقدامات متناسب با هر جواب را برای منشی تعریف کرده است.

مطبی آرام و به دور از سروصدای تلفن

زنگ خوردن پشت سر هم تلفن مطب می‌تواند هم برای بیماران آزاردهنده باشد و آنها را کلافه کند و هم مانع از تمرکز منشی و دستیار داخل مطب باشد. با سرویس منشی مجازی، تمامی تماسهای مطب شما در مکان دیگری پاسخ داده می‌شوند و منشی داخل مطب نیز می‌تواند با آرامش و تمرکز بیشتری به امور داخل مطب رسیدگی کند.

نتیجه گیری

پزشکانی که تعداد تماسهایشان در طول روز زیاد است، نیازی نیست برای پاسخگویی به تماسهای بیمارانشان و نوبت دهی به آنها متحمل دردسر و هزینه استخدام منشی شوند. تنها کافی است با توجه به تعداد حدودی تماسهایشان، یکی از بسته‌های سرویس منشی مجازی «دفترشما» را انتخاب کنند. از این پس، تماسهای بیمارانتان را منشی های باتجربه و حرفه ای مستقر در مرکز تماس «دفترشما» از راه دور برای شما پاسخ می‌دهند و نوبتهای بیماران را خیلی دقیق و منظم برای شما در یک سامانه رزرو نوبت آنلاین برایتان ثبت می‌کنند.