دفترشما به شرکت کنندگان وبینارهای کمپین” هر کجا هر زمان یادگیری” تخفیف ویژه می‌دهد. این تخفیف اختصاصاً برای هر وبینار و برای خرید تلفن گویا و منشی مجازی است که توسط استاد مربوطه در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد.

کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری» با محوریت ارائه آموزش‌های رایگان مجازی در قالب ده ها وبینار تخصصی در فضای مجازی در حال برگزاری است.

هر کجا هر زمان یادگیری

بحران شیوع کرونا این روزها کشور را به حالت نیمه تعطیل درآورده و بسیاری از افراد را ناگزیر به دورکاری و خانه‌نشینی کرده است. بر این اساس در دفتر شما تصمیم گرفتیم در کنار تعدادی از فعالان و متخصصان فضای مجازی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی در ارائه آموزش الکترونیک به مردم به عنوان حامی رسانه ای در کمپین هر کجا هر زمان یادگیری حضور داشته باشد.

کمپین یک ماهه «هر کجا هر زمان یادگیری» توسط اینفوگرام کلید خورده تا کاربران علاوه بر حفظ سلامت خود در بحران کرونا و دور شدن از محیط های عمومی، آموزش های تخصصی در موضوعات کاربردی و متنوع را به صورت رایگان دریافت کنند.

کمپین هر کجا، هر زمان، یادگیری در فاز سوم

هر کجا هر زمان یادگیری

کمپین هر کجا

کمپین آموزشی هرکجا، هر زمان، یادگیری در دو فاز نخست خود، در دو بازه زمانی ۱۲ اسفند ماه تا ۲۸اسفند ماه و ۴ فروردین تا ۱۵ فروردین ماه جاری با همکاری جمعی از کارآفرینان و مدرسان و موسسان استارتاپی برگزار شد و به دلیل استقبال مردمی و تداوم شرایط بحران کرونا قرار است سومین فاز ارائه آموزش های رایگان را از یکم تا سی و یکم اردیبهشت ماه کلید بزند.

در فاز سوم، «ایلیا آکادمی» و «آکادمی اینفوگرام» با حمایت رسانه ای دفترشما در راستای مسئولیت اجتماعی خود ۱۰۰ وبینار رایگان را در اردیبهشت ماه با موضوعات متنوع آموزشی برگزار می کند که ارزش این دوره های برای هر ایرانی  معادل۵۴میلیون ریال خواهد بود.

مقرر شده پس از پایان کمپین برای بهره‌مندی افرادی که امکان حضور آنلاین را نداشتند، آرشیو ویدئویی وبینارها قابل استفاده باشد. برنامه‌های این کمپین در آدرس الکترونیکی رسمی آن برای علاقه‌مندان به آموزش و یادگیری قابل مشاهده است.