دفترشما از سال ۱۳۹۲ به کسب و کارهای متنوعی در سراسر کشور خدمات دفتر کار مجازی ارائه می‌کند. همکاری گسترده با مشترکین دفترشما یکی از اهداف ماست.

همکاری گسترده با مشترکینمشترکین دفترشما طیف وسیعی از کسب و کارهای کوچک و بزرگ هستند. دفترشما به این مشترکین مفتخر است و از همکاری در زمینه‌های گوناگون استقبال می‌کند.

کسب و کارها از طریق این راه‌ها می‌توانند با دفترشما همکاری داشته باشند:

معرفی و تبادل محتوا در شبکه‌های اجتماعی

دفترشما به صورت منظم و پیوسته در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، تویییتر و لینکدین فعال است.

در حال حاضر دنبال کنندگان دفترشما در اینستاگرام بیش از ۳۲ هزار نفر است.

دنبال کنندگان لیندکین دفترشما بیش از ۱۵ نفر است.

دنبال کنندگان دفترشما در تلگرام نزدیک به دو هزار نفر و در توییتر نزدیک به هزار نفر است.

ما از تبادل محتوا و معرفی کسب و کارها در شبکه‌های اجتماعی استقبال می‌کنیم.

به طور مثال اگر اینستاگرام شما هم مثل ما پربازدید باشد، از تبادل استوری استقبال می‌کنیم، همین طور می‌توانیم در تلگرام هم پست‌های یکدیگر را به اشتراک بگذاریم.

اگر کسب و کار شما پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام دارد ما از همکاری و معرفی یکدیگر استقبال می‌کنیم. با ما تماس بگیرید. ما را در اینستاگرام، توییتر و تلگرام یا آیدی @daftareshoma پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه می‌توان با دفتر شما همکاری رسانه‌ ای داشت؟

معرفی در خبرنامه ایمیلی دفترشما

خبرنامه دفتر شما هر دو هفته یکبار به ۲۵ هزار مشترک ارسال می‌شود.

این خبرنامه به مشترکین، کسب و کارها، شرکت کنندگان نمایشگاه‌های مختلف و کسب و کارها و ثبت نام کنندگان خبرنامه ارسال می‌شود. ما از معرفی مشترکین در خبرنامه ایمیلی استقبال میکنیم.

اگر می‌خواهید کسب و کارشما در خبرنامه ایمیلی معرفی شود لطفا به ما درخواست بدهید، تا بررسی کنیم:

marketing@daftareshoma.com

پست مطلب در وبلاگ دفترشما

وب سایت دفترشما روزانه چندین هزار بازدید دارد. وبلاگ دفترشما به صورت مرتب، هر روز با یک پست آموزشی برای کسب و کارها به روز می‌شود. رنک الکسای سایت هم ۴۵۰ است.

شما می‌توانید مطلب خود را برای ما ارسال کنید تا در وبلاگ دفترشما منتشر شود. مطلب ارسالی شما می‌تواند معرفی کسب و کارتان و یا یک مطلب آموزشی باشد، دفترشما ترجیح می‌دهد که این تبادل محتوا را با وب سایت‌های همرده با خود انجام دهد و همچنین مطالب ارسالی دست اول باشند.

اگر فکر می‌کنید که امکان تبادل محتوا با دفترشما را دارید به ما پیغام بدهید. دفترشما همچنین درخواست انتشار رپورتاژ آگهی را هم بررسی می‌کند.

لایو مشترک با دفترشما

لایو دفترشما

نمونه لایوهای برگزار شده دفترشما-تقویم هفتگی گفتگوها

دفترشما از برگزاری لایو مشترک هم استقبال می‌کند. در نیمه اول سال ۱۳۹۹ نزدیک به چهل لایو با صاحبان کسب و کارها یا کارشناسان مختلف مسائل مرتبط کاری برگزار کردیم.

موضوع لایو می‌تواند معرفی مشترکین و یا یک بحث آموزشی مرتبط با کسب و کار باشد.

معرفی ویدئویی مشترکین دفترشما

دفترشما از مشترکین خود ویدئو تهیه کرده و آن‌ها را معرفی می‌کند. اولویت هم با کسب و کارهای خلاق و مشترکین قدیمی است.

یک نمونه از معرفی ویدئویی را ببیند:

 

برگزاری کمپین مشترک

تخفیف مشترک

نمونه کمپین مشترک دفترشما با ۱۸ استارتاپ در عید سال گذشته

دفترشما در سال‌های گذشته به مناسبت‌های گوناگون، کمپین های زیادی برای ارائه تخفیف گروهی برگزار کرده است. خوشحال می‌شویم که چنین کمپین‌هایی را با مشترکین برپا کنیم.

شیوه کار عموما به این شکل است که یک تخفیف مشترک را ارائه کرده و در رابطه با کمپین به صورت گسترده اطلاع رسانی می‌کنیم.

همکاری فروش با دفترشما

امکان همکاری در فروش هم با مشترکین دفتر شما فراهم است. شما هم می‌توانید به عنوان عاملیت فروش دفترشما آغاز به کار کنید و با فروش خدمات دفترشما کسب درآمد کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه می‌توان با «دفتر شما» همکاری در فروش داشت؟

چه کسانی می‌توانند با دفترشما همکاری کنند؟

همکاری گسترده با مشترکیندفتر شما از همکاری با کسب و کارها، رسانه‌ها و مشترکین استقبال می‌کند.  همان طور که در بالا اشاره کردیم راه‌های گوناگونی برای همکاری با دفترشما وجود دارد.

اولویت همکاری با مشترکین فعال دفترشما است که در شبکه های اجتماعی حضور خوبی دارند و همچین وب سایت‌شان نیز به روز است و بازدید رو به رشدی دارد.

اگر به همکاری در زمینه های ذکر شده علاقه دارید و یا پیشنهادی در این زمینه دارید در همین پست مشخصات سایت، آدرس اینستاگرام و شماره تماس خود را برای ما به صورت کامنت بنویسید.