پیش فروش خط تلفن شرکتی با سرشماره۹ و امکان برقراری تماس خروجی مستقیم فراهم گردید. خوشحالیم به اطلاعتان برسانیم از این پس با خرید خطوط تلفن شرکتی با سرشماره۹ (با امکان انتقال رسمی مالکیت به خریدار)، بسادگی خودتان می توانید از هر جای ایران(بدون نیاز به اینترنت یا نصب نرم افزار یا خرید دستگاه)، صرفا با داشتن سرویس تلفن گویای دفترشما، به هر شماره دلخواه تماس بگیرید.

امکان تماس خروجی مستقیم روی خطوط شرکتی باسرشماره۹

قبلا برقراری تماس خروجی با مخاطب فقط از طریق اپراتور «دفترشما» امکان پذیر بود. و شما می بایست یکی از بسته های سرویس تماس خروجی توسط اپراتور را بخرید تا منشی با مخاطب شما تماس بگیرد و تماس را به شما وصل کند، اما هم اکنون با خرید خط تلفن شرکتی با سرشماره۹، خودتان می توانید این کار را انجام دهید و مدت زمان مکالمه شما با مخاطبتان از دقایق سرویس تلفن گویای شما کم می شود.

ویژگی های خط تلفن شرکتی (۰۲۱۹۱۰۳۵XXX)

کیفیت بالای تماس

بواسطه انتقال مخابراتی تماسها، مکالمات شما از کیفیت بالایی برخوردار است و همانند خطوط ویپ یا اینترنتی مشکل قطعی و بریده شدن صدا وجود ندارد.

هزینه دایورت رایگان

هر انتقال تماسی که از طریق خط شما انجام شود، هزینه دایورت آن رایگان است و فقط از دقایق بسته تلفن گویای شما کسر می شود.

کالر آی دی و تماس دوطرفه

هر بار که با خط خود تماس بگیرید، همان شماره روی تلفن مورد نظر شما نمایش داده می شود و امکان دریافت تماس ورودی نیز خواهید داشت.

قابلیت انتقال مالکیت خط

با پرداخت ۱۵۰هزار تومان، ضمن خرید دائمی خط می توانید آن را به مالکیت دائمی خود دربیاورید و تا زمانیکه آبونمان خط را بپردازید صاحب امتیاز خط خود هستید.

خرید خطوط شرکتی با سرشماره۹

متقاضیان محترم خرید خطوط باسرشماره ۹ ، می توانند قبل تا تاریخ ۲۳ دیماه ۹۸، نسبت به رزرو و پیش خریدخطوط مورد نظر خود اقدام نمایند. شایان ذکر است، در این فرصت چند روزه خریداران این خطوط از پرداخت آبونمان ماهانه به مدت حداقل شش ماه معاف خواهند شد.

در نظر داشته باشید جهت استفاده از قابلیتهای این خطوط نظیر: تماس خروجی مستقیم، حتما باید یک بسته فعال تلفن گویا داشته باشید، در صورتیکه بسته فعال ندارید، می توانید همین امروز حسب میزان مصرف خود یکی از بسته های تلفن گویا را فعال نمایید.