بیشتر افرادی که مشغول راه‌اندازی کسب و کاری جدید  و یا در حال توسعه هستند، با کمبود زمان مواجه می شوند. آرامش و نبود عواملی که موجب حواس‌پرتی و عدم تمرکز بر روی پروژه موردنظر شود، از مزایای بهره‌وری بالا در صبح زود می باشد. در ادامه فواید سحرخیز بودن را برای شما بازگو می‌کنیم. افراد سحرخیز در زندگی شان نسب به کسانی که صبح ها دیر از خواب بیدار می شوند موفق تر هستند. دلیل موفقیت انها ۱۱ نکته زیر می باشد.

چگونه سحرخیز باشیم

چگونه سحرخیز باشیم؟

۱-برخی از افراد به طور طبیعی صبح زود از خواب بیدار می شوند و ساعات پربازده تری دارند.
تحقیقات نشان می دهند ۱۰ درصد از انسان ها به طور طبیعی صبح زود از خواب بیدار می شوند. سحرخیزی به  به افراد کمک خواهد کرد تا  ساعات بازدهی خود را افزایش داده و از موفقیت بیشتری برخوردار شوند.
۲-سیستم بدن شما با روند طبیعی زمین سازگار خواهد شد
بیشتر حیوانات روند بیولوژیکی بدن خود را با طلوع و غروب خورشید هماهنگ می کنند. اگر شما هم صبح زود از خواب بیدار شوید بدنتان با این ریتم طبیعی هماهنگ می شود.
۳- زمان خوردن صبحانه کامل را خواهید داشت.
تحقیقات در دانشگاه هاروارد نشان داده اند، افرادی که صبحانه کامل نمی خورند بیشتراز افرادی که صبحانه کامل می خورند در معرض خطر بیماری های قلبی قرار دارند. اگر صبح  ها زودتر از خواب بیدار شوید شانس خوردن یک صبحانه کامل را خواهید داشت.
۴-افراد سحرخیز سالم تر خواهند  بود.
تحقیقات نشان داده اند افرادی که سحر خیز ند از سلامت فیزیکی و روانی بیشتری برخوردارند.
۵- از بازدهی بیشتری برخوردار خواهید بود.
افراد سحرخیز هم مانند بقیه افراد بعداز ظهر انرژیشان کاهش پیدا می کند، اما صبح های خود را با بازدهی بالاتری آغاز می کنند.
۶-در طول روز فعال تر خواهید بود.
تحقیقات نشان داده اند، افراد سحر خیز، از  بازدهی بالاتری برخورداند و درنتیجه فعالیت بالاتری داشته و از موفقیت بیشتری برخوردار خواهند شد.
۷-اضافه وزن پیدا نمی کنید.
تحقیقات نشان داده اند ، افراد سحر خیز از افرادی که صبح ها دیر از خواب بیدار می شوند از تناسب اندام بهتری برخوردارند.
۸-روزتان طولانی تر خواهد شد.
اگر هر روز صبح یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید، در طول سال ۱۵ روز زمان بیشتر در اختیار خواهید داشت که می توانید این زمان اضافی را به تفریح بگذرانید.
۹- عوامل محیطی کمتری سبب ایجاد اختلال در تمرکز شما خواهند شد.
همانطور که در نیمه های شب تماس های تلفنی، پیامک و .. کمتر باعث ایجاد اختلال در تمرکز انسان می شوند، صبح زود هم از همین ویژگی برخوردار است و فرد می تواند به صورت کامل زمان را به خود اختصاص دهد.
۱۰-بیشتر افراد موفق و معروف سحر خیز بوده اند و در شرکت های معتبر کار می کنند.
برای مثال تیم کوک: رییس شرکت اپل (۴:۳۰ صبح)، ایندرا نویی: رییس شرکت پپسی ( ۴ صبح) و ریچارد برانسون: (۵:۴۵) از خواب بیدار می شود.
۱۱-و در نهایت شادتر و با استرس کمتر زندگی خواهید کرد.
تحقیقات نشان داده اند، افرادی که صبح زود از خواب بیدار می شوند نسبت به بقیه افراد شادتر هستند.دیر خوابیدن و دیر از خواب بیدار شدن، سببایجاد استرس در افراد می‌شود. شما می‌توانید با سحرخیزی فشار و استرس را از روی ذهن و بدنتان کاهش دهید.

دفتر کارمجازی| منشی تلفنی| دفتر مجازی| خط تلفن مجازی| خرید شماره مجازی| کسب و کار خانگی | کسب و کار جدید| فکس اینترنتی| تلفن گویا| اجاره اتاق در تهران| اجاره دفتر کارکارآفرینی | استارت آپ