چگونگی راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

کتاب الکترونیکی رایگان

کتاب الکترونیکی رایگان چگونگی راه اندازی کسب و کار اینترنتی منتشر شد.

این روزها شیوع ویروس کرونا مشاغل زیادی را تحت فشار شدید قرار داده و صاحبان کسب وکارها را با چالش‌های جدیدی روبرو کرده است. در این بین بسیاری از کارفرمایان به این نتیجه رسیدند که تنها راه باقی مانده برای نجات و حفظ کسب‌‌وکارشان و کمتر کردن ضررهای ناشی از تعطیلی مشاغل، روی آوردن به کسب و کار اینترنتی است.

با گسترش روزافزون اینترنت و استفاده بیشمار مردم از فضای مجازی و قابلیت‌های فراوان آن، سبک جدیدی در راه اندازی کسب‌ و کار آنلاین به‌وجود آمده که تمام جنبه‌های زندگی و کار افراد را تحت تأثیر قرار داده است. به همین خاطر تعداد زیادی از افراد علاقمند می‌شوند که ایده جدیدی را عملی و کسب‌وکار آنلاین خود را راه‌اندازی کنند. اما اولین سوالی کـه برای بسیاری از آنها بوجود می‌آید ایـن اسـت کـه بـا اسـتفاده از چـه روش‌هایـی می‌توان شروع به فعالیت در یک کسب‌وکار موفق اینترنتی و درآمدزایی از این طریق کرد؟

کتاب چگونگی راه اندازی کسب و کار اینترنتی را رایگان دانلود کنید

شما با دانلود کتاب چگونگی راه اندازی کسب و کار اینترنتی می‌توانید با ارزیابی ایده‌های خوب، تخمین هزینه‌های اولیه شروع کسب‌وکار آنلاین، شناسایی بازار و مشتریان، بررسی رقبا، مدل‌های درآمدزایی، تشکیل و سازماندهی یک تیم حرفه‌ای، استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی، افزایش فروش بیشتر و قوانین، مجوزها و قراردادهای لازم برای شروع کسب و کار اینترنتی آشنا شوید زیرا کـه اگـر شـناختی از تجارت آنلاین و قوانین و مقررات آن نداشـته باشـید، به‌احتمال زیـاد وقت، سـرمایه و انـرژی خود را در مسـیری غلـط خواهید گذاشـت.

این کتاب با حمایت دو شرکت وینداد و دفترشما تهیه و منتشر شده است.

مجموعه حقوقی وینداد با توجه به شناختی که از اکوسیستم کارآفرینی و تجارت ایران دارد، می‌تواند به شما در حل مشکلات حقوقی راه‌اندازی کسب‌وکارتان کمک کند. شما می‌توانید با استفاده از مشاوران با تجربه این مجموعه از بروز مشکلات حقوقی و خسارت‌های جبران‌ناپذیر در کسب‌وکارتان جلوگیری نمایید.