کادو کارت از مشترکین خوب دفترشما است که یک استارتاپ رو به رشد است. با آقای توکلی مدیرعامل این شرکت درباره این استارتاپ و خدمات دفترشما مصاحبه ای کوتاه انجام دادیم:

به عنوان اولین سوال بفرمایید، کادو کارت چیکار می‌کنه؟

خرید کادو و هدیه یکی از نیازهای اصلی هر انسان مجرد یا متاهل، پیر یا جوان با درآمد متوسط یا بالا یا حتی زیر خط فقر هست، انسان ها نیاز دارند همواره برای عزیزان خود کادو و هدیه ای بخرند.

مشکلات بسیاری که پیش روی این مورد هست ما را بر آن داشت تا با ایجاد مارکت پلیس بزرگی، موانع موجود بر سر خرید کادو و هدیه را برداریم و ان را به امری لذت بخش برای خریدار کادو و کادو گیرنده نمائیم.

چند موردی که مزیت استفاده از خدمات ماست به این شرح است:

۱-اگر کادو گیرنده شما از کادو خوشش نیامد امکان تعویض آن وجود دارد.

۲- در کمتر از ۳ ساعت شما می تونید کادو، گل و کیک و سایر ملزومات جشن را در هر نقطه که بخواهید تحویل بگیرید.

۳- بسته بندی های متفاوت و جذاب

۴- امکان ارسال به سراسر ایران

اینها همه از مزایا و امکانات فروشگاه کادوکارت است.

بیشتر بخوانید:گفتگو با لامینور؛ استارتاپ آموزش موسیقی

بیشتر بخوانید: گفتگو با آژانس بازاریابی فرنیان

از کجا شروع کردین؟ چند پرسنل دارید؟ برنامه تون برای آینده چیه؟

از سال ۹۳ به عنوان شغل دوم در کنار همسرم این کار را شروع نمودیم ، و در سال ۹۷ با سرمایه گذاری شرکت هلو به عنوان کار اصلی ما قلمداد شد .

در حال حاضر ۶ نفر نیروی ثایت و ۳ نفر پرسنل پارت تایم داریم و یک نفر هم به صورت دورکار با ما همکاری می کند.

هدفمون گسترش فعالیتمون و مطرح شدن برندمان می باشد.

بیشتر بخوانید: گفتگو با کشمون؛ سایتی برای خرید مستقیم از کشاورز

بیشتر بخوانید: دفتر کار مجازی برای عکاسان حرفه‌ای

مشکلاتی که باهاش روبرو بودین و چالش‌هایی که داشتید؟

بیشترین مشکل و چالشی که باهاش روبرو بودیم و هنوزم هستیم، منابع انسانی هست، نیروهای متخصص واقعی و متعهد.این مشکل ما را بیشتر از منابع مالی آزاد می دهد که نیروی کار جوان به جای کسب تجربه و ارتقا مهارت های شغلی به دنبال یک شبه رفتن ره صد ساله هستند.

چطور با خدمات دفترشما آشنا شدید؟

دفتر شما را در تبلیغات و در نمایشگاه‌ها شناختیم، همینطور دوستانمان هم توصیه کردند و بنابراین تصمیم گرفتیم مشترک خدمات دفتر کار مجازی شویم.

نظرتون درباره خدمات دفترشما چیه؟

زمانی اعتبار یک مجموعه به داشتن دفتر و شرایط و امکانات موجودش بود و یکی از فاکتورهای مهمش هم داشتن همان تلفن و خط ثابت بود، اکنون ولی همین خدمات را با هزینه کمتر می‌توان دریافت کرد.

حالا می توانیم با خیال راحت شماره ای را اعلام کنیم که حتی در صورت جابجائی نیز برایمان حفظ شود. با وجود هزینه های نسبتا بالاتر خطوط دفتر شما نسبت به خطوط معمولی انتخاب ما دفتر شما بوده است. الان ۵ خط ثابت و ۳ خط موبایل داریم ولی ترجیح می‌دهیم از خطوط دفتر شما استفاده کنیم و امیدواریم که برای سال‌ها هم مشتری شما باقی بمانیم و خدمات باکیفیتی را دریافت کنیم.

نقاط ضعف و قوت دفترشما از نظرتون؟

نقاط قوت از نظر ما داشتن منشی تلفنی، تلفن گویا و کم بودن مشکلی قطعی است.

با نقطعه ضعفی هم به آن صورت مواجه نشدیم ولی به نظرم پنل کاربری مشکلات UX دارد که کار مشترکین با آن برای اولین بار کمی سخت است.

ممنون از وقتی که در اختیار ما قرار دادید.