«دفتر شما» به کسب و کارهایی که در این روزهای پایانی سال به خاطر شیوع ویروس کرونا دورکاری می‌کنند، تخفیف ویژه بر روی سرویس تلفن گویا و منشی  تلفنی مجازی می‌دهد تا بتوانند به سادگی تماس‌های خود را از راه دور مدیریت کنند.

دفترشما

دفترشما ( دفترکار مجازی)

 

شیوع کرونا در این روزهای پایانی سال، بسیاری از کسب و کارها را با چالش‌های جدی مواجه کرده است. بسیاری از مشاغل مثل کسب و کارهای مرتبط با توریسم فروش خود را از دست داده‌اند، مشاغلی که چشم انتظار فروش خوب در روزهای آخر سال بودند حالا با مشکلات اساسی روبرو هستند.

بیشتر بخوانید: شش راه موثر برای پیشگیری از کرونا ویژه کسب و کارها

از طرفی بسیاری از دفاتر و شرکت‌ها برای جلوگیری از سرایت این ویروس به دورکاری روی آورده‌اند. با این حال زیرساخت انجام بسیاری از کارها به شیوه دورکاری برای بسیاری از مشاغل و شرکتها فراهم نیست و آن‌ها را با دشواری‌های گوناگونی مواجه کرده است.

یکی از این مشکلات، قطع ارتباط تلفنی با مشتریان و مخاطبان کسب و کارهاست. بسیاری از این کسب و کارها برای فروش و پشتیبانی و ارتباطات روزمره، هر روز باید به تماس‌های زیادی پاسخ دهند و اکنون با این چالش بزرگ روبرو شده اند.

فروغ حسینی مدیر فروش دفترشما ضمن اشاره به موارد فوق اعلام کرد: خیلی از کسب و کارها در شرایط فعلی به خاظر شیوع کرونا به سختی کار می کنند، از طرفی سلامتی تیم و پرسنل برایشان مهم است و از طرفی دیگر میخواهند به فعالیت خود ادامه دهند.

دفترشما برای اینکه شرکتها بتوانند در این شرایط ارتباطات کاری خود را از خانه مدیریت کنند دست به کار شده است. ما اینجا در «دفترشما» هستیم تا شما بتوانید بدون دغدغه همکارانتان را به خانه بفرستید و از طریق سرویس تلفن گویا تماسهای ورودی را بین آنها پخش کنید، یا اینکه تماسها را به منشی های حرفه ای ما واگذار کنید تا نیروهای شما بتوانند براحتی از طریق دورکاری روی وظایف اصلی خود تمرکز کنند.

ما با حداقل هزینه و تخفیف ویژه این خدمات را از امروز در دسترس متقاضیان قرار می دهیم و صرفا با دریافت هزینه های زیرساخت سعی داریم شرایطی را برای پیشگیری وکنترل این بیماری فراهم کنیم.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

در ۵ دقیقه صاحب دفترکار شو

تخفیف ویژه دفترشما تا ۳۲ درصد

دفترشما در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود نیروی انسانی و زیرساخت خود را در اختیار گذاشته و به تمام افراد حقیقی و حقوقی و صاحبین مشاغل که مایلند از سرویس‌های تلفن گویا و منشی مجازی برای دورکاری استفاده کنند تخفیف ویژه ۲۰ تا ۳۲درصدی در نظر گرفته است. لطفا برای مشاهده تعرفه ها به وب سایت daftareshoma.com مراجعه نمایید.

کدتخفیف: fight-corona

مهلت استفاده: تا پایان سال ۱۳۹۸

چگونه با سرویس تلفن گویا می‌توانید تماسها را بین تیم کاری خود پخش کنید؟

سرویس تلفن گویای دفترشما در واقع یک سانترال مجازی است. این سرویس بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن ثابت، کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌آورد.

یک شماره تلفن ثابت تهران از طریق پورتال دفترشما در اختیار شما قرار می‌گیرد تا براحتی بتوانید برای هر کدام از اعضای تیمتان یک داخلی تعریف ‌کنید. هر داخلی بسادگی می تواند به موبایل هر یک از همکاران دایورت شود و با این شیوه اعضای تیمتان هر جای ایران که باشند می‌توانند پاسخگوی تماس‌های کاری باشند.

بیشتر بخوانید: اگر در ۵ دقیقه تلفن ثابت شرکتی می‌خواهید این مطلب را بخوانید!

منشی مجازی: یک شخص واقعی به صورت دورکار پاسخگوی تماس‌‌های شماست

شما همچنین می‌توانید از سرویس منشی مجازی دفترشما برای پاسخگویی استفاده کنید و در واقع مرکز تماس خود را برون‌سپاری کنید.

منشی دورکار دفترشما، اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه‌ای تمامی تماس‌های کاری شما را طبق دستورالعمل که در اختیارش قرار می دهید، مدیریت می‌کند. با این شیوه می‌توانید با خیال راحت بدون نیاز به حضور در دفترکار، پاسخگوی مشتریان خود باشید.

با شیوع کرونا منشی مجازی: یک شخص واقعی به صورت دورکار پاسخگوی تماس‌‌های شماست

دفترکار مجازی

در روزهای شیوع کرونا، دفتر کار مجازی در کنار این کسب و کارها است.