۷ عادت افراد موفق که با انجامشان شما هم موفق می شوید

محققان علوم رفتاری متوجه شده اند که افراد موفق عادت هایی مشابه به هم دارند! ما هم می توانیم برای موفق شدن از عادت های انها الگو برداری کنیم.مقاله حاضر هفت عادت افراد موفق را توضیح می دهد.

کاربرد شماره تلفن مجازی۱۰ استارت آپ موفق کدامند و دلیل موفقیتشان چیست؟

۱. شب قبل کارهایی را که باید انجام دهید بنویسید.

شاید ساده ترین عادت افراد موفق که بسیار اثرگذار نیز هست این است که افراد موفق قبل از شام و یا خواب وظایف روز بعد خود را مشخص می کنند. اولویت بندی روز بعد عامل موفقیت کارها ی روزانه می باشد.

کاربرد شماره تلفن مجازیدوست دارید سحرخیز باشید اما نمی‌توانید؟ این مقاله برای شماست!

۲. عقل سالم در بدن سالم

۹۰ ٪ افراد خیلی موفق در طول روز و یا هفته ورزش می کنند. عبادت کردن نیز یکی از روشها و عادتهای محبوب بین افراد موفق می باشد که به کار گیری این روش برای آرامش روح رو به افزایش است.(روزی ۱۵ دقیقه عبادت). عبادت و یا مدیتیشن به همراه ورزش و حرکات فیزیکی ذهن و بدن انسان را برای بهترین بازدهی آماده می کنند.

کاربرد شماره تلفن مجازیاگر فریلنسر هستی، این ترفندها به موفقیتت سرعت می بخشد.

۳. هدفمند بودن

۹۵٪ افراد موفق عادت به نوشتن هدفهای کوتاه مدت و بلند مدت خود را دارند. نوشتن و یاد اوری هدف اولین کار در روز، بهترین تمرین برای ایجاد انگیزه در روزی است که در پیش رو دارید.

۴. قدردانی و مثبت اندیشیدن

قدردان بودن و تفکر مثبت داشتن مهمترین عادت افراد موفق است. وقتی شما برای ترغیب خود جملاتی مانند: من خوشبخت هستم یا من قوی هستم را به زبان می اورید ولی احساسات درونی شما در ترس، خشم و تنفر به سر می برد در تضاد هستید! تفکر، زبان ذهن و احساسات، زبان بدن است. اگر این دو در یک راستا نباشد شما قدردان واقعی نخواهید بود.

برای تمرین قدردان بودن به افراد نزدیک خود بگویید چطور وجود انها شما را انسان بهتری کرده و شما به همین علت قدردان هستید. یکی دیگر از تمرینهایی که به کسب این عادت افراد موفق کمک می کند این است که هر روز به مدت چند دقیقه در گوشه ای خلوت بنشینید و تک تک نعمت هایی را که دارید و معمولاً از آنها غافلید را برای خود یادآوری کنید و خدا را بابت آنها سپاسگزاری کنید.

کاربرد شماره تلفن مجازیموفقیت کسب و کار خانگی خود را با طی این ۵ مرحله تضمین کن.

۵. یادگیری، فرآیندی بی‌انتها

افراد موفق همیشه در حال یادگیری هستند. آنها مهارتها را برای رفع تکلیف یاد نمی‌گیرند، بلکه از یادگیری لذت می‌برند و هیچ گاه فکر نمی‌کنند همین قدر که بلدند کافی است. روزی که شما احساس کنید که متخصص کار خود هستید آن روز دیگر به خود اجازه یادگیری نخواهید داد. دکتر حسابی تا لحظات اخر زندگی خود در بستر بیماری در حال مطالعه بودند که این مصداق یک انسان موفق و تشنه دانش است.

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه پولدار شویم؟

۶. آشنایی با افراد جدید

انسان های موفق همیشه معتقد هستند که دایره افرادی که می شناسند نشان دهنده ی ارزش واقعی شان است. بنابراین همیشه اماده برقراری ارتباط با افراد جدید هستند. اشنا شدن با یک فرد جدید و یا پیگیری ارتباط های موجود در روز روش خوبی برای گسترش دایره افرادی که می شناسید است.

۷. جلسات پاسخگویی

آخرین عادت و مهمترین عادت افراد موفق داشتن جلسات متداول در هفته با همکاران و به خصوص افراد با تجربه و دوستان است که خود را پیگیر امور و پیشرفت شما می دانند. بهترین روش  در این عادت ایجاد ارتباط قوی با فردی است که در سطح مشابه کاری شما فعالیت می کند. با ایجاد تعهد به یکدیگر و گذاشتن جلسات هفتگی خود را ملزم به توضیح روند کاریتان کنید. این یک روش فوق العاده برای ایجاد انگیزه در کار شما است چرا که شما خود را متعهد به توضیح پیشرفت کاریتان به آن فرد کرده اید.

اگر شما هم عادتی داشته اید که به موفقیتتان کمک کرده، یا برعکس عادتی داشته اید که مانع از موفقیتتان شده، در بخش «دیدگاه شما» با ما در میان بگذارید.