جزئیات برگزاری همایش تجربه کسب و کار دیجیتال

به گزارش دبیرخانه همایش تجربه کسب و کار دیجیتال این رویداد با حضور استارتاپ‌های مطرح بخش B2B در روز پنجشنبه ۱۰ خردادماه برگزار خواهد شد.

پس از برگزاری موفق سمینار رایگان دیجیتال مارکتینگ در اردیبهشت ماه و استقبال خوب علاقه‌مندان، روابط عمومی دفترشما تصمیم گرفت که همایش دیگری را با رویکردی کاربردی‌تر و تخصصی‌تر برگزار کند.

این بار با همراهی جمعی از مدیران کسب و کارهای دیجیتال، همایش تجربه کسب و کار دیجیتال در دو بخش اصلی آموزش و انتقال تجربه در سالن همایش موسسه آموزش عالی هادی برگزار می‌شود.

در بخش آموزشی همایش، مجید کثیری مدیرعامل اخبار رسمی از بازاریابی دیجیتال برای شرکت‌های «خدمت نرم افزاری» می‌گوید. در بخش بعدی کسب و کارهای «خدمت نرم افزاری» موفق ایرانی به اختصار معرفی خواهند شد تا پس از پاسخگویی به پرسش‌های علاقه‌مندان و استراحتی کوتاه بخش دوم همایش که به انتقال تجربه شرکت‌های B2B اختصاص دارد، آغاز شود.

بیشتر بخوانید: اهمیت مدل کسب و کار در موفقیت استارت آپ شما

در بخش دوم میزگردی با حضور مدیر عامل کاموا، زرین پال، تسکولو و ایوند برگزار خواهد شد و از چالش‌های استارتاپ های B2B خواهیم شنید. شرکت کنندگان هم میتوانند پرسش‌های خود را از حاضران در پنل بپرسند.

در نهایت با پذیرایی و افطاری همایش به پایان خواهد رسید.

این همایش از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰ روز پنجشنبه ۱۰ خردادماه ۱۳۹۷ در موسسه آموزش عالی هادی به آدرس تهران بزرگراه شیخ فضل ا… جنوب – خ. سازمان آب – خ. حاجی پور امیر – خ.کریمان – جنب مجتمع مسکونی نگین برگزار خواهد شد.

[us_btn text=”همین الان بلیط همایش تجربه کسب و کار دیجیتال را بگیرید” link=”url:https%3A%2F%2Fevand.com%2Fevents%2Fdigital-business||target:%20_blank|” align=”center”]

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت به عنوان حامی مالی و رسانه‌ای با دبیرخانه همایش به شماره ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۶۴ تماس گیرید.

چرا باید در همایش تجربه کسب و کار دیجیتال شرکت کنیم؟

با شرکت در این همایش:

با جدیدترین شیوه‌های دیجیتال مارکتینگ با تمرکز بر شرکت‌های “خدمت نرم‌افزاری” آشنا می‌شویم.

با کسب و کارهای ایرانی «خدمت نرم افزاری» آشنا می‌شویم

پای صحبت مدیران استارتاپ های موفق B2B ایران می‌نشینیم.

از استارتاپ‌های شرکت ‌کننده کد تخفیف ویژه برای خرید محصولات و خدمات‌شان می‌گیریم.

در هنگام افطاری و یا زمان استراحت فرصت گفتگوی رودررو و شبکه‌سازی با مدیران کسب و کارهای دیجیتال داریم.

امکان پرسش و پاسخ از مدیران کسب و کارهای دیجیتال داریم.

بلیط رایگان همایش «تجربه کسب و کار دیجیتال» برای کاربران دفترشما

دفترشما به عنوان متولی برگزاری این همایش خبر خوبی برای مشترکین خود دارد. پیش از این هم به شما وعده داده بودیم که در ماه رمضان خبرهای خوبی برایتان داریم. شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف daftareshoma از ۱۰۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوید و به رایگان در این رویداد شرکت کنید.

اکثر مشترکین دفترشما، استارتاپ‌ها، کسب وکارهای نوپا، مشاغل خانگی، فریلنسرها، سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی هستند و ما امیدواریم بتوانیم با برگزاری رویدادهای این‌چنینی سهمی هر چند کوچک در آموزش و شبکه سازی فعالان کسب و کارها داشته باشیم.

همین الان بلیت همایش تجربه کسب و کار دیجیتال را به رایگان بگیرید.