درآمدزایی در خانه با سرمایه کمتر از ۱ میلیون تومان برای همه وسوسه برانگیز است. ساعت کاری منعطف، آرامش حضور در خانه، نظارت بیشتر روی امور منزل و بچه‌ها، امکان درآمدزایی و رسیدگی به امور خانه به طور همزمان از جمله مزایای راه اندازی کسب و کار در منزل است.

اگر اهل پیگیری اخبار کسب و کار یا اهل حضور در شبکه های اجتماعی باشید، حتماً متوجه شده اید که بازار کسب و کار خانگی و درآمدزایی در خانه چقدر داغ شده است. پیدا کردن یک ایده برای شروع کسب و کار یک چالش است و معرفی به بازار و پرورش این ایده چالشی بزرگتر. در این مقاله ضمن بررسی ده ایده جالب و پولساز یک راه برای بهتر دیده شدن کسب و کار نوپای شما پیشنهاد می‌کنیم.

۱۰ ایده درآمدزایی در خانه

در این مقاله و مقاله های بعدی می خواهم ۱۰ ایده کسب و کار خانگی به شما بدهم که می توانید با کمترین هزینه در منزل خود راه اندازی کنید. همچنین برای اینکه بتوانید این ایده‌ها را به خوبی معرفی کنید برای شما پیشنهاد ویژه‌ خرید دفتر کار مجازی را داریم. با ما همراه باشید.

کاربرد شماره تلفن مجازیایده های درآمدزایی در منزل با کمتر از ۱ میلیون تومان (بخش دوم)

۱. ساخت زیورآلات و جواهر

اگر به انجام کارهای ظریف علاقمندید، می‌توانید با الهام گرفتن از زیورآلات مورد علاقه خود و یا زیورآلات مد روز شروع به یادگیری این حرفه کنید. خوشبختانه دوره‌های آموزشی این فن اکنون زیاد است. سرمایه زیادی هم نیاز نیست. می‌توانید کار خود را با درست کردن بدلیجات شروع کنید و بعد که مهارتتان بیشتر شد، به ساخت جواهر تغییر گرایش دهید.

۲. مشاور عروس

بعضی از عروس خانم ها به دلایل مختلف مثل شاغل بودن و کمبود وقت، یا حتی بی سلیقگی!!!، ترجیح می دهند یک نفر که در این زمینه باتجربه و باسلیقه است برایشان تصمیم بگیرد. از لباس عروس و مدل آرایش گرفته تا سفره عقد.

اگر به این حوزه علاقه دارید، نخست باید اطلاعات خود را درمورد مد و طراحی لباس بالا ببرید. برندهای مشهور لباس عروس را دنبال کنید و مزونهای باکیفیت در شهر خود را پیدا کنید. می توانید به مرور با زیاد شدن تجربه و گسترش ارتباطاتتان کسب و کار خانگی خود را توسعه دهید و خدمات خود را در قالب بسته هایی، شامل لباس عروس، خنچه و …، با قیمت های مختلف عرضه کنید.

کاربرد شماره تلفن مجازیموفقیت کسب و کار خانگی خود را با این ترفندها تضمین کنید.

۳. پخت کیک و شیرینی

اگر همیشه برای پخت کیک و شیرینی و انجام تزئینات ذوق و شوق داشته اید، حالا وقتش رسیده از ذوق و شوقتان استفاده و اقدام به کسب درآمد در منزل کنید. باور کنید خیلی ها مثل من هستند که از استعداد و سلیقه در زمینه کیک و شیرینی هیچ بهره ای نبرده اند و محصولات خانگی را به محصولات صنعتی ترجیح می دهند. بنابراین از خدا می خواهند یک نفر را پیدا کنند تا در مناسبتهای گوناگون به او سفارش دهند.

من خودم به تازگی از طریق یکی از همکارانم با یکی از این خانمهای باسلیقه آشنا شده ام که کیکهای فوق العاده ای در منزل می‌پزد. جالب اینکه، هنگام اولین سفارش وقتی درمورد هزینه از او سوال کردیم، از ما خواست اول کیک را بچشیم و بعد که از کیفیتش راضی بودیم هزینه ای را بپردازیم! به شخصه نمک گیر شدم…

۴. تزئین کیک

درآمدزایی در خانه

تزئین کیک یکی از مشاغل خانگی پردرآمد است که می توان با سرمایه ای اندک راه اندازی کرد.

به تازگی تزئین کیک نیز بازار خیلی گرمی پیدا کرده و تزئین کیک در انواع و اقسام اشکال عجیب و غریب متقاضی پیدا کرده است. با فوندانت چنان طرحهایی درست می کنند که کسی دلش نمی آید کیک را بخورد! از طرح کیف و کفش گرفته تا پیراهن مردانه! پیشنهاد من این است که با یک نفر که در زمینه پخت کیک و شیرینی تبحر دارد یک تیم دونفره تشکیل دهید. او کیک را می پزد و شما آن را بسته به مناسبتش تزئین می کنید: عروسی، تولد، دندونی، سیسمونی و انواع و اقسام مناسبتهای سنتی و من درآوردی (مثل گودبای پمپرز!!!).

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه بهره وری کسب و کار خانگی خود را بالاتر ببریم؟

۵. هنرهای دستی

آیا با پرطرفدارترین صنایع دستی ایران آشنا هستید؟ خانمهای خانه دار زیادی را می شناسم که به قول معروف از هر انگشتشان هزار هنر می ریزد. از قلاب بافی بگیر تا منجوق دوزی و شماره دوزی و بافتن لباس. با هر یک از این هنرها به تنهایی می توان یک کسب و کار خانگی درست و حسابی راه اندازی کرد.

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه صنایع دستی تولیدی خود را به طور مستقیم بفروشیم؟

بیشتر بخوانید: آموزش کسب درآمد از آپارات

پیش از شروع کار اقدام به تحقیق درمورد مدهای روز و سلیقه مشتریان احتمالی تان بکنید. ببینید گروه هدف شما چه گروهی است و آن گروه چه سلیقه خاصی دارند. درمورد درست کردن صنایع دستی باید طبق سلیقه مشتری محصول تولید کنید، حتی اگر به نظر خودتان زیبا نیست. یکی از مواردی که در این زمینه کاری به جذب مشتریان زیادی کمک می کند، امکان شخصی سازی سفارشهاست. یعنی اگر محصولی را معرفی می کنید، به مشتری حق انتخاب بدهید که در رنگ یا طرح شما به سلیقه خود تغییرات بدهد.

کاربرد شماره تلفن مجازیافزایش بهره وری کسب و کار خانگی با این روشها!

خانگی اما حرفه ای

نکته ای که می بینم بیشتر خانمهای دارای کسب و کار خانگی از آن غافل هستند این است که به کیفیت تصاویری که از محصول خود می گذارند اهمیتی نمی دهند. اگر در توانتان است، حتی پیشنهاد می کنم یک عکاس تبلیغاتی پیدا کنید تا از محصولات شما عکسهای باکیفیت و به قول معروف ژورنالی بگیرد. لزوماً هزینه زیادی برایتان ندارد، چون عکاسان زیادی هستند که مثل شما تازه کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند و حاضرند با قیمت های پایین تر از محصولات شما عکاسی کنند.

و نکته مهم دیگر این است که تا آنجا که می‌توانید بهره وری کسب و کار خانگی خود را افزایش دهید. هر چه بهره وری شما بیشتر باشد، میزان تولید و درآمدتان نیز بیشتر خواهد بود.

خوشحال می شویم اگر شما هم تجربه ها و ایده های خود را درمورد درآمدزایی در خانه در بخش «دیدگاه شما» با ما درمیان بگذارید.

درآمدزایی در خانه با سرمایه کمتر از ۱ میلیون تومان برای همه وسوسه برانگیز است، به خصوص خانمهای متأهل، و باز به خصوص خانمهای بچه دار. ساعت کاری منعطف، آرامش حضور در خانه، نظارت بیشتر روی امور منزل و بچه ها، امکان درآمدزایی و رسیدگی به امور خانه به طور همزمان و ریسک پایین به دلیل سرمایه گذاری کم مواردی هستند که در لحظه نگارش به ذهنم می رسند.

بسیاری از خانمها به دلیل دردسرها و خستگی های کار بیرون از منزل به کل عطای کسب درآمد را به لقایش می بخشند. کافی است بعدازظهرها که ادارات تعطیل می شوند سوار اتوبوس یا مترو شوید تا چهره های خسته و بی رنگ و روی خانمهایی را ببینید که تا پایشان به خانه برسد بدون فرصتی برای استراحت به فکر شام باشند و مرتب کردن خانه.

 

اگر اهل پیگیری اخبار کسب و کار یا اهل حضور در شبکه‌های باشید، حتماً متوجه شده اید که بازار شغل دوم خانگی و درامدزایی در خانه دوباره داغ شده است. می گویم دوباره، چون دستکم تا صد سال پیش که کسب و کار شکل مدرن و امروزی به خود نگرفته بود، افراد، چه مرد و چه زن، اغلب در محیط زندگی خود کسب درآمد می کردند و به ندرت کسی برای کار مسافتی طولانی را طی می کرد.

کاربرد شماره تلفن مجازیایده های درآمدزایی در خانه با کمتر از ۱ میلیون تومان (بخش اول)

۶. نویسندگی کتاب کودک

این ایده به خصوص به درد مادرانی می خورد که خود کودک دارند و می دانند چه موضوعاتی برای بچه ها سرگرم کننده است. اگر به نویسندگی علاقه دارید و از ذهن خلاقی هم برخوردارید، یک قلم و کاغذ بردارید و یا کامپیوتر خود را روشن کنید و شغل جدیدتان را شروع کنید.

به خاطر داشته باشید که برای درآمدزایی از این ایده باید هم به کارتان علاقمند باشید و هم عجول نباشید. وقتی نگارش داستانها را به پایان رسانیدید، پیشنهاد می کنیم با یک روانشناس کودک نیز مشورت کنید و کارهای خود را برای بازنگری از نظر تربیتی به او بسپارید.

در مرحله آخر، به سراغ یک ناشر کتابهای کودکان بروید و کار خود را نشان دهید. شاید ناشر اول و ناشر دوم رغبتی به انتشار کتاب شما نشان ندهند و در نهایت با ناشر دهم قرارداد ببندید. به هیچ وجه ناامید نشوید، اما حتماً علت بی رغبتی آنها را جویا شوید. هر چه نباشد آنها چند پیراهن بیشتر از شما در این زمینه پاره کرده اند و توصیه هایشان می تواند مفید باشد.

۷. آموزش صنایع دستی

این بار باز می خواهیم از ذوق و هنر شما به کسب درآمد برسیم، اما نه صرفاً با فروش محصولات خود. این بار می خواهیم صنایع دستی را به مشتاقان بیاموزیم. برای این کار می توانید بلاگ یا کانال راه اندازی کنید و از تبلیغات کسب درآمد کنید. همچنین می توانید ویدیویی آموزشی دقیق و جز به جزئی تهیه کنید و ویدیوهای خود را به فروش برسانید.

بیشتر بخوانید: ۷ روش کاربردی برای فروش مستقیم صنایع دستی در ایران

برای ترغیب مشتاقان به خرید ویدیو می توانید چند مرحله نخست از درست کردن صنایع دستی مربوطه را رایگان در اختیار مخاطبان قرار دهید. اما ویدیوهای مراحل پیشرفته تر را در ازای مبلغی در اختیارشان قرار دهید. اگر تمایل به تولید و فروش محصول نیز دارید، این روش تبلیغ بسیار خوبی برای محصولاتتان نیز هست.

کاربرد شماره تلفن مجازیموفقیت کسب و کار خانگی خود را با این ترفندها تضمین کنید.

۸. عکاسی پرتره

این روزها برخی از افراد حاضرند برای گرفتن عکس پروفایل شبکه های اجتماعی خود هزینه زیادی کنند تا عکسشان لایک خورتر باشد! می توانید برای شروع، با حضور در مراسم ساده تولد اطرافیان، عکاسی مراسم را نیز کم کم بیاموزید.

این ایده در صورتی با هزینه کمتر از یک میلیون تومان قابل اجراست که شما از قبل دوربین مناسب داشته باشید. افراد زیادی را می شناسم که دوربین های حرفه ای خریداری کرده اند و هیچ استفاده حرفه ای از آن نمی کنند. اگر شما هم یکی از این افراد هستید، و یا یکی از نزدیکانتان دوربین نسبتاً حرفه ای دارد، می توانید از این ایده ساده به درآمد قابل توجهی برسید.

البته باز هم علاقه و ذوق و خلاقیت در اجرای این ایده دخیل است. اگر امکان مالی حضور در کلاسهای عکاسی را دارید، توصیه می کنیم دستکم برای یادگیری اصول اولیه این هنر دوره ای را بگذرانید. با یادگیری اصول اولیه و پشتکار، می توانید نکته های ریز و حرفه ای تر را از عکاسان حرفه ای که تجربه های خود را در اینترنت به اشتراک می گذارند بیاموزید.

۹. برنامه ریزی مراسم

این ایده خود می تواند بسته به علاقه و میزان ارتباطات و تجربه شما به دسته های مختلف تقسیم بندی شود: مراسم تولد، حنابندان، عروسی، و حتی عزا! بهتر است نخست حیطه کاری خود را مشخص کنید و بعد ارتباطات خود را در این زمینه گسترش دهید. شاید حتی لازم باشد گروه هدف خود را تنها به طبقه خاصی از جامعه محدود کنید.

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه بدون اجاره دفتر کار به کسب و کار خانگی ام وجهه حرفه ای بدهم؟

از آنجا که این نوع از کسب و کار در ایران جدید است و بازاری نسبتاً بکر دارد، باید بدانید چطور مشتریان بالقوه را مجاب کنید که مراسم خود را به شما بسپارند. باز هم کار را از مراسم تولد اعضای خانواده و فامیل خود شروع کنید، اما این بار یک درجه حرفه ای تر. ببینید از چه قنادیهایی می توانید کیک و شیرینی خوب و با قیمت مناسب، از کجا لوازم تزئینی، از کجا میز و صندلی و غیره را تهیه کنید. شاید لازم باشد در چند مراسم اول بیشتر به دنبال کسب و تجربه باشید تا کسب درآمد.

۱۰. طراحی گرافیک

فارغ التحصیلان زیادی را دیده ام که در این رشته درس خوانده اند اما از این رشته درآمد کسب نمی کنند. اگر در این رشته درس خوانده اید، یا فکر می کنید آدم خلاق و باذوقی هستید که با گذراندن یکی دو دوره طراحی می توانید مهارت لازم را کسب کنید، همین الان کار خود را شروع کنید. برای معرفی خود به جامعه هدف، نیاز به تبلیغات خوب و مؤثر در شبکه های اجتماعی دارید. چند طرح نمونه و آماده داشته باشید تا با تماس اولین مشتری دستتان خالی نباشد.

کاربرد شماره تلفن مجازیگرافیست ها می توانند با این سرویس از خانه به صورت حرفه ای کار کنند!

درمورد طراحی های چاپی، مانند کارت ویزیت و تراکت، در مراحل بعد نیز باید با چاپخانه ها وارد ارتباط شوید و کار چاپ را نیز برعهده بگیرید و علاوه بر طراحی، واسط میان چاپخانه و مشتری شوید.

نکته مهم هنگام اجرای ایده‌های کسب درآمد

هر چقدر هم ایده شما بکر و ناب باشد و به خوبی هم آن ایده را اجرا کنید، برای رسیدن به فروش، نیاز به عرضه خدمات و محصول به صورت حرفه‌ای دارید. به این معنی که تصویری که از برند خود به مشتری می‌دهید باید در ذهن مخاطب یک حس خوب ایجاد کند. تصویر برند مجموعه برداشت‌ها و تصوراتی است که از کل موجودیت یک برند در ذهن مشتری می‌ماند و شما را با آن خواهد شناخت. بنابراین هنگام اجرای ایده لحظه ای که مشتری با محصولات یا خدمات شما روبرو می‌شود بسیار مهم است و یا زمانی که می‌خواهد برای کسب اطلاعات و در ادامه خرید از شما سوالی بپرسید.

دفتر مجازی برای کسب و کار نوپای شما

کسب و کارهای کوچک و نوپا این امکان را دارند که بدون نیاز به اجاره دفترکار برای خود یک شماره ثابت با امکان دایورت روی موبایل داشته باشند و به این طریق در مواجهه با مشتریان بالقوه به جای دادن شماره موبایل را چت کردن یک شماره ثابت تهران با امکانات تلفن گویا داشته باشند به این صورت که مشتری با آن شماره تماس بگیرد و بعد از شنیدن پیام خوشامدگویی داخلی مورد نظر را شماره گیری کند.

شما حتی می‌توانید با هزینه ای بسیار پایین تر از استخدام یک منشی بر حسب دقایق مصرفی تماس خود یک منشی دورکارد داشته باشید تا یک اپراتور تلفنی حرفه ای و آموزش دیده تماس‌های شما را پاسخ دهد.

با دفتر کار مجازی می‌توانید راه صد ساله را یک شبه بروید و در کمتر از ۲۴ ساعت صاحب شماره ثابت تهران، تلفن گویا، فکس اینترنتی و منشی شوید و یک تصویر کاملا حرفه ای در ذهن مشتری خود ایجاد کنید. پیشنهاد ما این است که دو هفته به رایگان این سرویس را برای کسب و کار نوپای خود امتحان کنید.

سوالات متدوال اشتغال زایی در منزل

 

۱-اشتغال زایی در منزل چگونه است؟

لپ تاپ و گوشی های هوشمند این امکان را فراهم کرده که در منزل هم کار کنیم، ساخت صنایع دستی، خیاطی، پخت کیک .. هم از مواردی هستند که می‌توان با انجام دادن در منزل کسب درآمد کرد.

 

۲-برای اشتغال زایی در منزل از کجا شروع کنیم؟

از شناخت علاقه و توانمندی هایی که بتوان در منزل انجام داد. شاید یک مشاور کسب و کار بتواند شما را راهنمایی کند.

 

۳-موفق ترین نمونه‌های اشتغال زایی در منزل کدامند؟

موفق ترین نمونه‌ها آن‌های هستند که دو فاکتور خلاقیت و پیگیری را در کار خود لحاظ کرده اند.

 

۴-درآمد اشتغال زایی در منزل چگونه است؟

کاملا بستگی به شما دارد، چه بسیار کسانی که با یک اکانت اینستاگرام در منزل میلیون‌ها تومان درامد دارند.

 

۵-چگونه  برای برند نوپای خود دفتر مجازی بگیریم؟

یک راهکار سریع و آسان برای حرفه ای تر کردن کسب و کار نوپا و خانگی شما استفاده از دفتر کار مجازی است. شما  بدون نیاز به دفترکار و فضای فیزیکی می‌توانید با مراجعه به سایت دفترشما در پنج دقیقه برای خود شماره ثابت تهران با امکانات گسترده تلفن گویا بگیرید

خوشحال می شویم اگر شما هم تجربه ها و ایده های خود را درمورد درآمدزایی در خانه در بخش «دیدگاه شما» با ما درمیان بگذارید.