دفترشما حامی رویداد ایران موبایل سامیت است که برای اولین بار به منظور تمرکز بر محتوا و مشکلات حوزه موبایل طراحی و برنامه‎ریزی شده است.

در رویدادهای اکوسیستم استارتاپی ایران، معدود همایش یا کنفرانسی با رویکرد و نگاه اختصاصی موبایل برگزار می‎شود؛ به همین دلیل بر آن شدیم رویدادی هم‌ردیف رویدادهای حوزه موبایل برگزار شود. با توجه به اینکه برگزاری این رویداد برای دور اول در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ صورت می‎گیرد با ظرفیت ۸۰۰ نفر در هر روز، در سالن کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

این رویداد علاوه بر پنل‎های تخصصی و سخنرانی‌ها، کارگاه‎های مفید و نمایشگاه جانبی در حوزه‌های مختلف موبایل نیز دارد که علاقه‌مندان و فعالان هر حوزه می‎توانند از آن بهره ببرند.

آنچه در این رویداد می‌آموزیم

این رویداد در تاریخ ۳۰ خرداد در سالن کتابخانه ملی برگزار می‌شود. افتتاحیه رویداد ساعت ۹:۳۰ صبح خواهد بود. سخنرانی‎های روز اول رویداد با موضوعات نقش و اهمیت طراحی صحیح و سیستماتیک اپلیکیشن‎های موبایل، پرداخت و اپلیکیشن‌های آن و همچنین در خصوص نحوه طراحی، امنیت و دستاوردهای حوزه موبایل ارائه خواهد شد. روش‎های تبلیغاتی بر بستر جستجو (SEARCH AD) و تبلیغات بر بستر موبایل از موضوعات دیگر سخنرانی هستند

همچنین در خصوص سرمایه‎گذاری در حوزه موبایل و نقش آن در توسعه اقتصادی، پنلی با حضور سرمایه‎گذاران برگزار می‎شود. در این زمینه سرمایه‌گذاران خطر پذیر حوزه استارتاپی که تجربه سرمایه‎گذاری روی اپلیکیشن‎های موبایل را دارند، نظرات خود را بیان خواهند کرد.

کارگاه‎های مختلفی نیز با موضوعات هک رشد اپلیکیشن‎ها، گیمیفیکیشن، اتریبیوشن موبایل، اینستاگرام مارکتینگ و تبلیغات وبسایت نیتیو در سالن‎های جانبی برگزار خواهند شد.

اختتامیه این رویداد در ساعت ۱۸ روز ۳۱ خرداد ‎خواهد بود. دفتر شما حامی رسانه ای و سرویس تبلیغات موبایلی تپسل و ایرانسل، حامیان مالی این رویداد هستند و امیدوارند که ایجاد شبکه‎های ارتباطی مثبت و انتقال دانش و تجربیات بین فعالان حوزه از جمله دستاوردهای این رویداد باشد.

تخفیف به کاربران دفترشما

همراهان دفترشما برای ثبت‌نام با کد تخفیف ۳۰ درصدی تنها یک هفته فرصت دارید.

کد تخفیف: DaftareShoma

برای ثبت نام با تخفیف در این رویداد به اینجا بروید.