درصد قابل توجهی از مشتریان دفترشما را چاپخانه ها و کسب و کارها در زمینه طراحی و چاپ تشکیل می‌دهند. اما اول ببینیم خدمات دفتر شما چیست و چه جذابیتی برای این کسب و کارها دارد؟

چاپ و طراحی

خدمات دفترشما برای کسب و کارها در زمینه چاپ و طراحی

سرویس تلفن گویا

سرویس تلفن گویا در واقع همان سانترال است که شرکتها برای مدیریت تماسهایشان در محل شرکت نصب می‌کنند، با این مزیت بزرگ که برخلاف خرید و نصب سانترال، شما نیاز به هیچ گونه تجهیزاتی ندارید. یک مزیت بزرگ دیگر سرویس تلفن گویا برای کسب و کارها در زمینه طراحی و چاپ این است که شما نیاز به دفتر کار یا هیچ مکان فیزیکی هم ندارید. این سرویس بر بستر اینترنت عرضه می‌شود و شما فقط به گوشی تلفن همراه و اینترنت نیاز دارید.

تنها کاری که باید بکنید این است که با توجه به میزان تماسهای کسب و کارتان یکی از بسته های سرویس تلفن گویا را انتخاب کنید. قیمت تلفن گویا از ماهی ۵۹ هزار تومان است.

سرویس منشی مجازی

با سرویس منشی مجازی، شما می‌توانید یک منشی انسانی باتجربه و حرفه ای داشته باشید، بدون اینکه بخواهید منشی استخدام کنید و حقوق بدهید. اما چگونه؟

در واقع با خرید سرویس منشی مجازی، یکی از اپراتورهای حرفه ای مرکز تماس دفترشما از راه دور منشی کسب و کار شما می‌شود و تماسهای کسب و کارتان را پاسخ می‌دهد. جالب اینکه، قیمت سرویس منشی از ماهی تنها ۱۰۹ هزار تومان است.

کاربرد شماره تلفن مجازیکدام یک از امکانات دفترشما برای مشترکین فعال در صنعت چاپ جذابیت دارد؟

ما این سوال را با مشترکین دفترشما که در زمینه طراحی، چاپ و بسته بندی فعالیت می کنند در میان گذاشتیم و جوابهای جالبی گرفتیم:

“امکان تغییر در تنظیمات پورتال در هر زمان و هر جا”

آقای پورمختار
صاحب چاپخانه

با توجه به اینکه اعضای تیم ما گاهی در دفتر حضور دارند و گاهی اوقات در کارگاه، این امکان سرویس تلفن گویا برایمان خیلی پرکاربرد است که می‌توانیم هر زمان از شبانه روز که بخواهیم به سرعت از طریق حساب کاربری مان، داخلی های سرویس را روی دفتر یا روی تلفن همراه تنظیم کنیم.

بنابراین هیچ یک از تماسهایمان از دست نمی‌رود و به وضوح میزان سفارشهای دریافتی مان افزایش یافته است.

“زمانبندی برای روزهای تعطیل و ساعات غیراداری”

آقای خدادادی
طراحی و چاپ بسته‌بندی

این امکان سرویس تلفن گویا در پورتال آنلاین دفترشما برای ما خیلی جذاب بود و اکنون به طور مرتب از آن استفاده می‌کنیم. گاهی به دلایلی، مانند حضور در جلسه با مشتری یا حضور در چاپخانه، کسی در دفتر باقی نمی‌ماند که تماسهای دفتر را پاسخ دهد.

با امکان اولویت بندی شماره ها برای انتقال داخلی، ما در تنظیمات سرویسمان شماره دفتر کارمان را در اولویت نخست و شماره کارگاه را در اولویت دوم قرار داده ایم. هر زمان که کسی در دفتر حضور نداشته باشد و تماس پاسخ داده نشود، تماس به طور خودکار به چاپخانه منتقل می‌شود. این امکان تا اندازه زیادی خیالمان را از بابت از دست نرفتن تماسهایمان راحت کرده است.

اینکه ما می توانیم تلفن گویای کسب و کارمان را برای روزهای تعطیل با زمانبندی متفاوتی تنظیم کنیم خیلی خوب است. ما برای روزهای تعطیل یا ساعات غیراداری پیام آغازین ضبط شده جداگانه ای تنظیم کرده ایم که برای آن روز یا ساعت خاص پخش شود.

“آنلاین بودن تمامی مراحل خرید و تنظیمات”

آقای اسماعیلی
طراح گرافیک و ناظر چاپ

ما پیش از آشنایی با دفترشما چند شرکت مختلف عرضه کننده خدمات دفتر کار مجازی را بررسی کردیم، اما فقط دفترشما بود که تمامی امکانات و سرویسهایش را به صورت آنلاین و از طریق پورتال آنلاین عرضه می کند. این مزیت خیلی بزرگی است که سرعت و دقت کارمان را بالا برده است.

برای پاسخگویی به تماسهای مشتریانمان که سفارش طراحی یا چاپ دارند، ما به یک منشی احتیاج داشتیم، اما چون تازه کارمان را شروع کرده بودیم نمی‌خواستیم به سراغ اجاره دفتر کار برویم، چون هزینه هایمان وحشتناک زیاد می‌شد. بدون اجاره دفتر کار نیز نمی‌توانستیم منشی استخدام کنیم.

در نمایشگاه الکامپ بود که با خدمات دفترشما آشنا شدیم و متوجه شدم می‌توانم با ماهی ۱۰۹ هزار تومان منشی داشته باشم! باید اعتراف کنم که اولش فکر نمی‌کردم این سرویس با این هزینه پایین بتواند جایگزین استخدام منشی بشود. اما پس از مدتی متوجه شدم تماسهایمان خیلی منظم توسط منشی های حرفه ای پاسخ داده می‌شود. هم وقت و تمرکز ما برای پاسخ به تماسها از بین نمی‌رفت و هم تعداد سفارشهایمان بیشتر شد.

با خدمات تلفن گویا و منشی مجازی دفترشما بیشتر آشنا شوید!

سرویس تلفن گویا

در سرویس تلفن گویا درست مانند یک سیستم سانترال آنلاین، ۹ داخلی در اختیارتان قرار می‌گیرد. بسیار ساده و سریع، از طریق حساب کاربری آنلاین بصورت ۲۴ ساعته، انواع تنظیمات را شخصی سازی کنید:

 • تعریف پیام خوشامدگویی
 • تعریف شماره تلفن برای انتقال تماس هر داخلی
 • زمانبندی سرویس برای روزهای هفته و ساعات روز
افزایش فروش نتورکرها

با ورود به تنظیمات سرویس تلفن گویا می‌توانید زمانبندی سرویس، پیام آغازین و داخلیهای سرویس خود را تنظیم کنید.

اکنون شماره انتخابی خود را در اختیار مشتریانتان قرار می‌دهید و بر روی کارت ویزیت خود قرار می‌دهید. وقتی مشتری شماره شما را می‌گیرد، پیام آغازین دلخواه شما را می‌شنود.

مثلاً: شما با شرکت طراحی/چاپ و بسته بندی … تماس گرفته‌اید. برای ارتباط با آقا/خانم … داخلی عدد ۱ را شماره گیری کنید.

یا اگر در زمان مشخصی امکان پاسخگویی ندارید، می‌توانید برای آن زمان تنظیمات دیگری قرار دهید.

مثلا: با سلام. شما با شرکت طراحی/چاپ و بسته بندی … تماس گرفته‌اید. متاسفانه اکنون امکان پاسخگویی نداریم. برای گذاشتن پیغام صوتی کلید ۵ را شماره گیری کنید.

آموزش خرید سرویس تلفن گویا

کاربرد شماره تلفن مجازیسرویس منشی مجازی

فقط باید یکی از بسته های سرویس منشی را که با تعداد مشتریان و حجم تماسهای شما تناسب دارد انتخاب کنید.

مشاهده بسته‌های منشی مجازی
  1. درست مانند سرویس تلفن گویا، با توجه به میزان تماسهای خود یکی از بسته های منشی مجازی را انتخاب کنید.
  2. با کلیک بر روی سفارش بسته به فرآیند ساده و کوتاه خرید هدایت می‌شوید.
  3. اطلاعات کاربری خود را وارد می‌کنید.
  4. شماره تلفن دلخواه خود را انتخاب می‌کنید. در صورت تمایل می‌توانید شماره تلفنی که مدنظر دارید را نیز جستجو کنید و در صورت موجود بودن انتخاب کنید.
   بسیاری از مشتریان دفترشما، چهار رقم آخر شماره تلفن همراهشان را برای شماره تلفن ثابت خود انتخاب می‌کنند.
  5. متن قرارداد را تأیید می‌کنید.
  6. به درگاه هدایت می‌شوید و هزینه را پرداخت می‌کنید.
  7. سرویس شما فعال است!

با سرویس منشی، یک منشی حرفه ای، بدون نیاز به حضور در محل کار شما و از راه دور:

  • تمامی تماسهای شما را پاسخ می‌دهد،
  • بنا به درخواست شما مشتریانتان را پیگیری می‌کند،
  • برای شما تماس می‌گیرد و به شما وصل می‌کند.
  • و گزارشی از تماسهایتان را به صورت آنلاین در اختیارتان قرار می‌دهد.
  • فکس اینترنتی برایتان دریافت و ارسال می‌کند.
کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه به منشی دستورالعمل بدهم؟

پس از خرید و فعالسازی سرویس منشی، شما از طریق پورتال آنلاین «دفترشما»

 1. وارد حساب کاربری خود شوید.
 2. از طریق منوی سمت راست، گزینه شماره ها را انتخاب کنید.
 3. در قسمت خط تلفنی که بر روی آن سرویس منشی مجازی را دریافت کرده‌اید، گزینه دستورالعمل منشی را بزنید.
 4. از این قسمت می‌توانید موارد گوناگونی مانند پیامد خوشامدگویی، پرسشهای متداول و پاسخهایشان، نکته به منشی (توضیحات لازم در تمامی بخشها) و هر هماهنگی ای که باید با منشی خود بکنید را تنظیم کنید.

در این ویدیو، آموزش تنظیمات سرویس منشی قدم به قدم شرح داده است است.

نتیجه گیری

یکی از کسب و کارهای پررونق در بازار این روزهای ایران کسب و کار طراحی، چاپ و بسته بندی است. البته این کسب و کارها به دلیل نوسانات قیمت دلار دچار مشکلاتی در جذب مشتری و سفارش شده‌اند. با راهکارهای دفترشما هزینه های کسب و کارها در زمینه چاپ به شدت کاهش پیدا می‌کند و می‌توانند بدون نیاز به اجاره دفتر کار و خرید تجهیزات گرانقیمت تنها با ماهی ۵۹ هزار تومان سیستم سانترال (تلفن گویا) داشته باشند و بدون نیاز به استخدام منشی، با ماهی ۱۰۹ هزار تومان یک منشی حرفه ای داشته باشند تا تماسهای مشتریانشان را با دقت و سرعت پاسخ دهد.

خوشحال می‌شویم نظرها و پیشنهادهای شما را بخوانیم. دیدگاه خود را برایمان بنویسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات دفتر کار مجازی دفترشما، به daftareshoma.com سربزنید و یا با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.