هفته دیجیتال در بوستان گفتگو را از دست ندهید!

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

هفته دیجیتال در بوستان گفتگو را از دست ندهید!

بوستان گفتگو شهر تهران از ۱۰ تا ۱۴ آذرماه شاهد رویداد هفته دیجیتال و نمایشگاه اینترنت اشیاء است.

تحول دیجیتال، به عنوان یک بحث سازمانی برای تغییر و تحولات ناشی از توسعه تکنولوژی دیجیتال در همه‌ی جنبه های اجتماعی و اقتصادی، تجاری و… موضوعی است که توجه به آن می تواند بر فرایندهای عملیاتی کسب و کار، محصولات، ساختار سازمانی و حتی مفاهیم مدیریتی، تاثیر بگذارد.

به همین دلیل و با توجه به اینکه کشور در شرایط اقتصادی و سیاسی خاصی قرار گرفته و به تبع تمرکز بر روی توان داخلی تمرکز بجای نگاه به بیرون، نقش و اهمیت این موضوع را دوچندان یافتیم.

گروه علمی تحلیلی طیف در ادامه فعالیت های کانون تفکری خود و با رصد مداوم این فضا، در صدد برگزاری رویداد تخصصی هفته دیجیتال ایران است.

این رویداد که بطور رسمی از ۱۲ آذرماه جاری آغاز خواهد شد طی سه روز متوالی به مباحث اصلی این حوزه می پردازد و با تمرکز بر شکل گیری تعاملات مثبت و کارآمد و ایجاد تغییر در نگاه سنتی به مدل های همکاری میان بازیگران این عرصه، تلاش خواهد کرد در شرایط دشوار کنونی علاوه بر بهره‌مندی از نظرات و تجربیات فعالان راهکارهای مناسبی به شرکت ها، سازمان ها و علاقمندان به کارآفرینی و پویایی ارایه دهد.

همچنین همزمان با این رویداد، چهارمین دوره از نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء ایران ( IoTex) به عنوان فرصتی برای شکل دهی همکاری های جدید، شناسایی رقبا و شرکای جدید و شناخت شرکت های و مجموعه های توانمند داخلی برپا خواهد بود و ۱۰ و ۱۱ آذرماه نیز به رویدادهای استارتاپی این حوزه اختصاص خواهد داشت.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.irandigitalweek.ir مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد(۰۲۱-۸۸۵۱۳۸۱۰) تماس بگیرند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.